Moon Nuova City 2018

deniiiskad
8. srp 2018

Ahoj holky nemá některá zkušenosti s tímhle kočárkem nebo o něm sama uvažuje ? S přítelem se nám moc líbí.

jindriskanovo
10. srp 2018

@deniiiskad Ahoj, kočárek máme koupený, ale zatím je ještě uskladněný. Nejdříve jsme o něm vůbec neuvažovali, ale já se do něho v obchodě naprosto zamilovala. Je opravdu lehký a skládání je hračka. Cenově je to takový průměr. Doporučuji vyzkoušet v nějakém obchodě.

deniiiskad
autor
10. srp 2018

Nám se hrozně líbilo provedení kočárku,cena taky parádní.Jen ne všechny komentáře a diskuze o něm nebyli pozitivní tak právě váháme a můžu se zeptat máte 2kombinaci nebo 3 ?

keksikova1
10. srp 2018

@deniiiskad mám verzi 2017. S korbou jsem byla spíš nespokojena, ale vyřešilo se. Sporťák super.

deniiiskad
autor
10. srp 2018

@keksikova1 jaký byly problémy s korbou ?

keksikova1
10. srp 2018

@deniiiskad základní problém je v tom, že dcera je opravdu velká a vždycky byla. Míry si nepamatuju, ale teď v 16m.nosi vel 92-98. Taky jako miminko byla dost těžká. Takže molitanová matrace (nevím, jestli 2018 nemá lepsi) byla hned prolezela, jakože fakt dolik pod hlavou. Reklamovala jsem, vyměnili. Druhá věc bylo zapínání látkovýho potahu korby, suchý zipy byly směrem k dítěti, takže když v létě byla malá "nahata", měla oskrabany nohy a to celkem hodně-to mi teda vadilo fakt dost. Nicméně to už 2018 má myslím řešený jinak, ale nevím. No a další věc je, že ve 4m.dceri byla korba malá. Asi by to i šlo, ale bylo léto, tak jsem neřešila, šla do sporťáku a tam jsem byla naopak hodne spokojená. Jak ale říkám, holku mám fakt velikou. Celkově bych asi kočárek znovu koupila, asi jo. Já neměla moc možnost si vybrat (dlouhý pribeh), takže to mi na tom asi vadí nejvíc :D
Přední kolečka se dost rychle sjela,coz by mi nevadilo, ale v kontextu te korby mi to vadilo.. Jo,korba byla dost otevřená, ale když hodně foukal vítr, dala jsem clonu, v teple se to naopak hodilo. Jezdila jsem všude, město, les.. Všechno šlo v poho, rachtani neznám, sporťák líp pruži.Verzi 2018 neznám, takže nemůžu soudit,co je jinak a co ne.

keksikova1
10. srp 2018

@deniiiskad jo, samozřejmě- ten sportak měla pořád do úplného lehu, než se naučila sedět. Ten úplný leh je malilinko vyvyseny, ale opravdu malinko. Dcera má reflux a změna z korby nám naopak velice pomohla.

deniiiskad
autor
10. srp 2018

@keksikova1 Dobře já právě četla většinu problému s těžkým sportákem a nebo že mimčo v korbě klouže dolů ale příští týden se jdeme na něj mrknout a když bude vypadat tak jako na netu bereme ho 🙂

keksikova1
10. srp 2018

@deniiiskad mě nepřišel extra těžký,ale nevím no, jak říkám, neměla jsem moc možnost vybrat. Mě malá nijak zvlášť neklouzala, nebo si to tedy nepamatuju 🙂 vyzkoušej si, uvidíš 🙂

keksikova1
10. srp 2018

@deniiiskad jo a ještě jedna věc, trochu mimo- 3kombi bych nekupovala, autosedačky se dají sehnat lepší a hlavně bezpečnější. My treba máme maxi cosi cabriofix, na moon mám adaptéry a normálně jde. Ale kvalitní jsou i jiné.

deniiiskad
autor
10. srp 2018

@keksikova1 Mi právě taky uvažujeme o té maxi cosi prý je to jedna z nejnebezpečnějších tak nevím a adaptér má 2018 už ve výbavě

keksikova1
10. srp 2018

@deniiiskad nejnebezpečnějších?

dasa.77
10. srp 2018

@deniiiskad Ahoj. Není to sice moje vlastní zkušenost,ale máme ve skupince holku,která ho po 3 měsících reklamovala a bez úspěchu. Rachotí (cvaká) ji kolo, to se ještě nějak řeší a hrozně vybledla stříška. Ale jako že fakt hodně. Na to že ho vozila prakticky na jaře a léto sotva začalo.... reklamace nebyla uznána.Tak určitě nekupovat černý.
Přidala se k ní ještě jedna maminka,která má s kolem stejný problém.😉