Ojetý nebo nový kočárek? Co byste doporučili?

kochichak84
24. srp 2015

Holky, případně chlapi, co byste mi doporučili. Peněz není nazbyt, takže hledám vhodnou variantu 🙂

magdalenax
25. srp 2015

Ahoj, můj názor je takový, že kupovat nový je fakt zbytečné, ale konečné rozhodnutí je jen na Tobě 😀

misule55
25. srp 2015

To záleží na finačních možnostech, my na nový neměli a ojetý udělá úplně stejnou službu. Ale kdybych na to měla, určo si pořídím nový 🙂

ledlovka
25. srp 2015

Ahoj, taky mám termín v únoru 2016 🙂 na první jsem měla nový a prodala ho protože jsem zůstala sama s malým a vzhledem k věku jsem nepředpokládala že bych ještě měla další dítě. Teď budem kupovat od kamarádky, ale asi bych nekupovala od někoho úplně neznámého.

sannnya
25. srp 2015

Já kupovala tady jetý kočárek za nějakých 5 tis. a přišel, byl jako nový, celá konstrukce bez škrábance a na sporťáku byla ještě cedulka a celý je v záruce, takže ho nikdo ani nepoužíval, z celé trojkomcinace bylo vidět požití jen na hluboké korbě a to jen minimální....Podotýkám, že kočárek nebyl žádný šunt Maxi cosi mura . Za mě tedy klidně koupit jetý, protože já na tom ušetřila určitě nějakých 20 tis a stav je praktický stejný, jak kdyby byl někde vystavený v krámě