• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Opravdu je rozpálený jen tmavý kočárek?

28. dubna 2012 
ahoj, rada bych si poridila golfky v barve zaffira nebo denim http://www.pegperego-baby.cz/_ppcl201-pliko-p3-classico-zaffiro.html , ale kamaradka mela opodstatnenou poznamku, ze bude desne rozpaleny (planuji more), tak zvazuji tedy svetlejsi v barve regatta http://www.pegperego-baby.cz/_ppcl207-pliko-p3-classico-regata.html, myslite si, ze je to opravdu tak?na druhou stranu, tmavsi barva je preci jenom praktictejsi..ale dite ve vyhni zase bych mela nerada, tento typ plika preklapi strisku az k madlu..diky za vase postrehy s tmavymi kocary:slight_smile:))
27. dub 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také si myslím, že ten tmavý kočár do parného léta nebude nic moc. Všeobecně černá prostě láká sluníčko. Nehledě na to, že na tmavé bude všechno vidět - opatlané křupky, sušenky apod.

Jinak ta světlejší modrá varianta se mi líbí mnohem víc :wink:
27. dub 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pliko jsem měla v barvě Java - hnědo-stříbrná a vůbec rozpálený nebyl a kdyby byl problém, tak stačí nějaká vložka světlejší barvy, teď mám zase hnědý a vůbec jsem to neřešila, spíš mám zkušenost s teplou autosedačkou - spona od pásů apod...u moře ho na rozpáleným slunci stejně nebudeš mít v kočáru, max na spánek nebo večer na prochajdu a vždy ho otočíš tak, aby na něj slunce nepralo a navíc má úžasnou boudu proti slunci, dobrá volba :wink: , jen já si nikdy nezvykla na ty dva háky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , navíc když jsem potřebovala vést druhé dítě za ruku, tak jednou rukou je pliko neovladatelné, ale má zas tu stupačku :wink: :wink: :wink: , to jsem využívala na syna na rychlý přesun :dizzy_face:
27. dub 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já měla světlej a teď máme černej. Co se týče nějakých opatlaných sušenek atd. to je vidět na obou. A sluníčko....já se snažím s malým dítětem obecně vyhýbat přímému slunku takže rozpálený rozhodně nikdy nebyl. Jinak konkrétně s těmito kočárky zkušenost nemám.
27. dub 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj, my máme čerstvě pár dnů Pliko Scozia(tmavě hnědá) a už jsme teď byli několikrát venku, i když sluníčko peklo(je fakt, že v létě budou asi vedra ještě větší), a rozpálený rozhodně nebyl - navíc ta překlápěcí boudička je fakt super, když jedeme a svítí malé do obličeje, tak sklopím a hotovo a nemá se co přehřívat :wink: Malá už v kočárku nespí, jen na návštěvě a tak, a v tom případě bude určitě ve stínu a se sklopenou boudičkou....tak to můžeš řešit i u moře atd. Zatím jsem ale s kočárkem maximálně spokojená :slight_smile:
Já mám stejně jako @johnatanka problém spíš s rozpálenou sedačkou - když je auto delší dobu na sluníčku, tak pak je nemožné ji tam posadit, dokud to nevychladne.
A ragatta se mi taky líbí víc :wink:
28. dub 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda nevím jak to s tou černou je, sluníčko sice přitahuje-ale prý jeho paprsky zase odráží-vysvětlovali mi v Japonsku, kde jsem nějakou dobu žila-tam se před slunkem chrání opravdu extrémně-a baby nosí v létě vysoké černé(!) rukavice a slunečníky-vždycky černé-jako ochranu proti slunci....
28. dub 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na tmavém kočáře bývá více vidět vyšisování sluníčkem. Jinak co se týká upatlání, tak je vidět na obou - na světlém i tmavém. I když bílý kočár bych si třeba nepořídila...
28. dub 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek