Tmavě modrý kočárek pro holčičku

michaela19911991
3. říj 2018

Ahoj, jak moc blbá vám připadá tmavě modrá barva kočárku pro holčičku? Budeme mít dvojčata - páreček.

clementina
3. říj 2018

Proč?? Vůbec ne🙂

iowa
3. říj 2018

Nepřijde mi blbá ani trošku 🙂

martulka6188
3. říj 2018

Vubec ne. Kamaradka ma a krasne to jde dohromady s doplnky ve staroruzove nebo lososove 🙂 Az ji ho skoro zavidim, jak pekne to vypada 🙂

gruyerre
3. říj 2018

Proč by to mělo být blbé? Vždyť je hezká. Mně občas přijde spíš trochu nehezké, když má někdo úplně úplně všechno růžové 😀

michaela19911991
autor
3. říj 2018

@gruyerre mně právě rozhodila tchýně, že se to na holčičku nehodí, že to bude vypadat, že to jsou dva kluci a ať ho koupíme v šedé nebo černé 😞

gruyerre
3. říj 2018

@michaela19911991 Ále... tchýně nemá pravdu. V šedé nebo černé by bylo poznat líp, jakého jsou pohlaví? 😀

michaela19911991
autor
3. říj 2018

@gruyerre no to neee ☺ jen prý je modrá klučičí no

zuzineckah
3. říj 2018

@michaela19911991 do modré bych taky asi nešla, ale nenech se odradit👍Jestli se ti líbí, tak proč ne? Já měla černý, ten šel taky krasne kombinovat 👍

kittyy17
3. říj 2018

@michaela19911991 ježíšmarjá, to jsou kecy od tchýně... Dej jí tam růžovou mašli a perinku, případně fusak, a klukovi totéž v bledě modré, a bude to každýmu jasný...

vecerinka
3. říj 2018

no a proč ne 🙂 v dnešní době je to podle mě jedno, důležité co se líbí vám

kittyy17
3. říj 2018

Viděla jsem kočárek pro dvojčata, jedna bludička modrá a druhá růžová...

kittyy17
3. říj 2018

Boudicka, omg...
Kamarádka vozila syna v růžovém kočárku po dceři, dávala mu růžové bodycka a dupačky po dceři, a bylo jí to jedno...

zmrzlinka
3. říj 2018

Dcera měla taky modrý kočár.

adau
3. říj 2018

Smarja, my meli na holku taky tmavomodry a jako co? Modra je dobra a holkam slusi👍

evee24
3. říj 2018

Já mela na holku Šedo- cerny. Nikdo neřekl pul slova. Neresila bych

chumlee71
3. říj 2018

Vůbec ne, pěkný kočárek

macicek29
3. říj 2018

Také jsme měli modrý kočár pro holku🙂

odula
3. říj 2018

@michaela19911991 ty tchýně 🙄 modrá je pro holku naprosto v pohodě 🙂

ropetra
3. říj 2018

Jestli se to libi tobe, tak běž do modre. Me se modra libi a mam holcinu a mám ji v sedivem kocarku.

radecka1
4. říj 2018

@michaela19911991 Nebála bych se toho. Měla jsem modrý dvojčecí kočárek na kluky a vše ostatní modré. Když bylo sluníčko, tak jsem jim připínala plínku na boudičku kolíčky, jednomu zelenými a jednomu červenými a každou chvíli se mě někdo ptal jestli je to kluk a holka a vlastně se dost ptali i když byl celý kočárek modrý, fusaky modré a děti taky v modré. Takže když budete mít třeba růžovou deku, tak je to úplně pohodě. Třeba mě se černý kočárek nebo dvě barvy korbiček nelíbí. Udělejte si to tak, aby se to líbilo Vám.

michaela19911991
autor
4. říj 2018

@radecka1 no prave, ty dvoubarevne korbicky se mi nelibi a na cernou je chlap vysazeny (rika, ze to je jak rakev na koleckach 🙈 )

swetlusska
4. říj 2018

Já zas nemám ráda černou! Nikdy bych černý kočárek nebo oblečení dítěti nedala. Ale to je věc názoru. Modrá, zelená, hnědá, šedá....To jsou barvy 🙂 Ať pro kluka či holku!

iowa
4. říj 2018

Černou a šedou má kde kdo, jsem viděla nějakou fotku od nás z radnice z vítání občánků a vypadalo to tam spíš jak na pohřbu. Jen si stůj za svým, modrá je dobrá, holčičce můžeš oživit kočárek nějakou barvičkou a určitě to bude vypadat strašně dobře 🙂

radka116
4. říj 2018

@michaela19911991 tak toto je můj názor také, že černá se k dětem nehodí. a doteď bych neoblékla do černé.
Modrá se mi líbí.
já mám tento. A taky všichni myslí, že máme kluka. Na fotce to nevynikne, ale je to "mentolová"
https://www.vyspimese.cz/kombinovane/camarelo-a...

michaela19911991
autor
4. říj 2018

Holky děkuju za ujištění. Ona mně tak rozhodila, že jsem se lekla, ze budu za blazna 😅 . Teď už se nedám ❤❤❤

jancabr
4. říj 2018

super, taky bych to brala. Rozhodně lepší a praktičtější než bílá, růzová a apod. Kamarádka má dvojčata holky a kočárek má černý

hafika
4. říj 2018

Mě se modrá taky líbí. My tedy měli dvojkočár červený. Holky ale nosily modrá trička po synovi a vůbec mi to nevadilo. Jeden soused měl kecy, že holky jako mimča měly modrou a žlutou čepičku. Kvůli lidem jsem odmítla kupovat novou čepičku, když už jsem musela dokupovat oblečení na druhé dítě a stejně z ní za 3 měsíce vyrostly. Já si myslím, že holka v modré je Ok, zvlášť když je to světlá. Asi bych nezvládla kluka v růžové, ale fialová už mi nevadí.

magdaleshka
5. říj 2018

Mně se modrá také líbí, více než ty vyplité béžové atp. určitě bych do té barvy šla i pro holčičku 🙂

monaluza
5. říj 2018

Ja vzdycky rikam, ze tmave modra je moje cerna 😉. Cernou odjakziva nesnasim, neslusi mi a ani k detem mi absolutne nesedi. Trend cernych, sedych a bezovych barev "aby to ladilo s maminkou" mne miji, podle mne maji mit deti veci barevne a vesele, takze klidne tm. modrou jako zaklad a odlisit klucici a holcici pulku doplnky - deckou, podlozkou. A ani na "klucici" a "holcici" barvy uplne nehraju, mladsimi synovi hodne slusi cervena, tak ji normalne nosi, i kdyz se s jeho jemnym ksichtikem hodne lidi pta, jestli to je holka 😉.

bayt
5. říj 2018

@michaela19911991 Upřímně, vysloveně holčičí je akorát růžová, synovi bych ji nedala...ostatní barvy vnímám všechny jako unisex, tj. prcek chodí v modré, černé, šedé, bílé, zelené, červené, žluté, béžové...

Holčička v modré mě nezaráží.