Tmavě modrý kočárek pro holčičku

michaela19911991
3. říj 2018

Ahoj, jak moc blbá vám připadá tmavě modrá barva kočárku pro holčičku? Budeme mít dvojčata - páreček.

zlutykonik
5. říj 2018

My jsme měli pro holku poděděný světlemodrý kočárek a ani nevím, jestli se nad tím někdo pozastavoval, či komentoval pohlaví dítěte. Mám dojem, že ne. Navíc, vy víte, co máte a ostatním to může být fuk.

linee
5. říj 2018

Mela jsem pro prvni holku a v pohode.Nechtela jsem neutralni zemite ani ruzovou,tak mi to prijde jako kompromis;)

rebe
5. říj 2018

Už dost dlouho mě rozčiluje, že by ta nejhezčí barva měla být rezervovaná jen pro kluky. Proboha proč? Modrá je krásná a praktická, moc ráda ji dceři i oblékám. Ale pokud by ti to moc vadilo, za chvilku bude zima a miminko bude mít v kočárku fusak, deku nebo tak něco. A to může být klidně růžové, ať máš od tchyně klid...

takyjedna
5. říj 2018

Uplne v klidu bych dala holku do modreho kocarku, jeste ke vsemu, kdyz tam bude i bracha... Tak ji tam das ruzovou decku a hotovo. Tchyne toho jeste nakeca🙄

poletuszka
5. říj 2018

Já měla pro holčičku tyrkysove modrý kočárek s černým spodkem.. Ta barva je moje srdcovka.. 😍 Ale taky všichni kroutil hlavou, proč nemám růžový, červený atd. Do kočárku měla krásnou světle růžovou deku a bylo to 😉

zuzkabrum
5. říj 2018

Úplně v pohodě. Já bych klidně koupila modrej u pro holku a červenej pro kluka (růžovej už asi ne 🙂 ). Ale modrá je velmi univerzální

m.e.l
5. říj 2018

Mne tmave modra prijde super. Kecy tchyne nech byt, v prvni rade vybiras pro SVOJE deti a budes s kocarkem jezdit ty. . . Ja Jaru tuhle mela v modrem body a pani, ze hezka holcicka. 😂😁

gabuse778
5. říj 2018

Moje oblíbená barva, takže já ti jí určitě schvaluji, lepší než růžová, ale nic proti gustu každýho ;)