Pořídit zimní fusak na miminko na konci února?

emamaira
21. lis 2017

Zdravím,

čekám miminko na konci února... Je potřeba koupit zimní fusak? Než se dostaneme s miminkem ven, tak bude reálně březen a nechce se mi kupovat fusak na 14 dní používání. Vystačím si se fleeceovou zavinovačkou s teplou dekou? Zimní fusak bych koupila až na falší zimu... Díky😉

pavkova28
22. lis 2017

My budeme mít tento🙂 termín půlka února

bambullkaa
22. lis 2017

Mám březňátko a koupila jsem Lodger Bunker. Takže ano, 100% bych koupila fusak! Lodger má dvě vrstvy, jarní a zimní. Dítě se v něm nepřehřívá a perfektně sedí v každé hlubkoké korbě, sportovní nástavbě i golfkách. A co je nejdůležitější... NESJÍŽDÍ jako ostatní fusaky!! Fusak mám tedy od narození a nyní má syn 20 měsíců a stále se do něj vleze s přehledem. Za mě úplný TOP.

bambullkaa
22. lis 2017

Ještě... hodně tu padá Emitex, No moje zkušenost s Emitexem je teda hrozná. Zipy drhnou a po jedno dítěti jej můžete rovnou vyhodit protože děsně slehne a přestane hřát. Jo, a taky děsně klouže. Je to pak celkem vopruz pořád fusak rovnat, tak aby dítě bylo zachumlaný a nesedělo špatně a nijak se nekřivilo. Pak mi jedna kamarádka doporučila Lodger. Po dlouhém váhání jsem tu na bazárku koupila nový nepoužitý fusak za super cenu a nemůžu si ho vynachválit. Tu zimní vrstvu vytáhnu až uhodí velký mrazy protože je fakt teplý.

tomikjoejoe
22. lis 2017

@emamaira já jsem vystačial s dekou a fleesovou zavinovačkou, ale pravdou je, že fusak je praktičtější - my jsme to vyřešili koupením zimního fusaku do autoseačky, který jsme přendali v případě potřeby do kočáru

mladšího syna jsem měla ve vložné tašce jen v kombinéze s dekou, s fusakem se tam moc dlouho nevešela a navíc mu bylo horko

tomikjoejoe
22. lis 2017
bayt
22. lis 2017

@kacasa Od Altabebe 🙂 Nejhřejivější materiál je prachové peří, hřeje to víc než vlna a fleece. Ten náš je i dost dlouhej.

jaber
22. lis 2017

Já mám termín 3.3 a zimní fusak jsem koupila - starší z bazárku od Little angel 🙂

bayt
22. lis 2017

@emamaira Další věc je, že půjdeš s miminkem ven hned, přece nebudete měsíc dva zavření doma. A nebo ho minimálně dáš na balkon nebo na zahradu spinkat.

badyr
22. lis 2017

@pavkova28 Tak přesně tento, včetně rukávníku máme nachystané pro miminko 🙂 Moc se mi líbí a už se těším, až ho vyzkouším 🙂

gnozka
22. lis 2017

@jaber little angel mam po první dceři a je top !! Výborná volba 🙂

pavkova28
22. lis 2017

@badyr já už jsem taky nedočkavá až do něj dám tu naši malou holčičku 😍 ale musím si ještě počkat do února

jade85
22. lis 2017

@badyr můžu se zeptat, co je to za značku? Moc se mi líbí 🙂

dzogobela
22. lis 2017

Ja mam letni dite a zimni fusak jsem nemela. Vystacila jsem si s tencim a dekou. Ale na unorove mimco bych urcite poridila 🙂

badyr
22. lis 2017

@jade85 je to emitex 😉