Potřebujeme dlouhý kočárek - víc jak 80 cm

ladienewt
24. říj 2016

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda někdo nevíte o hlubokem kočárku, který má plochu na ležení víc jak 80cm? Mému synovi je 6 týdnů a už teď máme 64cm ☹ Bojím se když to takhle pujde dál nevejdeme se za chvilku do kočárku a já bych byla strašně ráda aby jsme aspoň do března vydrželi v hluboké korbě. Teď máme kočárek 80cm a už teď mi přijde že větší by nebyl škodu.. Byla bych ráda za osobní zkušenosti nebo na internetu píši u mnoha kočárků větší délku než ve skutečnosti má. Předem moc děkuji za tipy.

lucije66
24. říj 2016

Dobrý den, my máme Dorjan Danny Sport Prim 2016 u něhož je vnitřní délka korbičky 85 cm. Taky jsme sháněli co největší korbičku, ale byl celkem problém. Vám ale roste malý obřík 😃 tak aby větší korbička k něčemu byla😉

wercs
24. říj 2016

Kdyz jsme shaneli kocarek, tak nam bylo receno ze nejvetsi korbicky na trhu ma Dorjan.

maudd
24. říj 2016

Máme sama camarelo malaga, taky má 85 cm

astyna
24. říj 2016

Radím vyzkoušet - ono něco je délka - ale vnitřní ty potřebuješ. Hlavní je i tvar korby, záhyby ti dost uberou. Budeš mít podobný problém jako já u svého syna - také byl dlouhý, ale on pak už ani nechtěl být v hluboké, tak šel v 5.měsíci do sportáku do lehu.

ladienewt
autor
24. říj 2016

@maudd a to máte změřeno? Na internetu čtu 84 cm ale aby to zas nebyl nejširší rozměr korbicky a ne délka lehu.

ladienewt
autor
24. říj 2016

@lucije66 Děkuju, tak doufám ze neporosteme pořád tímto tempem a proto i 5cm dobré.

brokovich
24. říj 2016

Máme dvojkombinaci Dorjan Prestige. Delka je 85 cm. Budeme prodávat, jezdíme už jen golfky.

maudd
24. říj 2016

Měřili jsme to v prodejně, ale uz je to taky rok zpátky...premerila bych, ale uz jezdíme ve sportaku a hluboká korba je u rodičů na půdě...ale vozili jsme tam mladého do 9 měsíců, pak uz tam nechtěl být, chtěl vidět...

kika_21
24. říj 2016

@ladienewt Chicco-já měla Chicco POLAR, ale teď jsou určitě nové taky velké typy.

wwwejka
24. říj 2016

máme Inglesinu a velikost korbičky byla právě to co u ní vyhrálo... jo, nemá žádný ultramoderní design, ale praktičnost zatím největší co jsem u karbiček viděla... prcka jsme v ní vozili ještě další zimu (dá se pěkně regulovat náklon zad od lehu do kolmého sedu)

cosimamvybrat
24. říj 2016

Měli jsme Dorjan Prestige, stejný jako brokovich. Chtěla jsem kočár s otočnými předními koly, tím se výběr zužuje. Korbu jsme používali do 9 měsíců a kdyby nebyla taková kosa, tak by se vlezl ještě nějakou dobu (a to syn není mini dítě, v 9,5 měsících má 75 cm)

astyna
24. říj 2016

Pokud někde seženeš starou Libertu, tak ty vedly jednoznačně. To samé i inglesiny, lepší koupit někde starší model, který bude prostorný, a pak lepší sporták. Já mám Baby design lupo, vnitřní rozměr 79 x 35 cm, malé. V obchodě mi to příšlo prostorné, ale když tam dáš vše na zimu, tak nic moc.

mary.jane
24. říj 2016

máme "retro" kočár Tako acoustic. Je to fakt obr. Jak na délku korbičky tak i na samotnou výšku kočárku (manžel má skoro 2 metry, tak aby se nemusel hrbit). V obchodě vedle něho vypadaly ostatní jako kočárky pro panenky. Má tu korbu skoro 90 cm dlouhou. Jen počítat s tím, že ne všude se s ním vejdeš - třeba staré panelákové výtahy 🙂. A i u nás, kde máme výtah nový, musím jet "se zataženým" břichem", abych se s kočárkem vešla 🙂. Ale vážně nelituji - toho prostoru, co tam malá má... Je veliká, ale i když je květnová, tak zimu i s péřovým fusakem v hluboké korbě v klidu odjezdím.

ivca1986
24. říj 2016
ladienewt
autor
24. říj 2016

Všem moc moc děkuji za rady, hned mám lepší náladu 😊

danny36
24. říj 2016

Máme Firkon verano long, hluboká korba 100cm. Super prostor, naprostá spokojenost 🙂