Projede DorJan Cross Country Twin v obchodě?

jarkalada
26. lis 2011

Mám otázku - nevíte, jestli projedu s dvojčecím kočárkem Dorjan cross country twin v obchodech /např.Globus, Tesco../ mezi kasama? Má udávanou šířku 79 cm - ale nevím, jaký je prostor u kas . Díky 🙂

dana3262
27. lis 2011

Ja se s easywalkerem duo (udavaji 77cm) do Billy nevejdu. Ani u kas ani u vchodu pro vozik.

arianka
27. lis 2011

My máme sice Easy Walker, ale má 80cm šířku, takže téměř stejné a z 80% se do obchodu vejdu, chce to ale vlastní zkušenost, není Tesco jako Tesco a Globus jako Globus.., to, že do jednoho Tesca vjedu neznamená, že do jiného Tesca se dostanu také bez problémů .., kupodivu ne všude je přesný rozměr vchodů a východů... a každý cm hraje roli., ale obecně nemám větší problém, i když jsem občas musela kočár mírně klopit na bok, abych se z krámu dostala... , takže po téhle zkušenosti mnohem častěji musím-li do obchodu vezmu obě autosedačky/vajíčka a dám si je do košíku ...

rina76
27. lis 2011

Billa je extrém - já sice projela (měla jsem Graco) , ale jiná maminka za mnou už ne a to se ani jedné z nás nejednalo o kočárek pro dvojčata. A jinak asi tak jak píše arianka....