• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rreflexní pásky na kočár. Kde je pořídím?

23. ledna 2009 
Můžete mi poradit ve kterém obchodě i internetovém pořídit náke reflexní pásky. Chtěla jsem je dát na kočárek, když je šero nebo mlha. díky za radu
23. led 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
v cyklistice
23. led 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
v cyklistice mají houby :rolling_eyes:
já chtěla pro psa na obojek :grinning: abych ho viděla i v noci venku, ale v cyklistice měli samé tuhoplatové malé blikající blbosti na baterky :angry: když jsem chtěla obyčejný odrazkový pás nebo látku, tak to nééé :frowning2:
23. led 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
s.arik nehaz do pytle vsecky cykloprodejny probuh :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja v nasi nakoupila dost veci a je to sundance firma ma velke pobocky :confused:
23. led 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
anebo kdyz te to moc tankuje a nevis kdebycoby tak si zajdi na mestskou policii a zeptej se jich apc oni je maji :wink:
23. led 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
V latkach je maji stopro.. A takovych tech galanterkach... :wink: :wink: :wink:
23. led 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
api, nepíšu přece že to nemají NIKDE, já byla ve třech prodejnách (různé značky) a prostě měli milion drahých blikajících oblud, ale látku nebo měkčí plastový pás ne.

galanterie je dobrý tip, škoda že tu poblíž žádnou nemáme...jenom dva metrové textily a tak reflexní látku taky neměli :rolling_eyes:
23. led 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
api, policie? :sweat_smile: tak to někdy zkusím, to by mě teda nenapadlo :grinning: :astonished:
23. led 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarik samozrejme ,ze polici ta je reflexnima paskama sama vybavna tudiz ma prehled z kama je bere a navic je davaji na vesty pro skolky a skoly to je jen ma uvaha logicka kdyz to preferuji budou vedet :slight_smile:
23. led 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. led 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky za doporučení
23. led 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek