• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sháníme vysoký kočárek, poradíte?

22. srpna 2013 
Milé Maminky, už dlouho řeším zapeklitý problém. Jelikož jsme s přítelem oba vysocí, kolem 185 cm a já mám problémy se zády, sháníme vysoký kočárek. Jediný jakž takž je Inglesia, ale tu zas prostě nenacpu do kufru auta. Jediná podmínka je aby měl nafukovací kola a šla na něj dát sedačka... tak doufám, že mi některá vytrhnete trn z paty.... děkuji za rady
25. črc 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrea4 Ahoj, mi si poridili Coletto Giovanni. Neni to moc znamy kocarek, ale rukojet je na 3 polohy a my si ji nejspis ani nebudeme davat na tu nejvyssi, prostredni nam pri zkousce stacila. Ja merim 180, manzel 193. A vejde se nam do Felicie, nafukovaci kola ma, autosedacku si muzes prikoupit stejnou znacku jako kocarek.
25. črc 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrea4 Hezký večer, zkuste se podívat na kočárek Valco Baby Matrix Plus, je to tříkolový kočárek s nafukovacími koly, dají se na něj pomocí adaptéru nasadit autosedačky Chicco. Rukojeť je nastavitelná od 95 do 125 cm. Snadno se skládá a je dokonce vybaven pro rychlé sundání a nasazení kol (pro ještě větší skladnost, např. v autě).
25. črc 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nevím proč nafukovací kola, ale určitě mrkněte na Teutonii, má polohovací rukojeť a jde dát do vysoké polohy, osobní zkušenost :wink:
25. črc 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a až budete shánět golfky, tak určitě MACLAREN, ty mají polohovací rukojet, dá se zvednout a je to fakt pro vysoké lidi :wink: , taky osobní zkušenost
25. črc 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ani mi tak nejde o víšku rukojeti, ta si myslím,že jde nstavit snad vždycky, ale spíš o korbičku,aby byla vysoko. Nejdříve jsme chtěla bugaboo cameleon,ale korbičku máme u kolen, takže bych za chvíli zkončila na neurologii. Ale Pojedem se podívat na Teutonii Eleganc, jestli bude ta korbička vysoko,tak jdem do ní...jen mě teda děsí váha a to jak to budu skládat.
27. črc 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
podle mě je dost vysoký stokke explory. Je i ke stolu místo židličky. Ale namá nafukovací kolečka, ale na to bych se asi tak moc nefixovala...
29. črc 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrea4 určitě Baby jogger city elite. doporučila jsem ho mojí kamarádce. má taky 185 cm a nemůže si vynachválit, že se nemusí sklánět do korby a samozřejmě i rukojeť je vysoko. Teutonia korba je určitě níž! i co do výšky rukojeti - lépe řečeno ke kloubu rukojeti je mezi Teutonií a BJ city elite rozdíl 12 cm!!

tady nějaké fotky, rozměry a srování právě s Teutonií! http://www.modrykonik.cz/fotoblog/hehena/album/baby-jogger-city-elite-2011/

jinak kola jsou myslím gelová! mají podobné vlastnosti jako nafukovačky, ale velká výhoda, že nepíchnete! já si kočár znovu užívám, bo prcek asi objevil už všechny lákadla světa a zase se rád vozí a jelikož jsem v tom a musela ho bych ho jinak nosit, tak jsem zase velmi ráda BJ oprášila :slight_smile: je to perfektní vůz a moc si ho užívám. nehledě na množství vychytávek - viz. stříška, co perfektně kryje i v lehu, nebo třeba skládání jedním tahem (viz. video v popisu) a nebo právě ta skladnost, je z něj perfektní placka! no prostě bohovej!
29. črc 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrea4
Ahoj-my mame Bebe Beni 4 Runner-ma teleskopickou rukojet a hluboka korba ma adapter-takze je vys nez normalne, je lehucky a ma nafukovaci kola :wink: .Jo a vajicko na neho jde nasadit taky :wink:
http://www.detskyruzek.cz/prodej/produkt/1773-bebe_beni_4_runner_2012
27. srp 2012 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrea4 my máme Jedo Bartatinu,s nafukovacími koly a polohovatelnou rukojetí,což je ideální ,protože přítel má taky necelé dva metry a já zase jsem malá a tak podle toho kdo zrovna vozil jsme si kočárek přizpůsobili,je to trojkombinacei s autosedačkou,a byli jsme maximálně spokojeni,zrovna ho ted prodáváme,pořizovací cena 10000 aprodávám ho za 4000kč je ve výborném stavu,ježděný 1,5 roku.Tak kdyby jste měla zájem klidně písněte,pošlu vám fota.
27. srp 2012 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme taky oba vysocí a máme Espiro Enzo Evo a maximální spokojenost.
27. srp 2012 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nakonec jsem ustoupila z nafukovacích kol. Objevili jsme Stokke, jenže... mě se prostě ukrutně nelíbí...
31. srp 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminky nevite kde sehnat
22. srp 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Roan Marita
22. srp 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek