Sporťáček/golfky Inglesina Espresso. Máte zkušenost?

pietra81
30. bře 2008

Ahoj! Máte některá zkušenost s tímto kočárkem? Jak jste s ním spokojené? Je lehký? Skladný? Jsou záda dostatečně polohovatelná? A jsou pevná - mají konstrukci, nebo jsou měkká? Jaká jsou kolečka? Díky za všechny postřehy! 😉

nana85
28. črc 2012

@koukolinka1 pouzivas nieco na striesku?myslim nejaku slnecnu clonu,ak hej aku znacku?

koukolinka1
28. črc 2012

@nana85 Tak my s boudickou teda problem nemame. Je pravda, ze vetsinou ji mam slozenou, ale kdyz rozlozim, tak v pohode a kdyz se rozepnou vzadu ty zipy,tak jde preklopit i hodne dopredu - kdyz treba malemu zrovna sviti do oci. A jak mas velke ditko? Nas maly ma 19 mesicu a 88 cm.

nana85
3. srp 2012

@koukolinka1 maly bude mat 16mesiacov a cca.80cm.inak uz som si celkom aj zvykla ze ta strieska je taka mala,len to bol nezvyk,nikdy som nemala kocik s tak malou strieskou,maly si len musel zvyknut,ze musi mat na hlave siltovku,inak paci sa mu v tomto kociku velmi.inak viem ze sa da preklopit,len on ked sedi a chcela som ju dopredu preklopit,je proste nizko ta strieska ze mu takmer bucha az do hlavy,tak to nepouzivam.

fifi284
24. led 2013

@nana85 ahoj, práve zvažujem inglesinu espresso, len sa neviem rozhodnúť. Mám teraz BJ city elite. Mám ho veľmi rada, myslím, že aj drobcovi sa páči, ale chcela by som niečo menšie. Ty už nejaký čas používaš tento kočík, tak by som sa ťa chcela opýtať, či si spokojná a hlavne ma zaujímajú kolieska a konštrukcia celkovo. Či sa nerozhegala, či kolieska idú tak tichučko ako si písala ešte v júli. Ďakujem 😉

nana85
24. led 2013

@fifi284 ahoj,ako som pisala,kocik ma svoje vyhody aj nevyhody.Skladanie a rozkladanie je super lahucko,kolieska su kvalitne,naozaj kocik nehrka,je odpruzeny aj po miernom terene ide dobre,napr po polnej ceste lepsie ako jogger mini(ten som mala predtym) kolieska na inglesine su lepsie a aj to odpruzenie je v porovnani lepsie ako u joggera mini,ale zase samozrejme v porovnani s tvojim ellite to nie je take kedze si zvyknuta na nafukocie kolesa.aj polstrovanie je ok na espresse nie len taka latka ako na BJCM.Konstrukcia sa nevyheglala ta je tiez ok.Ako nevyhody su a to teda pocitis ked si zvyknuta na elite,ze strasne kratka strieska je na nom,co mne uz teraz nevadi,ked je maly uz skoro dvojrocny,stale ju mam zhrnutu,dokonca aj teraz v zime,takze tu uz neriesim,ale druhe co tiez je u tohoto kociku vyrazne je ze ma zvlastne polozene tazisko a dost horsie sa ovlada.(to bol poriadny rozdiel oproti minicku)to slo samo....A este kocik espresso je pre nizsie zeny,ja mam 165cm,to je este ok,ale pre vyssie osoby je nizky

fifi284
24. led 2013

@nana85 Ďakujem pekne za odpoveď. Ja som rozmýšľala nad Nunou alebo týmto. Pri Nune mám obavy z tých mini koliesok.... Tento sa mi akosi pozdáva viac. Tá strieška je ešte ok, ale tá výška je dosť problém, keďže by ho tlačil aj priateľ a ten je teda 180 cm... Keby bol len pre mňa, tak mi je to jedno... Asi by bolo najlepšie - ako pri každom kočíku - pozrieť naživo... No idem teda pátrať 🙂
Ešte raz ti ďakujem, pomohla si mi 😉

nana85
24. led 2013

@fifi284 No moj muz ma 193cm a potlaci ho v pohode,ale teda je mu to nizko,je s nim smiesny.Nuna je na ovladanie lepsia,lahsie sa tlaci,ide lahucko,ale zase tie kolieska su fakt male a hrkaju,a je aj nestabilna,ked tam dieta spi,kamoske ked tam spal maly,len musela striehnut aby sa jej maly neprevratil

pillinka
6. dub 2013

@nana85 ahoj prosim ta mohla by si mi odmerat vysku chrbtovej opierky a sirku vnutornu na espresse? velmi by si mi pomohla. dakujem 🙂

nana85
7. dub 2013

@pillinka ahoj,nemozem ti zmerat kocik,kedze ho uz nemame,len sa mi tak zda ,ze dlzka chrbtovej opierky je 48cm,ale nie som si celkom ista a sirka asi 30,ale to si tiez nie som ista...niekde vo fore to tusim pisali,alebo skus pozriet na e-shopoch v popise pri kociku

jennyska
24. črc 2013

Ahoj Maminky,

na MK máme svou knihovničku pojmů a zkušenosti, kde si na jedno místo vkládáme jak obecné informace např. o kočárcích, tak také zkušenosti - je to tedy přehledné místo s rychlým vyhledáváním 🙂

Pokud máte zkušenost s kočárkem Inglesina, můžete ji vložit do knihovničky na https://www.modrykonik.cz/kocarky-inglesina/ ? 🙂

Hodně to pomůže ostatním maminkám, které třeba koupi tohoto kočárku plánují 🙂

Děkuji Vám a přeji fajn den!
Janča

eidamek
5. zář 2013

Ahoj, dneska mi prisel a jsem zklamana. Psali, ze vyska rukojeti je 105, jenze pak narazis nohama do tycky mezi koleckami.Zadova operka mela byt 50cm (model 2013) je 46cm. A jeste se mi stalo, ze pri sjizdeni 2 schudku cca 7cm mi dite sklouzlo a zarazilo se az bradou o madlo. Fakt nedoporucuji.

tina_7
25. lis 2014

Holky, nová skupina pro milovnice značky Inglesina - https://www.modrykonik.cz/group/6828/ 🙂