• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sporťák pro/po směru jízdy, položitelný do lehu

17. května 2011 
Ahoj, scháním sporťáček, který by šel po i proti směru jítzdy a šel položit úplně do lehu. V současné době máme Teutoníi Mistral S, ale myslím, že na zimu už se tam prcek s fusakem moc nevejde (bude nám cca 1 a 1/2 roku). POradíte někdo nějaký větší?
Myslela jsem na Quinny Freestyle (s otočnou sedačkou) nebo Hoco Tornado S
15. kvě 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinaj23 Hoco raději neber.
15. kvě 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kubinkov Máš s ním nějaké zkušenosti?
15. kvě 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Znám od známé a je to těžký neohrabaný kočár, který má malou sportovní sedačku a bouda špatně kryje sedící dítě. materiály jsou mizerné. Prostě levný čínský kočár.
15. kvě 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kubinkov Ale Hoco se dělá v Rakousku - tedy je alespoň rakouskýž výrobce a rozměrově by měl být o něco větší než ta Teutonie, váha cca 13 kg a otočné přední kolečko
15. kvě 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinaj23 Že je značka rakouská neznamená, že se v Rakousku vyrábí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.emmaljunga.com/se/Barnvagnar/Hitta_din_modell/City_Cross-23.html
Tohle jsou sporťáky, které jsou velké a pohodlné pro dítě . Pokud jsi měla Teutonii, tak tě cena nepřekvapí. Mají i modely s otočnými koly.
15. kvě 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky za typ
15. kvě 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinaj23 : pokud nemáte nějakého obříka, tak asi nemáte důvod se obávat, že by se Vám do Mistralu S v zimě nevešel. Ostatně jak Quinny, tak i Hoco jsou podstatně menší. Pokud se týká šířky sedačky, tak širší je asi jen Jané nebo Concord, což je v podstatě stejná konstrukce, ale oba jsou zase kratší a sportovní sedačka nejde otočit. A když bude mít Jané otočnou sedačku, tak zase bude podstatně užší.
16. kvě 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoco není čínský kočárek. Máme Hoco low rider (sporťák), sedačka se dá otočit, je krásně prostorný, nádherně se do něj vejde fusak, boudička se dá překlopit - perfektní, když svítí sluníčko, prší nebo sněží - nemusela jsem v létě zápasit se slunečníkem, nedám na něj dopustit. Máme ho schovaný pro druhé mimi.
16. kvě 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinaj23
Já souhlasím s @kubinkov - máme Nitro City a spokojenost - ale "úplně do lehu složit" - to nevím, co je. To jde snad jen u golfek, ne?
16. kvě 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajafra Podívej se se na krabici. :fearful: Asi budeš překvapená.
16. kvě 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě jsem koukala na ABC Viper S4 - 4kola, otočná ¨sedačka a jde do úplného lehu - bohužel má podle rozměrů skoro ty samé proporce jako moje Teutonka :frowning2:
17. kvě 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek