Sporťák pro/po směru jízdy, položitelný do lehu

Ahoj, scháním sporťáček, který by šel po i proti směru jítzdy a šel položit úplně do lehu. V současné době máme Teutoníi Mistral S, ale myslím, že na zimu už se tam prcek s fusakem moc nevejde (bude nám cca 1 a 1/2 roku). POradíte někdo nějaký větší?
Myslela jsem na Quinny Freestyle (s otočnou sedačkou) nebo Hoco Tornado S
kubinkov
15. kvě 2011
@martinaj23 Hoco raději neber.
martinaj23autor
15. kvě 2011
@kubinkov Máš s ním nějaké zkušenosti?
kubinkov
15. kvě 2011
Znám od známé a je to těžký neohrabaný kočár, který má malou sportovní sedačku a bouda špatně kryje sedící dítě. materiály jsou mizerné. Prostě levný čínský kočár.
martinaj23autor
15. kvě 2011
@kubinkov Ale Hoco se dělá v Rakousku - tedy je alespoň rakouskýž výrobce a rozměrově by měl být o něco větší než ta Teutonie, váha cca 13 kg a otočné přední kolečko
kubinkov
15. kvě 2011
@martinaj23 Že je značka rakouská neznamená, že se v Rakousku vyrábí. :-p
http://www.emmaljunga.com/se/Barnvagnar/Hitta_d...
Tohle jsou sporťáky, které jsou velké a pohodlné pro dítě . Pokud jsi měla Teutonii, tak tě cena nepřekvapí. Mají i modely s otočnými koly.
martinaj23autor
15. kvě 2011
díky za typ
babyrenka
16. kvě 2011
@martinaj23 : pokud nemáte nějakého obříka, tak asi nemáte důvod se obávat, že by se Vám do Mistralu S v zimě nevešel. Ostatně jak Quinny, tak i Hoco jsou podstatně menší. Pokud se týká šířky sedačky, tak širší je asi jen Jané nebo Concord, což je v podstatě stejná konstrukce, ale oba jsou zase kratší a sportovní sedačka nejde otočit. A když bude mít Jané otočnou sedačku, tak zase bude podstatně užší.
pajafra
16. kvě 2011
Hoco není čínský kočárek. Máme Hoco low rider (sporťák), sedačka se dá otočit, je krásně prostorný, nádherně se do něj vejde fusak, boudička se dá překlopit - perfektní, když svítí sluníčko, prší nebo sněží - nemusela jsem v létě zápasit se slunečníkem, nedám na něj dopustit. Máme ho schovaný pro druhé mimi.
takyja
16. kvě 2011
@martinaj23
Já souhlasím s @kubinkov - máme Nitro City a spokojenost - ale "úplně do lehu složit" - to nevím, co je. To jde snad jen u golfek, ne?
kubinkov
16. kvě 2011
@pajafra Podívej se se na krabici. 😕 Asi budeš překvapená.
martinaj23autor
17. kvě 2011
Ještě jsem koukala na ABC Viper S4 - 4kola, otočná ¨sedačka a jde do úplného lehu - bohužel má podle rozměrů skoro ty samé proporce jako moje Teutonka 😞

Začni psát odpověď...

Odešli