• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sportovní - golfový kočárek Slapi. Máte zkušenosti?

29. září 2009 
ahoj,máte někdo prosím zkušenosti s tímto kočárkem?Kamarádka zvažuje jeho koupi a tak budeme vděčné za každé info.....
A od dubna bude prý i s polohovatelnou opěrkou na nohy....
http://www.anicka.cz/shop/showGoodDetails.php?goodId=2908
31. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nikdo jste ho zatím neviděli,nemáte?
2. dub 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem o něm uvažovala a taky jsem se na něj ptala i na MMB, ale nikdo nevěděl, je to polský, já s tím nemám dobrou zkušenost, koupila jsem Jané slalom :wink:
2. dub 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já mám s polským kočárem zkušenost dobrou,ale vím,že to ani zdaleka neplatí pro všechny,tak se snažím zjistit nějaké info :wink:
my ho chceme-teda kamoška-je jako druhej kočárek na výlety do města cca 1xza týden,...žádný extrémní výkony podávat nemusí,ale zase aby byl pojízdnej.... :wink:
2. dub 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé taky mě zaujal jsem zvědavá na info :wink:
2. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já taky,půjdem do Aničky nakoupit,tak ho omrknem,pokud tam bude vystavenej a určitě se poptáme :slight_smile: Ale ještě přesně nevím,kdy to bude...tak asi během 14 dní,tak pak určitě napíšu...Ale ráda bych i jiné dojmy,ideálně z praxe...A taky se poptáme na tu polohovací opěrku na nohy-na jiném e-shopu psali,že bude od půlky dubna.....
2. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě zaujala hlavně váha,že 4,5kg,se mi moc nechce věřit,a pokud udělaj ty polohovací nožičky,tak bych ho hned koupila..Měla bych ho zatím jako 2.kočár do metra,MHD a cesty a pak se uvidí..
3. dub 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě taky právě zaujala váha. Sháním dobrý golf ale tu bych šla klidně do sportovního. Ikdyž golf mají taky :wink:
3. dub 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem zjistila,že by měl mít délku opěrky zad 43cm am šířku k sezení 35cm,takže zase extrémně malejsnad nebude.Zatím jsmeho omrknout ještě nebyli a nová kolekce ještě taky není-pořád čekáme jestli bude mít i to slibované polohování nožiček :wink:

žádná z maminek tady ho nemá a ani ho nebyla omrknout?
14. dub 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Má už niektorá mamička skúsenosť s týmto kočíkom? Ď.
25. kvě 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my ho byli omrknout,líbil se nám,hlavně ta nová kolekce jde už opravdu do lehu,ale nekoupili jsme ho kvůli ceně,ta stoupla na 3990 kč :confounded:
25. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, tento typ kočárku se mi líbí jenom v případě, že jdou nožičky polohovat. Hodně podobný, i když o něco těžší kočárek :sweat_smile: jsem viděla na živo http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22744749&tab=0
Zdá se mi dost prostorný, je odpružený, jenom nevím co ta plastová kolečka .... nemáte s nimi někdo zkušenost??
30. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u toho Slapi už jdou polohovat i nohy...ale zvedli i cenu :frowning2:
ten druhý nevím.....ta kola jsou plastová?ne jen z pevné pěny-ta je ok,do plastu bych nešla...
31. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak já ho nakonec koupila...je fakt lehounký,ale asi ho využijem už jen rok..už ted je roční dcera tak napasovaná...aaa musím si zvykat,přece jen není to sporták...drncá to s ním dost..ale jak říkám,to u všech golfáčů..mám ho jako 2.kočár..
17. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj my sme dneska práve dostali tento kočík , vyzerá úžasne, som ním nadšená..uvidím aké bude využitie pri cestovaní :wink: :wink:
29. zář 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek