• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sportovní kočárek s přehazovací rukojetí a možností úplného lehu. Jaký doporučujete?

30. prosince 2007 
Ahoj, omlouvám se za další kočárkové téma :sweat_smile: Ale moc prosím i tip na sportovní kočárek (váha max 10kg), který má přehazovací rukojeť (nebo aby horní část šla nasadit po i proti směru jízdy) + aby šel dát do úplného lehu. Chtěla bych ve sporťáku s vloženou taškou používat od narození (budu muset nosit kočár do 4. patra.) Zatím jsem narazila na Peg-Pérego Uno....Už jsem se "mezi řečí" ptala v jiné diskuzi, ale zkouším to ještě tady :wink: Předem díky!
30. pro 2007 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme sporťák od Dema - Step Lux, na nom je výhoda, že sa dá prehadzovať rúčka a tiež ho máme viacmenej do auta, pretože je lahký a nezaberá veľa miesta
30. pro 2007 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Karlicka.My sme mali od narodenia kocik Peg-perego pramette.Je super lahky,krasny a prakticky,lebo sa da prehodit a mame ho az dodnes,cize uz vyse troch rokov.Da sa cely oprat v pracke.My sme byvali na tretom poschodi bez vytahu a bol lahucky,da sa lahko zlozit. :wink:
30. pro 2007 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alionuska, díky moc za tip. Hned jsem na něj koukala, vypadá dobře a je vážně lehký. Jen u sporťáku se nedá přehodit rukojeť, ale to by snad moc nevadilo. Jen se mi udá, že už se doprodává, tak uvidíme... :slight_smile:
30. pro 2007 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vlastulka, a dá se váš kočárek dát di úplného lehu? Samozřejmě taky moc děkuji za tip! :wink:
30. pro 2007 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že všetky požiadavky splna aj kočík mutsy, mám pocit, že aj štvorkola, aj trojkolka, len neviem či to bude splnať aj jeho cena.
30. pro 2007 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj haucky majú také kočíky...
30. pro 2007 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ako pise Vlastulka - Dema step lux http://www.dema.sk/baby2007/baby07.html akurat nie je uvedena vaha...

ja osobne odporucam tiez PP Pramette ak potrebujes nosit kocik po schodoch, je to sice golfac ale od narodenia, vyborny skladny, lahky :sunglasses:
30. pro 2007 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek