Stupátko ke kočárku. Poradíte, prosím?

basko206
15. únor 2021

Pěkný den maminky, řeším teď stupátko ke kočárku .
Jedná se přímo o tento https://www.kifik.cz/kocarky/zbozi/kocarky-dle-...
Měla jsem v plánu vzít si od ségry ale to její když tam dam tak buď mi to Dre o kolečka a nemůžu jezdit a nebo je tam malá úplně do luku a nemuze stát normálně v klidu když je dána hluboká korba.
Chtěli bychom na delší procházky ale dcerka 2.5 roku to prostě neujde chudák tak teď mužem jen kousek od baráku . Nevíte jaký přímo typ stupátka by k tomu šel ? Aby to bylo na to abych ji dovezla třeba i 3 km a ona si nezničila záda chudinka . Děkuji

cilkat
15. únor 2021

Mám kočárek se stejně dělaným podvozkem (Tako Warrior) a mám za ním univerzální stupátko Lascal maxi bugy board a syn se vždycky vešel... Ale přiznávám, že se velmi rychle naučil sedět (nohy měl na té zadní tyči kočáru), takže vestoje to nemám tolik nakoukaný. Jen jak je to přidělané vlastně stahovacíma páskama, tak po těch tyčích klouzaly, takže jsme pod ně přilepila pruh lepenky, o který se zasekavaly, což není úplně estetické řešení (ale funkční).

kaca_imrnous
15. únor 2021

Ahoj 🙂 Tak ja jsem měla možnost vyzkoušet dvě stupátka - výše zmíněné LASCAL BUGGY BOARD MAXI a potom BUMPRIDER. Obě jsou univerzální a obě stupátka mi seděla na více druhů kočárků, které jsem měla možnost vyzkoušet/otestovat. LASCAL BUGGY BOARD MAXI je super v tom, že si ho můžeš koupit se sedátkem, takže prcek nemusí jen stát, akorát teda nám ty stahovací pásky, které se připevňují na kočárek, tlakem poškrábaly konstrukci, ale je pravděpodobné, že to tam manžel prostě jen špatně upevnil 😀 Každopádně ten BUMPRIDER sice nemá sedátko, ale je opravdu univerzální, to upevnění je podle mě mnohem lépe řešeno a sedělo mi taky na více typů kočárků bez problémů 😉

basko206
autor
16. únor 2021

Děkuji, kouknu na to. No já měla právě taky nějaké universální, značku už nevím, ale bylo to prostě blbý. Hlavně taky musím tu naši kočku odnaučit lenosti chodit. Dneska ušla celkem kus, jak nebyla ve školce tak ušla víc 😁 ta školka jí asi zmáhá