Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

lul
27. říj 2009

niki - kup si radsej Romer. tario sa zle nosi a maxi cosi oproti Romerke v testoch moc neobstoji. navyse rozdiel v BM je cca € 1 😉

niki11
27. říj 2009

Chcela by som sa este spytat ohladom adapterov, ci ich treba objednavat (ak ano, ci je dodacia lehota taka dlha ako pri kocikoch) alebo byvaju v obchodoch na sklade a ci sa jednotlive adatery lisia vzhladom na autosedacku (cize kazda znacka autosedacky ma svoj original adapter na Teutoniu)? Vdaka.

majka79
27. říj 2009

pro petreva:
Máme Spirita a fusak Dita tábor Angel Exclusive. Sedí tam velmi dobře a je moc hezký, měkkoučký. Pásy jdou bez problému provléknout a délka fusaku je taky tak akorát. Zatím ho nemáme prodloužený, protože vozíme opěrku pod nožičkami v rovině, až malý povyroste opěrku sklopím a fusak prodloužím.
Podle mě je dobrý já bych Ti ho určitě doporučila jsem s ním spokojená.

lentilk.a
27. říj 2009

Ahojte, chcem sa opytat maminiek, co uz jazdia so sportakom s miminkom, ktore este nesedi, ci ste vyberali zatial tie bezpecnostne pasy...teda aby na nich nelezalo. Dakujem.

😉

michal_spuntik
27. říj 2009

Ahoj Niki,
každá značka autosedačky má jiné adaptéry dokonce se liší i podletypu podvozku (jiné budou na Spirita a jiné na Mistral S), takžeje potřeba objednat řesně podle typu podvozku a k tomu typu autosedačky. Např adaptér Tario-Spirit nebo Cosmo-Romer.
Ty nejčastější kombinace budou asi na obchodech skladem a ty méně časté na objednání.
Michal

petreva
28. říj 2009

MAJKA, moc děkuju za reakci, takže už jezdíte ve sporťáku? A Exkluziv má proříznutí na pásy ve správné výšce,jo? Tak to by bylo bezva. Já mám pořád tak nějak obavu,jak je fusak "tenký", aby dostateně hřál, ale je to asi jen optický klam...ještě jednou díky.
MICHAL, díky za IP, fusak se mi taky moc líbí, ale nikde na stránkách ho nemůžu najít...ani u vás...nemám tedy info, jak je dlouhý,kolik stojí atd. Jaká by byla objednávací-čekací doba...ještě to prokoumám. Ale zima se blížííííí

petreva
28. říj 2009

MAJKA, ještě prosím tě, ten fusak, má nějaké "zařízení" 😀 na uchycení na sporťák? Nějaký kus látky, co se zavazuje nebo tak něco?? Škoda, že nemáš albíčko, ráda bych viděla fusak v akci 😉 Ještě jednou díky.

majka79
28. říj 2009

petreva,
proříznutí na pásy je OK, ale tenhle tip fusaku nemá zařízení na přichycení, zatím musím říct že mi to nijak nevadí Luky mi nesjíždí a to jezdíme hlavně v sedě rád pozoruje, zatím používám jen spodní pásy jdou pěkně dotáhnout kolem nožiček tak ho netrápím těma nahoře je malý, nesnaží se vylézt a myslím, že sednou líp až bude vyšší, jsou celkem vysoko, až mi vyjde chvilka fotku sem dám jestli chceš

niki11
28. říj 2009

Vdaka, Michal. Pekny den vsetkym!

niki11
28. říj 2009

Predsalen este jedna otazocka: pozeram na stranky Romer a vidim, ze existuje autosedacka Romer Baby-Safe Plus a Romer Baby-Safe Plus SHR. Ide do Teutonii aj ta druha Baby-Safe Plus SHR? Vdaka este raz!

tono_babymarket
28. říj 2009

pre niki11

.....áno 😉

ivv
28. říj 2009

ahojte,
chcela by som sa opytat, ci mate niekto teutoniu s vloznou taskou a ci sa vam do nej podaril narvat fusak.. napr. eisbarchen, kaiser..
dakujem 🙂

bibi78
28. říj 2009

ahojte, uz som tu dlhsiu dobu nebola a tak neviem ake su nazory na nanoznik na sportovy kocik. mame spirit a chcela som dokupit este ten nanoznik, ale predavacky nas odhovorili, ze ked bude fusak, nanoznik netreba. ale stale si neviem predstavit, ako to bude, ked uz fusak nebude treba a take jarne/jesenne dni vedia byt pekne neprijemne. co si o tom myslite, je to prakticka vec?
vdaka za vsetky reakcie. kludne aj do IP.

marta.k
28. říj 2009

bibi78 - tiez mam spirita a v sportaku sa vozime cca 3 tyzdne,ale musím povedat ze za tu chvilu sa nam podarilo chytit to strasne veterne pocasie a nanoznik som velmi ocenila. i ked bol maly i vo fusaku,tak ten nanoznik mi pride ako dobra bariera proti vetru. a ked si do toho predsatvim este aj ako sniezik pada,tak bez nanozniku by som v zime nevyliezla. popravde ho uz aj teraz stale vozim so sebou v kosiku. mlady ma tensi fusak a akonahle sa zvrtne pocasie,co s ateraz deje dost casto,pripnem nanoznik a som v klude,lebo viem ze mu krasne teplucko.

marta.k
28. říj 2009

ospravedlnujem sa za gramatiku,ale ked to clovek tuka v rychlosti, tak to potom tak aj vyzera 😝

akcull
28. říj 2009

bibi78, taky se přidávám pro to nánožník pořídit. My jsme ho hodně užili na jaře, ale i v létě když se to zrovna netvářilo moc letně a začalo foukat nebo poprchávat. Ono když prší drobně, tak není nutné dávat hned pláštěnku, jen trochu naklopit boudičku a dát ten nánožník. V zimě když bude slunečno tak ten fusak stačí, ale jak bude horší počasí určitě ho zase vytáhnu.

ještě k těm fusakům, už jsme vytáhli náš nový emitex a zatím jsem z něho nadšená, pro chodící dítko je to super. Mám odepnutou tu dolní část a rozepínám ho jen jedním postraním zipem, jde to jenoduše a rychle. Nedovedu si představit, že by ten fusak dole nebyl otevřený, teď v tomhle blátivém počasí☹ My neustále nasedáme a vysedáme..... až bude větší zima, tak asi připnu ten spodní díl a ten se zase lehko omyje.

lul
28. říj 2009

my sme dostali nanoznik ku kociku v babymarkete automaticky vo vybave 😕

supi
28. říj 2009

Ahojte tak uz aj my mame teutonku-cosmo doma, pan boh zaplat 😀 za mileho a ochotneho p.Milana v BM.

lila75
29. říj 2009

my sme tiez dostali nanoznik ku Spiritu zadarmo. S tymto konkretnym este skusenosti nemam, ale vseobecne - pri starsich detoch som nanoznik na sportak vzdy vyuzila, davala som ho aj na fusak. Dieta, ked sa nehybe, potrebuje lepsiu ochranu proti chladu ako my co kocik tlacime 😀

zorkala
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lul
31. říj 2009

jasne, ze zadarmo nie je zadarmo, ja som napisala, ze je vo vybave automaticky 😉

kafoditka
31. říj 2009

ahojte, prosim Vas, viete mi povedat pribliznu cenu teutonie cosmo alebo spirit v celej vybave? ako hlboka vynicka, sportak, nanoznik, taska, vajicko? vopred dakujem

lul
31. říj 2009

kafoditka - to tazko povedat... ale my sme sa zmestili do 1000€ s touto vybavou: cosmo sportak, vkladna taska, taska na kocik, nanoznik je v cene, vajicko ROMER, baza do auta (na uchytenie autosedacky). snad som pomohla...

majka79
31. říj 2009

pro petrevu
v albíčku máš slíbené fotečky kombinace Spiritu a fusaku Dita Angel

ywina
31. říj 2009

kafoditka-my jsme se taky vešli do 1000euro...a mám korbičku....brzy bude na prodej... 😉

lulii
31. říj 2009

Ahoj ywina, ve tvém albíčku jsem si všimla, že máš teutonku cosmo. Jsi spokojená, nebo je něco, co bys vyměnila? Mě se straaaašně líbí cosmo, ale v mém okolí ji nikdo nemá. Tak moc dík za zkušenosti a přeju vám holky hezký večer. 😉

kafoditka
31. říj 2009

Ywina a lul dakujem vam...

lul
31. říj 2009

lulii zohanas kocik, ked si este len snazilka?

labutka
31. říj 2009

baby, mna by zaujimalo, ci vam kocik "taha" do niektorej strany. mam cosmo, a akonahle je chodnik nakloneny do strany (staci aj len trosku), kocik musim poriadne tlacit, aby isiel rovno. to je normalne?

lul
1. lis 2009

labutka - myslim, ze je to normalny fyzikalny jav. Skus zaaretovat kolesa 😉