• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tříkolka Mutsy. Máte zkušenost?

30. ledna 2008 
Ahoj maminky, máte některá zkušenosti s tímto kočárkem?
14. srp 2007 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
švagrová má 3-rider a moc spokojená nebyla, nakonec si ještě koupila peg perego - nevim jak se to píše :sweat_smile: Já sem s tim taky moc nechtěla jezdit, člověk musel celkem vynaložit sílu, aby trochu zatočil :confused: což mě překvapilo, když jsou přední kolečka otočná :confounded: a nepřišel nám ani moc stabilní :confused: :unamused:

Je celkem těžký a robustní, což je další... :unamused:

Původně jsem chtěla Mutsy 4-rider, ale po vyzkoušení v obchodě se mi s tou otáčivou nápravou taky moc dobře nejezdilo, možná jde jen o zvyk. Na to jak je ten kočárek drahej zas tak úžasnej není :rolling_eyes:

Koupila jsem si quinny buzz kolekci 2006 i s korbičkou stál asi 16 tisíc, ve srovnámím s Mutsy zadarmo :grinning: :grinning: :grinning: a jsem s ním VÍC než NEJVÍC spokojená :dizzy_face: A je pěknej designem, lehkej, složíš ho za pár vteřin a rozloží se ti sám jedním ťuknutím do rukojeti (má píst, jako třeba kancelářské židle) :sweat_smile: .... :wink:
16. srp 2007 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj nikka, nam se Buzz od Quinny taky moc libi, jezdi se s nim skvele, snadno ovladatelny, teda v obchode jsme to jenom zkusili. Chtela jsem se zeptat jestli je vhodny i do lehciho terenu, na nerovne chodniky apod. Mas i sedacku do auta Maxi Cosi, co se da do nej zaklapnout? Jeste jsme premysleli o Speedi, ale ten nema pro mimi ve sportaku to madlu aby se mohlo chytit. napis prosim vic, jesli mame do nej jit :grinning:
Dekuji mooooc!!!
17. srp 2007 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeli jsme s ním lesem, na kamení a šlo to, neříkám, že je to úplně v pohodě a že jede v takovým terénu jako po másle, ale zase to nebylo nijak namáhavý. Asi jako s většinou kočárků by se tam nejelo zrovna nejlíp... :wink: ale musim říct, že to byl docela tankodrom a zvládl to na jedničku,takže ok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ještě jsem zvědavá na sníh, ale pokud by byla nějak hodně navanuto :astonished: , tak bych s nim stejně nejezdila, ale to asi většina maminek, ale jinak myslim, že to zvládne dobře. S čím jsem musela jednou zápasit, tak to bylo v jemným, hlubokým štěrku, to prostě malý kolečka nezvládají, tak pomohlo jet jen po zadních :grinning: :confounded:

Nějaký nerovný chodník tě s ním nerozhází :wink: :grinning:

autosedačku mám taky, dost jí používáme na podvozek... :sunglasses:

Speedi mě nijak neoslnil, taková klasická trojkolka, zato u buzze - to každej kouká :grinning: až se mi to přestává líbit :grinning: - je prostě zvláštní a hezkej a přitahuje pozornost :dizzy_face: :confused: :astonished: ... samozřejmě jak pro koho hezkej :sweat_smile:

A ještě na co je trochu Buzz náchylný je, že ti začne po chvíli vrzat, :unamused: ale stačí ho promáznout :sunglasses:
nákupní košík by taky mohl být větší, ale jelikož jsem si ho kupovala pro pohodlí a že je pěkňoučkej, tak na nějakej košík házim bobka :grinning: nakupujem autem :grinning: :wink:

co bych tak ještě napsala...já ti ho doporučuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jen máme rok 2006 a nová kolekce má sporťák trochu jinak polstrovanej :confused: , tak o něm ti toho moc neřeknu ...
19. srp 2007 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj nikka, o quinny taky uvažuju...no nevím, ale jak jsi psala - cenově je na tom mutsy podle mě dokonce líp, ne? Každopádně díky za info!!!
20. srp 2007 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Diky moc za rady a zkusenosti!!!! Nam se Buzz moooc libi :grinning: je takovej prdackej vypada super. Jenom jsem se bala aby nebyl nejenom peknej ale taky praktickej. Ten novej model ma u sportaka tu korbu jakoby vylisovanou, da se na spani naklapet jakovy cela. Mozna pockame s cim prijdou s kolekci na 2008, mimi cekame zacatkem ledna, tak kdyby s ni prisli uz na podzim tak to okouknem jestli maj neco vylepsenyho.
Cauky a diky!!!
20. srp 2007 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
anka...co já vím, tak mutsy je o dost dražší...já kupovala tu starší kolekci quinny, takže levněji než co stojí ta nová, ale i tak mám dojem, že mutsy tě vyjde podvozek, sportovní sedačka a hluboká korba přes 20 tisíc, myslim že se to dokonce blíží až k 25 tisícům ... u mutsy si musíš koupit zvlášť i síť proti hmyzu, pláštěnky ja na hluboký tak na sporťák, neudá se to, ale to jsou další peníze :unamused:

teď už nejsem úplně v obraze, jak je na tom starší mutsy kolekce s cenou, ale buzz bude určo levnější...

určitě je veliký rozdíl, když nakoupíte kočárek přes net, já tím ušetřila asi 2000,- :dizzy_face:
20. srp 2007 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nikki, a qiunny je v pohodě co se týče místa?
20. srp 2007 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
místa kde, anko? :confused:

myslíš hluboký kočár? :confused: no....ehm....Dominikovi jsou tři měsíce, místo tam ještě má, ale počítám s tím, že tak v jeho pěti měsících nebo půli roce půjde do sporťáku a dáme mu to na ležato, pokud ještě nebude sedět...Nevim, nevim, jak by se tam měl vejít ještě fusak...jenže Mutsy má tu korbu velkou úplně stejně a co tak poslochám, tak i u jiných kočárků je to naprdlačku :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2007 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jojo, myslela jsem v hluboké korbičce...no, a proč to dělaj teď tak malý?! :confounded: Nám by takhle ten sporťák vyšel na zimu, což se mi moc nezamlouvá... (někde jsem četla, že quinny hluboký je do 9 měs. a mutsy tak do 6 - přitom mi taky přijdou stejně velký - tak nevím!!!) Asi nezbývá, než vyzkoušet :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2007 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky, zkouším jestli se přece jen někdo neozve?!
3. pro 2007 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Anko, ráda bych se zapojila také do diskuse o Mutsy kočárcích. hrozně se mi líbí a zatím jsem na ně nic špatného neslyšela, spíš naopak. To, že mají malou korbičku je bohužel velká nevýhoda, ale většina kočárků to má úplně stejně. Pokud tedy máte osobní zkušenosti s tímto kočárkem, prosím pište.
23. led 2008 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj sofi, jsem ráda, že se oživila diskuze. Mezitím uplynula nějaká doba a my máme mutsyho už doma :dizzy_face: (teda u babičky). Co se týče té korbičky nestyděla jsem se a požádala v obchodě, jestli si můžu pár kočárků přeměřit a nebudeš tomu možná věřit, ale mutsy není o nic menší než ostatní. Jen tak opticky vypadá. Porovnávali jsme např. s quinny, ale také s maxi cosi mura u kterého udávají, že má ZVLÁŠŤ prostornou korbičku a s pár dalšíma...
23. led 2008 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, my taky budeme kupovat Mutsynu podovozek Urban rider, je fakt ze pro cloveka, kretej ho vezme poprve do ruky, je ovladani asi horsi, ale jde o zvyk, ja jsem na nej zvykla, mela ho sestra a myslim, ze je super, jinak korbicky jsou stejne jako u Quinny takze toho bych se nebala, dokonce do nedavna, je mela Mutsy z tehle kocarku nejvetsi. Vidis to s tou Murou jsem nevedela, super info. Myslim si ze Musty je super kocarek, hlavne oproti Quinny kocarkum, jich zase tolik nejezdi, kdyz se clovek podiva kolem sebe podrobneji, tak vidi z tech lepsi kocarku hlavne Quinny a ja nechci kocar jako vsichni - hehe :grinning: . Je fakt ze cena je horsi, ale tak, to at si srovna v hlavne kazdej sam, kolik je ochoten investovat a co od toho ocekava :slight_smile:
Jinak je super na skladani, nemusis sundavat, korbicku ani sportovni sedacku, jako u ostatnich kocarku. Anko co jste vybrali za barvicku? ja nevim jestli mam cekat na kolekci 2008, psala jsem jim dotaz a prej ji predstavi az v dubnu na veletrhu v Brne, to ale s tim, jak vim ze dlouho se ceka na kocarek, asi nestihneme a nebudeme riskovat, Jak dlouho jste cekali na kocarek prosim?
23. led 2008 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
milja_super - ať žije mutsy! :wink: My máme zatím jenom hlubokou korbičku cargo black. Původně jsme chtěli tmavě modrou (cargo navy), ale ta už nebyla k sehnání... ta černá je nakonec lepší. Sedačku koupíme až později - už asi nějakou veselejší barvičku... a jaký je Tvůj favorit?

No, jinak dodací doba měla být tak 2-3 měsíce, ale nakonec nám přišel úplně v pohodě za měsíc a něco...

Novou kolekci nám slibovali na leden a pak na březen - tak nevím :confounded: Kdy máš termín? (mě se to neukazuje)
23. led 2008 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
me se libi ten zelenej co mam v albu a pak ten hnedej, termin mam zacatek cervna, tak nevim zda cekat, kamaradka na podvozek cekala pres dva mesice a v prosinci, byla stastna ze ji prisel, prcek se ji narodil ted. Tak nevim moc se mi riskovat nechce :slight_smile: . Co vy mate za podvozek? ta cerna je hezka, taky se mi libi, ale bala jsem se ji trochu na leto, aby se v ni prcek neupekl, nevim, ale jinak je moc hezkej, takovej elegantni, ale to je Mutsy kazdej ze :grinning:
23. led 2008 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jooo, mutsy jsou krásný. :dizzy_face: Koukla jsem Ti do alba a vidím, že máme vůbec stejný vkus na kočárky. :dizzy_face: Ta zelená se mi taky moc líbí, ale lepší mi přijde ta cargo korbička než tyhle jakoby sportovnější (ten materiál) No, my máme 3rider s vyplétanými koly a tou koženou rukojetí...

Napadá mě, že můžete třeba objednat podvozek dřív a pak by se vidělo, jestli se stihne objednat korbička z nové kolekce anebo je tu taky vždycky možnost vzít si zboží, které je přímo v obchodě skladem. Nevím odkud jsi (protože jak jsem psala se mi to neukazuje :angry: ) ale v praze (a dle mých zkušeností i např. v ostravě) vždy mají nějaké kočárky přímo k odběru (nebo by Ti ho eventuelně do několika dní poslali)
23. led 2008 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem z Plzne, takze Praha je kousek, jeste to musime vymyslet jak tto tedy udelame :slight_smile:
23. led 2008 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky ráda se přivám do vaší diskuze, Mutsík mě okouzlil :dizzy_face: . U mě teda vede Joey, mám fotku v albu. Je prej o něco menší než ten normál, ale mě se strašně líbí :sweat_smile: . Já jsem z Teplic a u nás teda Mutsyho vůbec neprodávaj,takže jedině Praha,tak koukám zatím na netu. A kde jste si ho objednali?
24. led 2008 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, taky jsem vahala mezi quinny a mutsy. mutsy si objednal kolega v praci takze sme ho tu zkouseli a s quinnym sem drandila v obchode a musim rict ze je to tak na stejno. me se ale vic libila barva u quinny tak vyhral a navic se me hluboka korba u mutsy zda takova hranata a to se me moc nelibilo
24. led 2008 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj tak u nás guinny nepřipadá v úvahu, je to spíš kočárek do města myslím. My potřebujeme čtyřkolku do terénu. Quinnyho má kamarádka a když jede po zahradě tak je to nemožný. Jinak barvy má určitě krásný :slight_smile:
24. led 2008 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
sarah_ahoooj! Už se chystáš nakupovat? Můžeš objednat po netu, ale já dávám přednost tomu, když si to můžu v obchodě pěkně "osahat" Nevím, jestli to není proti pravidlům psát nějaké doporučení na obchod, tak Ti to pošlu do IP, jo?

noangel_quinny je taky fajn :slight_smile: A máš přesně tu barvičku co v albumu? Já jsem zase byla překvapená u quinny (teda myslím, že to bylo u něj), že se tam sporťáček polohuje pomocí takových pásků... (jestli si to teda fakt nepletu)
24. led 2008 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
sarah.j quinny speedi je urcenej do terenu buzz je do mesta, se speedim zvladam aj schody bez problemu

anka. jj mam ten co je v albu, manzel se tomu dlouho branil, ale ted je nadsenej, v realu vypada jeste lip.
paskama ale jen lehce zatahnes a polohujes nic tezkyho, me uplne dostalo kdyz dosel tak macknutim na jedno tlacitko se krasne slozil a stejne se rozklada, coz ale mutsy taky :slight_smile:
24. led 2008 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
noangel_je pěknej :dizzy_face: Mě ty pásky přišli takový divný, ale je fakt, že sporťák je hodně velkej, tak u něj možná nakonec taky skončíme, když by mutsy nestačil :angry: (a taky se mi tam líbí ta brzdička) :wink: Jo, a to s ním fakt jako sjíždíš i vyjíždíš schody??!
24. led 2008 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
anka. jj. mame pudni byt a v nem 2 schody do loznice tak sem to zusila a v poho, krasne se to vytahne pozpatku
me se vic puvodne libil buzz, ale ten sportak se me zdal malej, doktor me rek at necekam zadnyho drobka a to rozhodlo
24. led 2008 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, přidám se k vám. My máme taky 3rider a jsem spokojená. Až na to že mám pěkně tvrdohlavý přední kolečka. Protože když se bloknou na štorc tak se těžko rozjedu. Nejlepe v tramvaji nebo metru :grinning: Ale jezdí super, jsem dost vysoká tak mi vyhovuje i vysunovací rukojeť. A když ji vyjedu nadoraz tak se ovládá výborně. Korbičku mám hnědou a vypadá to moc pěkně, jen mám problém, že se mi tam Šimon za chvíli nevejde. Dneska už budu muset vyndat fusak a dát tam tenčí. No a počítám že tak v pátým měsíci bude muset mladej do sporťáku ať chce nebo ne. :confounded: Jinak korbička bude v tom případě za chvíli k mání :wink:
24. led 2008 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
sarah_a jaký chcete podvozek?
noangel_takže sjíždíš ty 2 schůdečky nebo i víc?
24. led 2008 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Noangel, my máme taky půdní byt a do ložnice dva schůdky :grinning:
Jinak já s ním sjíždím scody normálně, i v metru.
24. led 2008 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
anka. zatim 2, ale chystam se navic - bydlime v 7. patre a vytah je jen do 6. o speedim sem prave nekde cetla ze je dobrej aj na schody

lucija: takze vic schodu neni problem. to sem rada
24. led 2008 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
luucija_super. Takže 3rider chválíš? (mě tam jen přijde blbej ten košík jak je nízko, ale zatím jsme nezkoušeli načisto v provozu). A s těma schodama to vypadá lákavě! :slight_smile: Ještě se chci zeptat, jak velký je teď šimon? (na věk i na cm) Fakt myslíš, že v 5 měsíci už se nevejde??? :confused:
24. led 2008 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Noangel, my bydlíme v pátým bez výtahu. Máme dole sice bednu na kočár, ale k tomu se musím dostat po jedněch schodech a stejně tak i ven. Po zadních kolech to jde jedna báseň. :wink:
24. led 2008 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek