Tříkolka Mutsy. Máte zkušenost?

anka.
14. srp 2007

Ahoj maminky, máte některá zkušenosti s tímto kočárkem?

nikka.vo
16. srp 2007

švagrová má 3-rider a moc spokojená nebyla, nakonec si ještě koupila peg perego - nevim jak se to píše 😅 Já sem s tim taky moc nechtěla jezdit, člověk musel celkem vynaložit sílu, aby trochu zatočil 😕 což mě překvapilo, když jsou přední kolečka otočná 😖 a nepřišel nám ani moc stabilní 😕 😒

Je celkem těžký a robustní, což je další... 😒

Původně jsem chtěla Mutsy 4-rider, ale po vyzkoušení v obchodě se mi s tou otáčivou nápravou taky moc dobře nejezdilo, možná jde jen o zvyk. Na to jak je ten kočárek drahej zas tak úžasnej není 🙄

Koupila jsem si quinny buzz kolekci 2006 i s korbičkou stál asi 16 tisíc, ve srovnámím s Mutsy zadarmo 😀 😀 😀 a jsem s ním VÍC než NEJVÍC spokojená 😵 A je pěknej designem, lehkej, složíš ho za pár vteřin a rozloží se ti sám jedním ťuknutím do rukojeti (má píst, jako třeba kancelářské židle) 😅 .... 😉

baruli
17. srp 2007

Ahoj nikka, nam se Buzz od Quinny taky moc libi, jezdi se s nim skvele, snadno ovladatelny, teda v obchode jsme to jenom zkusili. Chtela jsem se zeptat jestli je vhodny i do lehciho terenu, na nerovne chodniky apod. Mas i sedacku do auta Maxi Cosi, co se da do nej zaklapnout? Jeste jsme premysleli o Speedi, ale ten nema pro mimi ve sportaku to madlu aby se mohlo chytit. napis prosim vic, jesli mame do nej jit 😀
Dekuji mooooc!!!

nikka.vo
19. srp 2007

Jeli jsme s ním lesem, na kamení a šlo to, neříkám, že je to úplně v pohodě a že jede v takovým terénu jako po másle, ale zase to nebylo nijak namáhavý. Asi jako s většinou kočárků by se tam nejelo zrovna nejlíp... 😉 ale musim říct, že to byl docela tankodrom a zvládl to na jedničku,takže ok 😝
Ještě jsem zvědavá na sníh, ale pokud by byla nějak hodně navanuto 😲 , tak bych s nim stejně nejezdila, ale to asi většina maminek, ale jinak myslim, že to zvládne dobře. S čím jsem musela jednou zápasit, tak to bylo v jemným, hlubokým štěrku, to prostě malý kolečka nezvládají, tak pomohlo jet jen po zadních 😀 😖

Nějaký nerovný chodník tě s ním nerozhází 😉 😀

autosedačku mám taky, dost jí používáme na podvozek... 😎

Speedi mě nijak neoslnil, taková klasická trojkolka, zato u buzze - to každej kouká 😀 až se mi to přestává líbit 😀 - je prostě zvláštní a hezkej a přitahuje pozornost 😵 😕 😲 ... samozřejmě jak pro koho hezkej 😅

A ještě na co je trochu Buzz náchylný je, že ti začne po chvíli vrzat, 😒 ale stačí ho promáznout 😎
nákupní košík by taky mohl být větší, ale jelikož jsem si ho kupovala pro pohodlí a že je pěkňoučkej, tak na nějakej košík házim bobka 😀 nakupujem autem 😀 😉

co bych tak ještě napsala...já ti ho doporučuju 😵 😵 😵

jen máme rok 2006 a nová kolekce má sporťák trochu jinak polstrovanej 😕 , tak o něm ti toho moc neřeknu ...

anka.
autor
20. srp 2007

Ahoj nikka, o quinny taky uvažuju...no nevím, ale jak jsi psala - cenově je na tom mutsy podle mě dokonce líp, ne? Každopádně díky za info!!!

baruli
20. srp 2007

Diky moc za rady a zkusenosti!!!! Nam se Buzz moooc libi 😀 je takovej prdackej vypada super. Jenom jsem se bala aby nebyl nejenom peknej ale taky praktickej. Ten novej model ma u sportaka tu korbu jakoby vylisovanou, da se na spani naklapet jakovy cela. Mozna pockame s cim prijdou s kolekci na 2008, mimi cekame zacatkem ledna, tak kdyby s ni prisli uz na podzim tak to okouknem jestli maj neco vylepsenyho.
Cauky a diky!!!

nikka.vo
20. srp 2007

anka...co já vím, tak mutsy je o dost dražší...já kupovala tu starší kolekci quinny, takže levněji než co stojí ta nová, ale i tak mám dojem, že mutsy tě vyjde podvozek, sportovní sedačka a hluboká korba přes 20 tisíc, myslim že se to dokonce blíží až k 25 tisícům ... u mutsy si musíš koupit zvlášť i síť proti hmyzu, pláštěnky ja na hluboký tak na sporťák, neudá se to, ale to jsou další peníze 😒

teď už nejsem úplně v obraze, jak je na tom starší mutsy kolekce s cenou, ale buzz bude určo levnější...

určitě je veliký rozdíl, když nakoupíte kočárek přes net, já tím ušetřila asi 2000,- 😵

anka.
autor
20. srp 2007

nikki, a qiunny je v pohodě co se týče místa?

nikka.vo
22. srp 2007

místa kde, anko? 😕

myslíš hluboký kočár? 😕 no....ehm....Dominikovi jsou tři měsíce, místo tam ještě má, ale počítám s tím, že tak v jeho pěti měsících nebo půli roce půjde do sporťáku a dáme mu to na ležato, pokud ještě nebude sedět...Nevim, nevim, jak by se tam měl vejít ještě fusak...jenže Mutsy má tu korbu velkou úplně stejně a co tak poslochám, tak i u jiných kočárků je to naprdlačku 🤐 😝

anka.
autor
22. srp 2007

jojo, myslela jsem v hluboké korbičce...no, a proč to dělaj teď tak malý?! 😖 Nám by takhle ten sporťák vyšel na zimu, což se mi moc nezamlouvá... (někde jsem četla, že quinny hluboký je do 9 měs. a mutsy tak do 6 - přitom mi taky přijdou stejně velký - tak nevím!!!) Asi nezbývá, než vyzkoušet 😀 😀 😀

anka.
autor
3. pro 2007

Ahoj holky, zkouším jestli se přece jen někdo neozve?!

sofie
23. led 2008

Ahoj Anko, ráda bych se zapojila také do diskuse o Mutsy kočárcích. hrozně se mi líbí a zatím jsem na ně nic špatného neslyšela, spíš naopak. To, že mají malou korbičku je bohužel velká nevýhoda, ale většina kočárků to má úplně stejně. Pokud tedy máte osobní zkušenosti s tímto kočárkem, prosím pište.

anka.
autor
23. led 2008

ahoj sofi, jsem ráda, že se oživila diskuze. Mezitím uplynula nějaká doba a my máme mutsyho už doma 😵 (teda u babičky). Co se týče té korbičky nestyděla jsem se a požádala v obchodě, jestli si můžu pár kočárků přeměřit a nebudeš tomu možná věřit, ale mutsy není o nic menší než ostatní. Jen tak opticky vypadá. Porovnávali jsme např. s quinny, ale také s maxi cosi mura u kterého udávají, že má ZVLÁŠŤ prostornou korbičku a s pár dalšíma...

mija_
23. led 2008

ahoj holky, my taky budeme kupovat Mutsynu podovozek Urban rider, je fakt ze pro cloveka, kretej ho vezme poprve do ruky, je ovladani asi horsi, ale jde o zvyk, ja jsem na nej zvykla, mela ho sestra a myslim, ze je super, jinak korbicky jsou stejne jako u Quinny takze toho bych se nebala, dokonce do nedavna, je mela Mutsy z tehle kocarku nejvetsi. Vidis to s tou Murou jsem nevedela, super info. Myslim si ze Musty je super kocarek, hlavne oproti Quinny kocarkum, jich zase tolik nejezdi, kdyz se clovek podiva kolem sebe podrobneji, tak vidi z tech lepsi kocarku hlavne Quinny a ja nechci kocar jako vsichni - hehe 😀 . Je fakt ze cena je horsi, ale tak, to at si srovna v hlavne kazdej sam, kolik je ochoten investovat a co od toho ocekava 🙂
Jinak je super na skladani, nemusis sundavat, korbicku ani sportovni sedacku, jako u ostatnich kocarku. Anko co jste vybrali za barvicku? ja nevim jestli mam cekat na kolekci 2008, psala jsem jim dotaz a prej ji predstavi az v dubnu na veletrhu v Brne, to ale s tim, jak vim ze dlouho se ceka na kocarek, asi nestihneme a nebudeme riskovat, Jak dlouho jste cekali na kocarek prosim?

anka.
autor
23. led 2008

milja_super - ať žije mutsy! 😉 My máme zatím jenom hlubokou korbičku cargo black. Původně jsme chtěli tmavě modrou (cargo navy), ale ta už nebyla k sehnání... ta černá je nakonec lepší. Sedačku koupíme až později - už asi nějakou veselejší barvičku... a jaký je Tvůj favorit?

No, jinak dodací doba měla být tak 2-3 měsíce, ale nakonec nám přišel úplně v pohodě za měsíc a něco...

Novou kolekci nám slibovali na leden a pak na březen - tak nevím 😖 Kdy máš termín? (mě se to neukazuje)

mija_
23. led 2008

me se libi ten zelenej co mam v albu a pak ten hnedej, termin mam zacatek cervna, tak nevim zda cekat, kamaradka na podvozek cekala pres dva mesice a v prosinci, byla stastna ze ji prisel, prcek se ji narodil ted. Tak nevim moc se mi riskovat nechce 🙂 . Co vy mate za podvozek? ta cerna je hezka, taky se mi libi, ale bala jsem se ji trochu na leto, aby se v ni prcek neupekl, nevim, ale jinak je moc hezkej, takovej elegantni, ale to je Mutsy kazdej ze 😀

anka.
autor
23. led 2008

jooo, mutsy jsou krásný. 😵 Koukla jsem Ti do alba a vidím, že máme vůbec stejný vkus na kočárky. 😵 Ta zelená se mi taky moc líbí, ale lepší mi přijde ta cargo korbička než tyhle jakoby sportovnější (ten materiál) No, my máme 3rider s vyplétanými koly a tou koženou rukojetí...

Napadá mě, že můžete třeba objednat podvozek dřív a pak by se vidělo, jestli se stihne objednat korbička z nové kolekce anebo je tu taky vždycky možnost vzít si zboží, které je přímo v obchodě skladem. Nevím odkud jsi (protože jak jsem psala se mi to neukazuje 😠 ) ale v praze (a dle mých zkušeností i např. v ostravě) vždy mají nějaké kočárky přímo k odběru (nebo by Ti ho eventuelně do několika dní poslali)

mija_
23. led 2008

jsem z Plzne, takze Praha je kousek, jeste to musime vymyslet jak tto tedy udelame 🙂

sarah.j
24. led 2008

ahoj holky ráda se přivám do vaší diskuze, Mutsík mě okouzlil 😵 . U mě teda vede Joey, mám fotku v albu. Je prej o něco menší než ten normál, ale mě se strašně líbí 😅 . Já jsem z Teplic a u nás teda Mutsyho vůbec neprodávaj,takže jedině Praha,tak koukám zatím na netu. A kde jste si ho objednali?

noangel
24. led 2008

ahoj, taky jsem vahala mezi quinny a mutsy. mutsy si objednal kolega v praci takze sme ho tu zkouseli a s quinnym sem drandila v obchode a musim rict ze je to tak na stejno. me se ale vic libila barva u quinny tak vyhral a navic se me hluboka korba u mutsy zda takova hranata a to se me moc nelibilo

sarah.j
24. led 2008

ahoj tak u nás guinny nepřipadá v úvahu, je to spíš kočárek do města myslím. My potřebujeme čtyřkolku do terénu. Quinnyho má kamarádka a když jede po zahradě tak je to nemožný. Jinak barvy má určitě krásný 🙂

anka.
autor
24. led 2008

sarah_ahoooj! Už se chystáš nakupovat? Můžeš objednat po netu, ale já dávám přednost tomu, když si to můžu v obchodě pěkně "osahat" Nevím, jestli to není proti pravidlům psát nějaké doporučení na obchod, tak Ti to pošlu do IP, jo?

noangel_quinny je taky fajn 🙂 A máš přesně tu barvičku co v albumu? Já jsem zase byla překvapená u quinny (teda myslím, že to bylo u něj), že se tam sporťáček polohuje pomocí takových pásků... (jestli si to teda fakt nepletu)

noangel
24. led 2008

sarah.j quinny speedi je urcenej do terenu buzz je do mesta, se speedim zvladam aj schody bez problemu

anka. jj mam ten co je v albu, manzel se tomu dlouho branil, ale ted je nadsenej, v realu vypada jeste lip.
paskama ale jen lehce zatahnes a polohujes nic tezkyho, me uplne dostalo kdyz dosel tak macknutim na jedno tlacitko se krasne slozil a stejne se rozklada, coz ale mutsy taky 🙂

anka.
autor
24. led 2008

noangel_je pěknej 😵 Mě ty pásky přišli takový divný, ale je fakt, že sporťák je hodně velkej, tak u něj možná nakonec taky skončíme, když by mutsy nestačil 😠 (a taky se mi tam líbí ta brzdička) 😉 Jo, a to s ním fakt jako sjíždíš i vyjíždíš schody??!

noangel
24. led 2008

anka. jj. mame pudni byt a v nem 2 schody do loznice tak sem to zusila a v poho, krasne se to vytahne pozpatku
me se vic puvodne libil buzz, ale ten sportak se me zdal malej, doktor me rek at necekam zadnyho drobka a to rozhodlo

lucija
24. led 2008

ahoj holky, přidám se k vám. My máme taky 3rider a jsem spokojená. Až na to že mám pěkně tvrdohlavý přední kolečka. Protože když se bloknou na štorc tak se těžko rozjedu. Nejlepe v tramvaji nebo metru 😀 Ale jezdí super, jsem dost vysoká tak mi vyhovuje i vysunovací rukojeť. A když ji vyjedu nadoraz tak se ovládá výborně. Korbičku mám hnědou a vypadá to moc pěkně, jen mám problém, že se mi tam Šimon za chvíli nevejde. Dneska už budu muset vyndat fusak a dát tam tenčí. No a počítám že tak v pátým měsíci bude muset mladej do sporťáku ať chce nebo ne. 😖 Jinak korbička bude v tom případě za chvíli k mání 😉

anka.
autor
24. led 2008

sarah_a jaký chcete podvozek?
noangel_takže sjíždíš ty 2 schůdečky nebo i víc?

lucija
24. led 2008

Noangel, my máme taky půdní byt a do ložnice dva schůdky 😀
Jinak já s ním sjíždím scody normálně, i v metru.

noangel
24. led 2008

anka. zatim 2, ale chystam se navic - bydlime v 7. patre a vytah je jen do 6. o speedim sem prave nekde cetla ze je dobrej aj na schody

lucija: takze vic schodu neni problem. to sem rada

anka.
autor
24. led 2008

luucija_super. Takže 3rider chválíš? (mě tam jen přijde blbej ten košík jak je nízko, ale zatím jsme nezkoušeli načisto v provozu). A s těma schodama to vypadá lákavě! 🙂 Ještě se chci zeptat, jak velký je teď šimon? (na věk i na cm) Fakt myslíš, že v 5 měsíci už se nevejde??? 😕

lucija
24. led 2008

Noangel, my bydlíme v pátým bez výtahu. Máme dole sice bednu na kočár, ale k tomu se musím dostat po jedněch schodech a stejně tak i ven. Po zadních kolech to jde jedna báseň. 😉