Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
27. říj 2010

@kvetinkatn vies co, ani nederie, je tam trosinku lesklejsia ta latka, ale nato, ze to takto v uplnom lahu pouzivam uz mesiac na kazde spanie (co je tak 2-3 krat do tyzdna), tak je to v pohode, ziadne predratie.

renisco
27. říj 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38737526&tab=0

už zřejmě paní šije i na nový concord (SOUDÍM PODLE OBRÁZKU), ale neptala jsem se jí... ony jane jsou kratší než concord, tak netuším, jestli to paní zkoušela i do lehu....

lucula73
27. říj 2010

@renisco ty brdo,to sú fakt striešky namiesto tých neoprenových,aj s okienkom...to je sila......@orovka..kukni čo tu je 😉 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38737526&tab=0

januska26
27. říj 2010

@renisco to je super, a to sije?ja som myslela, ze to je original..vyzera to perfektne, chcem to🙂)

sartira
28. říj 2010

@kvetinkatn dakujem za nazor, ono totiz ked som to povedala svokre, tak na mna kukla, ze co to je za napad 🙂 🙂 😵 teda ze v marci bez fusaku, tak neviem. Teraz som nasla, ze Concord fusak HUG 2010 je vhodny pre hloboký a športový kočík Concord NEO a FUSION, tak snad v nom malu budeme vozit aj na dalsiu zimu a ked nie tak predame.

sartira
28. říj 2010

@lucula73 dakujem za info, asi tam skusim zabehnut niekedy a pozriet sa ako to vyzera 😉 v sobotu maju otvorene tiez, dakujeeem

zuziatko
28. říj 2010

@renisco wau tak to je super tá strieška. Už som pani písala a pýtala sa ako je to s ľahom. Som zvedavá 😕 😕 A pýtala som sa či nemá viac fotiek striešky na kočíku.

cutce
28. říj 2010

@zuziatko taky se mi to moc libi, mohla bys mi pak preposlat jeji email s vice fotkama, abychom se ji vsichni neptali jednotlive, taky by me to zajimalo. moc dekuji, striska vypada moc pekne 🙂

renisco
28. říj 2010

když mě se ta stříška zas tolik nelíbí, ale co už.... 😀 😀 lepší než neopren. raděj bych tu "harmoniku" jak má neopren... 😀 a taky to je šité podle jane, ale mě se víc líbí tvar starších concordů - tam jsou velikosti těch dílů naopak...

renisco
28. říj 2010

@zuziatko tak pak písni. já ji zatím nepotřebuju, tak počkám na vaše postřehy a REÁLNÉ FOTKY!!! 😀

kvetinkatn
28. říj 2010

@renisco no ja z nej tiež až tak nehýkam, nevyzerá to až tak cool☹ celé také jak pokrčené eee.... a ja s tou neoprénovou nemám problém🙂

zuziatko
28. říj 2010

Kočky hoďte mi mail do ip a prepošlem čo mi poslala.
V podstate mi na moje otázky neodpovedala. Teda okrem toho, že posiela na SK.

Ja asi ešte počkám kým sa niektorá neodhodlá a neobjedná 😀 😀

orovka
28. říj 2010

@lucula73 super strieška 😉 , ale podľa mňa je to tá istá ako na Jané, že na Concord nebude pasovať v ľahu. Veď uvidíme, čo napíše zuziatko, že čo jej odpíše tá pani. Ale tá cena je trošku vysoká....teda aspoň sa mi zdá. Mne zatiaľ vyhovuje môj zlepšovák, tak asi novú striešku riešiť nebudem. Aj tak sa mi ten poťah zase ošúchava, neviem či ho o mesiac nebudem znovu reklamovať ☹

renisco
28. říj 2010

@orovka jj, je to úplně ta samá, jako šije na jane, možná ten zadní díl o něco málo prodloužila díky concordácké opěrce. cena se mi taky nelíbí, ale to je o nabídce a poptávce 😒 já tu boudičku vyděla naživo na jane - nevypadá to zle, ale na na jane mi to sedne, na concordu už se mi to tak nelíbí....

zuziatko
28. říj 2010

@orovka @renisco poslala som, tak kuk fotky

@orovka prosím ťa a ako máš ten vylepšovák v sede ?? Pripínaš a odopínaš to ??

renisco
28. říj 2010

@zuziatko 😀 😀 😀 😀 opravdu super odpověď... vlastně odpověď žádná, pouze nabídka...
ty fotky můžeme skouknout i na jejich stránkách, takže vlasntě neposlala a ani nenapsala nic ...

jo a ta bouda je dost tlustá, jak píše spíš na zimu. v létě v těch vedrech se na ten kočárek nehodí...

a ještě se mi líbil ten odstavec o tom fusáčku v madle ...

renisco
28. říj 2010

já jsem se pokusila ušít si novou boudu, ale jsem teprve v začátcích - s tím mým malým ubrečencem to moc rychle nejde 😀 😀 a jak zjišťuju, bude problém sehnat látku... ty baby, co šijí na kočárky, tak nejsou ochotné kousek látky prodat ☹

mmacko
28. říj 2010

Baby, ta buda vyzera fakt fajne, ale dost vysoka cena...podla mna by bola tolerovatelna do 30 eur, toto je fakt moc.

renisco
28. říj 2010

@mmacko viděla jsem na českém mmb ještě jednu paní, co šije na jane,třeba by byla ochotná i na concord. cena za boudu byla tuším do 800kč bez pošty

lucula73
28. říj 2010

@orovka ,
@mmacko ja som jej už písala,pasuje presne na tieto naše kočíky,pani mi už odpísala,lebo že sa veľa báb sťažovalo na tieto naše striešky,tak ušili novú....aj s okienkom...určite pasuje..len je fakt drahá,po prepočte na euráky aj s poštovným je to dosť veru...ale sa mi páči 🙂

mmacko
28. říj 2010

@lucula73 no aj mne sa paci, len ta cena je fakt desna 😒

renisco
28. říj 2010

@mmacko akorát je holky dost tlustá = moc vrstvená....

renisco
29. říj 2010

holky, něco jsem našla. paní dříve šila, ale měla toho hodně, tak skončila a teď asi znovu začíná. cena je slušná, poštovné taktéž, tak jestli máte některá zájem, můžete skusit paní kontaktovat...
http://www.emimi.cz/ShowTradeLeadDetail/boudy-n...

haffynka
29. říj 2010

Ahoj holky,když tu ted¨probíráte boudičky.Chci se zeptat máte ty pásy od sportovní sedačky prostrčené těma dvěma dírkama co jsou v boudě?Já když to tak udělám a mám to omotané dvakrát a zapnuté na druhý cvok od košíku,tak mi ta bouda nejde překlopit k madlu.Zkusila jsme napsat dovozci,zda mi nemůže poslat návod na model 2009,tak čekám co mi písnou.Protože v každém obchodě to maj zapnutý jinak a samo tvrděj,že je to tak správně.

renisco
29. říj 2010

@haffynka ty pásy, co jdou těma dírkama, se musí přeci rozepnout, když ji chcete až k madlu, ne? nebo špatně chápu, co myslíte?

haffynka
29. říj 2010

Renisco,mě to taky přišlo logický,ale v Babyparku mi tvrdily,že nemusím.A sami měly kočár zapnutý na první cvok a omotaný jen jednou a v Chiccu to zas měly na druhý cvok,ale omotaný jen jednou a tam mi říkala,že se to musí rozepnout.No já už se radší ptám více lidí,po tom jak jsem dopadla s p.Fialou.Čekám zda mi pošlou ten novej návod,protože ani v těchto prodejnách ho neměly.Jo a ještě k tomu zipu,jak jsem se minule ptala,tak pouze jeden ze 3 kočárků měl zip ušitý tak aby končil stejně,fak to šijou asi potmě a nalitý 😠

haffynka
29. říj 2010

@haffynka jsem zapomněla napsat,že v tom Babyparku tam to neměly prostrčený těma dírkama.

mmacko
29. říj 2010

@haffynka ja to mam len na dolnom cvoku zapnute a neprevlecene cez budu a strechu davam v pololahu az k madlu kazdy krat, co mi zaspava v kociku. Je to super vec, mala ma intimco na zaspatie.
Neviem, preco v predajnach to nemaju spravene podla navodu

renisco
29. říj 2010

@mmacko protože návod je pouze na starší kolekci 😀 😀 a tam se nikdo nemusel pídit, proč mu padá střecha, když byla bouda úplně jiná 🤐

lucula73
29. říj 2010

@zuziatko a čo ti vlastne napísala?lebo mne odpísala iba,že to pasuje na 2010 a že keď chcem,že mi pošle fotky..zatiaľ som jej neodpísala,je to dosť peňazí 😝