Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

zuzana581
2. únor 2009

My množné číslo s ypsilonom a mi - mne s mäkkým i.

miskinadamko
2. únor 2009

toto je dobra sranda ako sme sa dostali od concorda k ypsilonom 😀 , ale aspon uz vieme ze vyjadrite sa mi je s makkym i 😅

deina
2. únor 2009

😀 Tak je to.

laurinkam
3. únor 2009

Čaute, ďakujem za názor ohľadom fusakotašky, asi fakt pouvažujeme skôr nad vaničkou. 😒 Čo sa týka ypsilonu, ja som to myslela v spojení "lebo sme aj mi/my s manželom..." takže tam je určite y - lebo ide o množ. číslo. 😉 😉

katka.21
3. únor 2009

ahojte babenky,
ja by som sa chcela spytat, kupili sme nakoniec Concord neo 2009 a je nadherny.uz nam don chyba iba Emka a sup sa kocikovat. 😀
no ale chcem sa spytat aku tasku ste si kupili ku concordu lebo origos sa mi nepacila bola dost mala.

emode
3. únor 2009

katka my sme tiez kupili neo, sice 2008, lebo bol lacnejsi, ale je v pohode a tasku zatial nemam, tiez sa zacinam pozerat po nejakej inak ja som z BB, kde ste kupili vy Concord?

miskinadamko
3. únor 2009

ja som pouzila tasku este s predchadzajuceho kocika, kupila som si taku univerzalnu ciernu, je dost velka, zda sa mi ze je to babypoint ale nie som si ista

ma76
3. únor 2009

miskinadamko kolieska nedrncaju?To su nafukovacie?

katka.21
3. únor 2009

emode - my sme kupovali kocik v budapesti.raz jedna baba sem dala taky link na tieto kociky a nas vysiel cely travel set iba za 19500sk.takze sme velmi radi. 😀 lebo 35000sk by som zan nedala.a este ten to neo 2009nemaju na celom SR.ja som pocula ze ta taska je dobra aj od casualplay alebo od jane.

deina
3. únor 2009

Katka, akurat si chcem kupit novu tasku a zatial som rozhodnuta pre Casualplay - je velka, ma vela priehradok, aj dobre vyzera. 😉

branotn
4. únor 2009

zdravim, precital som si cele 11 stranove forum o concord kocikoch. O 3 mesiace cakame babo (chlapca), poradite vo vybere kocika. Prelistovali sme snad tisic web stranok. Mne sa dizajnovo paci Cncord Neo. Ake s tymto kocikom mate skusenosti? Zena sa obava sportiaku ktory sa neda dat do roviny, co vy na to? Realna skusenost z praxe? Fusion sa zas neda otocit do oboch smerov. Chceli by sme kombinovany (vajicko, hlboky aj sportovy). Ak nie Concord ktory by ste odporucili ako lepsi od Concord? dakujem za akykolvek postreh, radu... A tie nove farby Concordov su dost hrozne, cierna ako Adams family.

katka.21
4. únor 2009

deina - aj som rozmyslala ze od casualplay ale ona ma viacero tasiek.ja by som chcela tiez niaku velku s priehradkami.to je playextreme?

katka.21
4. únor 2009

deina - naozaj a tu tasku budem vediet pouzivat aj pri sportovej casti ked budem mat otoceny kocik ku mne alebo oproti mna alebo pri vanicke?

deina
4. únor 2009

Ano, Playextreme. Da sa pouzit aj na vanicku, aj na sportovy. Napr original concord taska (mamabag) sa da pouzit iba na sportovy kocik a ten sa potom neda polohovat. 😝

Tato: http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

katka.21
4. únor 2009

deina - presne na tou som uvazovala len v ciernom lebo kocik mam vo farbe cherry.a na zimu ked ste pouzivali sportak tak si mala aky fusak?

deina
4. únor 2009

Ten isty, ktory sme pouzivali vo vanicke - concord fusak. Sice ma vraj len 80cm na dlzku, ale maly sa tam pomesti bez problemov a su tam diery na popruhy (ale tie aj tak nepouzivam). Vyborny fusak je Emitex Combi, dlhy, koniec sa da odzipsovat, ked uz dieta chodi a maju velky vyber farieb. 😉

A ta Casualplay taska sa pripevnuje cvokmi na kocik, tie je vraj dobre pretriet priesvitnym lakom - potom sa to netrha (citala som v Casualplay diskusii).

katyl
4. únor 2009

Ahoj deina,
uz si mi chybala
🙂
tak nase mladatko ma 64cm a ked ho tam dam v overale, fusaku tak ma tam miesta navyse uz len trosicku.
Ale rada by som ho vo vanicke udrzala este aspon do pol roka 😉 , alebo prinajhorsom do aprila.
Potom sa uz tesim na sportovy, ale aj ked aj ten ma svoje vady:ta cierna strieska nema okienko a nebudem moct nakukat na babo 😠
Ale idealny kocik neexistuje, keby bol, tak uz ho mam 😀
A tasku na kocik mam Mamabag, aj k vanicke ju pouzivam, normalne ju pripnem na rucku tymi vrchnymi suchymi zipsami a ide sa. Som s nou velmi spokojna, vsetko co potrebujem sa mi tam zmesti:voda pre mna, tasticka s plienkamia obruskami, tasticka s nahradnym obleckom pre drobca, plastenka, ciapka rukavice sal pre istotu....takze som spokojna

aninna88
4. únor 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či si niekto kupoval kočík Concord fusion 2009 na tej maďarskej stránke info@price-killers.com a ak áno či to prebehlo OK, lebo sa im tam vôbec nedá dovolať a čítala som, že niekto písal, že si treba ísť osobne preň do Budapešti, čo by zas nebol až taký problém. 😒
Alebo mi poraďte kto má najlepšiu cenu, chceli by sme celý set aj vaničku aj sedačku.
Ďakujem 🙂

duplicka
4. únor 2009

ahojte viem pozhanat novy kociarik concord fusion radon za 300 eur a novy concord neo radon za 400 eur, ak by ste mali zaujem napiste🙂.

katka.21
4. únor 2009

aninna88 . my sme akurat v utorok od nich kupili concord neo 2009.musis tam napisat e-mail lebo nezvyknu dvihat mobil nie su stale v kancelarii.musis si ist do pesti pre kocik.my sme sa s nimi dohodli a oni v pohode este prisli aj na miesto kde sme povedali lebo by sme museli ist cez celu pest.vsetko sme vyskusali a zobrali ho.ale uz ho aj zdrazeli.mas zaruku na 1rok ale ziaden blocek nedostanes

aninna88
4. únor 2009

Katka 21. Ďakujem Ti za odpoveď, to mi pomohlo pri rozhodovaní, lebo cena je fakt nízka oproti ostatným, tak to vyzeralo tak podozrivo. Máš pravdu, telefón vôbec nedvíhajú, ale na mail mi odpisujú pravidelne. Sú mi ho ochotní poslať aj kurierom, ale vraj je to drahé. Bločik mi v podstate netreba, veď načo a nemalo by sa tam čo pokaziť. Odporúčaš mi teda si ho tam kúpiť?
Prajem pekný večer a ďakujem

katka.21
4. únor 2009

no teraz ako som si vsimla tak zvysili aj cenu.ja by som si ho este raz kupila.15000sk je velky rozdiel.a ak by sa daco pokazilo do jedneho roka tak ti bud vymenia cely alebo opravia.mam ho iba od utorka nemam riadne odskusany ale ja som sa bala ci to vobec bude origos concord lebo tento neo 2009 nemali nikde na SR iba od polky februara bude.takze som sa bala.ale je nadherny. 😀

aninna88
4. únor 2009

katka.21. Ale je origoš nie.napríklad aj v poľsku v obchode stoja omnoho menej tie kočíky a tiež zdvihli cenu, ešte na začiatku týždňa mali iné ceny ako dnes. My ho tiež potrebujeme až začiatkom apríla, ale už by som bola spokojnejšia, keby som ho mala nachystaný. Tak vravíš, že žiadne obavy a hurá do toho. A ešte platili ste eurami, alebo forintami?

katka.21
4. únor 2009

no platis forintami a to je ta vyhoda nas vysiel 19 500sk.ano v utorok zmenil ceny.je uplne original concord.to iba tu na SR je predrazeny.no my cakame koncom marca tazke sme vsetko pokupili v pesti a ak ti mozes este poradit tak v brendone su velmi pekne veci a velky vyber mas a omnoho lacnejsie.madarska mena ide dole tak tam oplati nakupovat. www.brendon.hu

aninna88
4. únor 2009

ďakujem, a ten brendon predáva len cez internet, alebo je to obchoďák, lebo mi po maďarsky nevieme ani slovíčko, takže jedine ako sa tam môžme dohovoriť je anglicky, alebo čo by si mi poradila, kde by som to mohla kúpiť, ja by som to tiež tak plánovala si tam niečo kúpiť, lebo u nás je popredražované tak ako hovoríš.

katka.21
4. únor 2009

to je velka predajna.no my sme mali so sebou kamarata co vie pomadarasky.

aninna88
4. únor 2009

No takého kamoša nemáme, ani nepoznáme a adresa tej predajne je asi na tej stránke, pod outlet však.

katka.21
5. únor 2009

no v pesti su viacero predajni tohto brendonu.daj si termekek a na lavej strane vsetky tie kategorie potukaj a tam mas veci co maju.a ked si otvoris ten tovar tak mas dole popisane ze ci to maju na tej predajni alebo inde.maju tam tiez concord fusion ale ked my sme boli tak nemali 3kombinaciu

aninna88
5. únor 2009

ďakujem popozerám to podvečer, keď budem mať viac času. Ale tam majú iné ceny na kočíky, ako tí od ktorých ste kupovali, tak aj tak sa to viac oplatí tam kde ste to brali vy, nie?