Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

zuziatko
30. říj 2010

@lucula73 no v podstate nič. len mi poslala mail s fotkami a s cenami. Ja som sa pýtala či sa dá dať potom kočík do ľahu, tak aby strieška držala.
No hej je to dosť peňazí 😖 😖 .
No uvidím. Možno skočím tu u nás do krajčírstva a opýtam sa či by mi neušili len taký prídavný diel z podobného materiálu.

renisco
30. říj 2010

@zuziatko ta látka je pevná a vrstvená hodně natolik, že stříška držet bude. jen by mě zajímalo, jak hodně do lehu v této boudičce by opěrka šla....

renisco
30. říj 2010

@lucula73 za poslání fotek přece nic nedáš, ne? vždyť to není podmíněno závaznou objednávkou... taky by mě to hodně zajímalo 😀

renisco
30. říj 2010

holky poraďte mi,jak se posílají z česka kč přes internetbanking ČSOB na slovensko taktéž do ČSOB... si s tím nevím rady...

sakura77
30. říj 2010

@renisco ja som parkrat posielala do ciech a do csob normalne z mojho uctu ako "tuzemska platba"-a to pritom ja mam slovensku sporitelnu- a prislo im to,tak neviem...neslo ti to tak odoslat?

renisco
30. říj 2010

@sakura77 to jsem zkoušelo, ale nevzalo mi to kod banky 7500

wolfskinka
30. říj 2010

ahojte baby mali ste niektora problem so zipsom na vaničke proton od fusionu ? my mame vanicku uz mesiac na reklamaciu a vratili nam to neopravene a zips sa neda zapnut, ma ide urvat kocik drahy nahovado a pouzivam kamoskin pozicany, co ona uz nepotrebuje, mame to doniest druhy krat do obchodu az buduci tyzden v nedelu 7.11. a ze naspat ho budeme mat az 15.11., ma ide drbnut, trojmesacne dieta mam v sportovom kociku, hlavne ze mam doma kocik skoro za 1000 euro, ktory nemozem pouzivat

lucula73
30. říj 2010

@wolfskinka ahoj a to ešte nemáš v používaní šporťák... 😀 ..šetri si nervy aj na ten..... 😝

wolfskinka
30. říj 2010

@lucula73 ja vazne uvazujem ze ho vymenim, reklamacia na tu istu vec pokial sa v zarucnej dobe pokazi 3x su povinní ti vratit peniaze v plnej vyske podla zakona 2x to ide na reklamaciu teraz a moj osobny nazor je ze ten zips dlho nevydrzi a potom si kupim kvalitny sportak, aj tak sa mi matej vopcha do hlboke este mozno mesiac dva, ved teraz ho uz 3 tyzdne vozim v sportaku .. co ti budem hovorit, zababuseneho, chcela som kupit original fusak do concordu za 85 euro, ale zatial som rada ze som ho nekupila zatial mam kocik pegperego sporatk s hrubym nanoznikom a davam ho pod neho deku, jeho dam do deky takej co sa da zipsovat , jeho do overalu a na to tu hrubu spanielsku deku, to zatial musi stacit a potom sa uvidi a ked mi ta predavacka povedala, ze mam ten zips natierat tvrdym mysdlom tak som to skusila a ked som ten zips odchylila tak cele futrio je spinave od oleja, lebo oni ho naolejovali debili ... nastastie muz to neprebral, matej bude mat za chvilku 4 mesiac ten sportak je tak skoro uplne na robinnu, trosku je nadvihnuty ale nie moc, ale bohuzial musi v tom vydrzat

lucula73
30. říj 2010

@wolfskinka ja čítam túto diskusiu dosť dlho..ale mespomínam si,že by sa niekto sťažoval na zips....
a kúp si akýkolvek teplý fusak,ak nemáš. .veď na zimu ti deky aj tak nebudú stačiť,ani vo vaničke

renisco
30. říj 2010

@lucula73 on se ten zip ošoupe, je potahlý koženkou (nebo jak to napsat)...

wolfskinka
30. říj 2010

@lucula73 fusak som zatial neriesila, lebo som mala ten kocik na tej reklamacii a to musis odskusat do kocika, tento tyzden chcem poriesit uz aj ten fusak, ked bude muz mat cas, lebo staviame ten dom a behal cely tyzden okolo stavby lebo lietali s domiesavacmi a ja som uz 2 tyzdne chora som ani von nechodila, matejko bol von s mamou alebo s mojim otcom, tak hadam tento tyzden sa uz vyliecim a vyhrabem sa z bytu aj ja von

a co ten fusak concord ? aky mate nan nazor ?

wolfskinka
30. říj 2010

@renisco mne sa ten zips neosupal, mne sa zvlnil a ked ho zapnem tak sa rozchadza

wolfskinka
30. říj 2010

@lucula73 aky mas ty fusak do kocika ten hug do concordu ? alebo nejaky iný ?

lucula73
31. říj 2010

@wolfskinka ja som vaničku nemala,ale teraz mám fusak zn. Eisbärchen....je to nemecký fusak,veľmi teplučký,ja som s ním spokojná...pasuje akurát do šporťáka...a hlavne nestál 80 euro...

renisco
31. říj 2010

@wolfskinka to slyším prvně. ale to nic nemění na tom, že ten kočár za ty kč nestojí... je super, lehounký, dobře manévrovatelný, ale kola nevymysleli dobře a těch reklamací.... kdyby se vrátili k předešlému materiálu v jiných barvách, tak by udělali to nejlepší, co by mohli...

kvetinkatn
31. říj 2010

@wolfskinka a máš vyhliadnutý nejaký kvalitný? lebo ja teda netuším za čo by som vymenila... už sme sa tu bavili o tom, že vymeniť, ale nakoniec to došlo tam, že nie je za čo vymeniť😉
ja už píšem ako vždy, že keď som obtočila tie pásy 2krát a pripla na prvý cvok všetky neduhy mi to vyliečilo 🙂 a okno na strieške nepotrebujem. Vyzerá super, mne sa tie 2008 nepáčia ☹

wolfskinka
31. říj 2010

@lucula73 a kde si ho kupila v ktorom obchode ? uz som o tom fusaku pocula, mne sa ten concordacky moc nepozdava zda sa mi taky neforemny

@renisco mne sa ten kocik paci, co sa tyka manevrovania nedam nan dopustit dokupili sme kolieska gumene z kocika jane, ale ta vanicka uz ide druhy krat na reklamaciu a matejko sa v nom vozi len 3 mesiace a to ma serie najviac, ze uz 3 tyzdne kocik stoji doma alebo je v predajni na reklamaciia ja ho vozim v pozicanom starom sportaku sice zachovalom a dobrom a doma mi stoji novy kocik ktory nemozem pouzivat a mam ho do servisu doniest 7.11. a zo servisu mi pride najskor 15.11. a dovtedy budem mat mateja v sportiaku, 3 mesacne dieta by malo byt este nalezato a nie v polosede

@kvetinkatn ved praveze nemam, mne sa ten kocik strasne paci, ale co ked mi doma trci lebo ten vrchnak sa neda zazipsovat dnes bolo pekne tak som navrch dala deku a isla bez vrchnaka ale od zajtra ma prsat tak pojdem so sportiakom a navyse ten sportiak je taky ze ma matej nevidi a je z toho dost nervozny, je este malicky na to aby bol otoceny tvarickou dopredu a nevidel na mamu

kvetinkatn
31. říj 2010

@wolfskinka no trojmesačné je nanič, keď ťa nevidí. Inak tebe v predajni nedali náhradný kočík? lebo keď moja sestra aj kamošky reklamovali, tak dostali náhradný kočík. Ten zips naštve, ja som hlboký nemala, tak neviem posúdiť chyby, ale zatiaľ tu o tom moc nepísali ☹

kvetinkatn
31. říj 2010

@wolfskinka no ja mám hug, ešte som ho nepoužila, ale kúpila som ho preto, že práve super pasoval do kočíku, tak neviem, mne sa páči a dostala som k nemu mamabag zadarmo, tak som ho brala, aby sme boli komplet concord 🙂

wolfskinka
31. říj 2010

@kvetinkatn dali, ale taky ze by som sa hanbila ho vylozit pred chalupu na zahradu a nie ist s nim von a tak mam pozicany od kamosky pegperego ale sportiak, dnes sme kupili fusak ale nie hug ale angel exclusive outlesthttp://www.najnakup.sk/Porovnaj_vaky-a-fusaky_D... presne tento ale ciernosedu kombinaciu aby sa nam hodila do kocika

kvetinkatn
1. lis 2010

@wolfskinka no teda, lebo sestra dostala normálne concord, alebo dávajú casualplay, tak to je des... fusak vyzerá fajn, načo je tam ten zips na ktorom nič nie je? a mne sa ukázal z toho linku čierno červený, zaujímavé 🙂

mmacko
1. lis 2010

@wolfskinka to si mala teda smolu, niektore kusy su proste vadne. A sporatak si nechas, ci chces iny? Ak chces dat maleho za chvilu do sportiaka, tak su same chvaly na PP GT3, ide na lezato, ma teplucky nanoznik...to by bola podla mna super alternativa na vymenu,ak chces fusiona predat 😉
Ja si ho urcite nechavam, na zimu je super pre rok a pol dieta, ma tam kooopu miesta vo fusaku a v pololahu jej dam strechu az k madlu, tak jej ani nefuka.

zuzulienkah
1. lis 2010

Ahojte holky!Som tu nová a potrebujem poradiť!Máme objednaný Concord fusion cherry športový kočík,síce pre chlapca,ale nový a za 280eur aj s 2 ročnou zárukou!Poraďte mi prosím,aký fusak do toho mám kúpiť,s akým ste spokojné a potom,kde zoženiem dobrý nánožník?Veľa ste tu toho popísali a mne momentálne neostáva čas Vás čítať!Ďakujem!Ste zlaté!

januska26
1. lis 2010

@zuzulienkah Neviem, my sme kupili fusak v Kike a zda sa mi super, ale podla mna najlepsie je fusak original co je ku Concordu....ten HUG. Nanoznik je v sportovej casti v madle zazipsovany...je sice tenky, ale ked mas pod nim fusak, tak to staci...to neprefuka, nepremoci sa...

zuzulienkah
1. lis 2010

@januska26 Ďakujem!🙂

lucula73
1. lis 2010

@zuzulienkah ...je úplne jedno aký kúpiš...podľa mňa ten hug je dosť drahý....kúpiš aj lacnejší a bude ti pekne pasovať....ja mám Eisbärchen,je to nemecký a pekne tam ide.... 😉

zuzulik
1. lis 2010

baby, skoro vsetky pisete, ze vam ide kocik takmer do lahu... no mne sa nezda, alebo mam tu sportovu cast blbo pripnutu na korbicku??? mam CF 2009 apple...
inak som s nim velmi spokojna.... trosku sa sice obavam zimy a snehu, myslim, ze ta strieska mi malinku pred snehom neuchrani 😨
juj a mohla by ste niektora prosim odfotit z boku kociarik, ako tam mate pripnute tie pasy na striesku?! ci to mam ok...

lucula73
1. lis 2010

@zuzulik ak je správme pripnutý,to znamená že tie popruhy sú omotané okolo tej rukovate dva razy,tak nejde vobec do ľahu..len taký poloľah....takže to máš pravdepodobne dobre 😉 ...aj vo videu od výrobcu je to tak omotané a nejde to do ľahu
pokiaľ tie popruhy omotáš len raz,pojde ti to nižšie..však skús,či ti zase nebude padať strecha

lucula73
1. lis 2010

@zuzulik ktoré pasy myslíš,tie čo som o nich písala,alebo tie krátke dva.....čo idú aj cez strechu...inak tieto krátke pásy,keď vyvlečieš zo strechy,a potom pripneš akoby popd ten neopren,tak ti pojde strecha až k madlu skoro..a budeš mať malú chránenú aj proti vetru 😉