Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

dendy1
12. lis 2010

@kvetinkatn Asi to bude tak, ako píšeš, len ma tam zmiatli tie popruhy omotané. Tak sa tá strieška sklápala, akoby polozavretá ☹ a viac to nešlo. Ja si chcem práve objednať z DE model 2011, mne sa tá vanička páči, len sa bojím, aká bude tá strecha, lebo reklamovať do nemecka nie je bohviečo 😲 Od včera sa pohrávam s myšlienkou, že kúpim skôr NEO. Tam baby nepíšu takéto reklamácie s predieraním poťahu striešky tiež neriešili. A ak píšeš, že 7 mes.už moc nenaspí, tak mi až tak nebude prekážať tá sklopná sedacia časť, bála som sa ako by tam spalo dieťa aj s fusakom s nohami vyššie. Ale ak píšeš, že treba ten popruh 2x obmotať, tak už to tiež nie je až taký ľah. Ach jaj, za tie peniaze to mohli aj lepšie urobiť 😠

dendy1
12. lis 2010

@mmacko Ďakujem, chcem objednať z DE, model 2011. U nás by som to nemohla reklamovať. Zdá sa mi to dosť risk a toľko kompromisov za tú cenu - no neviem ☹

mmacko
12. lis 2010

@dendy1 na kazdom kociku su kompromisy, to ze odopnem suchy zips je otazka 3 sekund a tym sa to konci. Inak je fusion naj, ked si precitas stranky dozadu, ja somchcela vymenit za nieco ine, s pretacaciou ruckou (lebo to je podla mna jedina nevyhoda fusiona, ze to nema), ale ziadny kocik sa mi v porovnani s fusionom nepacil. Je naozaj velmi pohodlny pre dieta a asi najlahsie karovatelny na svete 😉
Takze drzim palce vo vybere, asi som ti velmi nepomohla 😉
A btw, 2011 by som kupovala ked tak len sportak, vanicku urcite radsej starsie verzie, ta 2011 co je rovnaka ako ma Jane je veeeelmi malicka

kvetinkatn
12. lis 2010

@mmacko to je výhoda 2009, že keď je obtočenáý popruh len jeden raz strecha sa nesklápa, 2 kamošky majú 2009 omotanú jeden krát a strechy sa nesklápajú v 2010 sa proste sklopí, je tam zjavne nejaký rozdiel. Tie suché zipsy si fajn vyriešila 🙂

kvetinkatn
12. lis 2010

@dendy1 ja som tiež chcela neo, ale keďže mám zimné dieťa v každom obchode mi povedali, že ročné dieťa s fusakom do toho kočíku proste nenarvem☹ tak som sa ho vzdala a tiež to korýtko nie je bohviečo. A na tom zase reklamujú podvozky, v pre deti sú už na neho nahnevaný, že majú veľa reklamácií. kamoška ho má a po troch mesiacoch reklamovala brzdu. a nová korba 2011 sa mi nepáči, tiež by som radšej volila 2010🙂 je určite väčšia. ale ty máš výhodu nebudeš hu používať v zime.
Ja som jednoznačne za fusion, podľa mňa je super, ja to mám dvakrát omotané a všetky neduhy mi to vyliečilo, lebo pôvodne som to mala len raz a predratý som ho reklamovala☹ úplný ľah neriešim, nemám pocit, že sa dieťa lepšie vyspí alebo nevyspí, keď chce spať tak spí aj po sediačky v autosedačke 🙂 okienko na strieške mi tiež nechýba🙂
ja maximálna spokojnosť, nemenila by sooooom 🙂

renisco
12. lis 2010

@kvetinkatn měla jsem 2009 a dělal to taky ☹

kvetinkatn
12. lis 2010

@dendy1 ja by som určite nekupovala z internetu, aj keď je možno lákavá cena, už len pre to čo tu čítam, musíš ho ty poslať, čo som pochopila, tak zaplatiť prepravu do nejakého servisu a dosť to odrádza.
Moja sestra ho má napr. kúpený v predeti a reklamovala už 3krát, na nič nečakáš, pán to proste vymení na mieste ak má za čo a keďže majú veľký predaj dokáže si to obhájiť a vybaviť. Ja som tiež takto kúpila v prievidzi a tiež mi to vymenili a potom riešia, lebo vedia že im to uznajú a ty nečakáš.

kvetinkatn
12. lis 2010

@renisco tak ja ti neviem, už som myslela, že som to vyriešila, lebo veľa kamarátiek má fusion tak obkúkam, keď sme na prechádzke a pozerám rozdiely, lebo ste ma tu nakazili 🙂 samozrejme v dobrom .-)
v tom predošlom príspevku píšeš, že mám 2009 a v tom dalšom, že si mala 2009 tak aký máš teraz?

renisco
12. lis 2010

@kvetinkatn měla jsem apple 2009 pár dnů, ten jsem prodala, protože jsem objevila lava a ten už je 2010. ale hlubokou korbu mám 2009...

dendy1
12. lis 2010

@mmacko @kvetinkatn chcela som ten 2011, lebo sa mi viac páči tá vanička, že je menšia mi nevadí - ideme do leta a na jeseň do športového. A 2011 má lepšie kolieska. V Kočíkovo mi povedali, že 2011 budú mať asi až v máji 😢 Asi pôjdem do toho Pre Deti, popýtam sa tam aj si to poriadne pozriem a uvidím.

kvetinkatn
12. lis 2010

@dendy1 tak to trošku prehnali s dodávkou nového... ale v predeti mávajú na začiatku roku aj výpredaj tých starších modelov, sestra tam veľmi dobre kúpila 🙂 žeby si si kúpila tú vaničku Jané, keď sa ti tak páči určite bude pasovať aj na concord 🙂

wolfskinka
12. lis 2010

@renisco no ved co to bude za zazrak ja to nikde neviem najst ako vyzera ta 2011 ale tesim sa ako male decko nan, v pondelok ho budem mat ... huraaaaaaaaaa

@kvetinkatn a kde ste našli ten 2011 model .. ja som to nikde nenasla

wolfskinka
12. lis 2010

@renisco dakujem ... no ta hlboka vanicka sa mi paci viac táto, ved uvidime co mi to daju, potom odfotim, vajicko mi zostalo to moje, vymenia mi najskor chceli len vanicku ale som ich ukecala ze aby som to mala rovnake, ze ten sportiak sme este ani z krabice nevytiahli tak volala ta predavacka do prahy a mame doniest ten nas zabaleny a daju nam na vymenu k tomu aj sportiak

renisco
12. lis 2010

@wolfskinka mě by zajímaly ty kolečka jaké jsou. ta korba je prej děsná, u nás je hodně na bazarech na prodej

wolfskinka
12. lis 2010

@renisco ja mam dokupene gumene kolieska takze ja budem mat gumene, no uvidime aky bude, kazdopadne matej mal vcera 4 mesiace takze bohviekolko ho v nom uz nepovozim, ak tak este zo 3 - 4 mesiace maximalne tak budem rada, keby vydrzal do jari tak to by bolo super

kvetinkatn
13. lis 2010

@wolfskinka no renisco ma predbehla 🙂 šikula je to aj na oficial stránke http://www.concord.de/en/#/products/moving/bugg...
tak to sme zvedavé, hneď chceme foto a komentáre 🙂
inak to si prvá čo ho bude vidieť, lebo v predajni mi povedali, že keď sa pýtali obchoďáčky, tak tá ho tiež ešte nevidela 🙂
a akú farbu budeš mať?

renisco
13. lis 2010

@wolfskinka máme téměř stejně staré děti - malá bude mít 4 měsíce příští týden 😀
by se mi líbily ty malé nafukovací, ty zadní veliké jsou v poho....

wolfskinka
13. lis 2010

@kvetinkatn tu bezovu a vraj bude mat bezovu budu aj vzrchu ... taketo nieco ... http://www.kinderwagen.com/concord-neo-quantum-... ale sportiak bude dusion tiez s bezovou budou
v pondelok podam infosky, aj som strasne zvedava a neviem sa dockat toho zazraku

@renisco my mame tie nafukovacie, a ti poviem to sa neda porovnat oproti tym umelym, my sme ich dokupovali, a vrele doporucujem, jedinu nevyhodu co maju je ze ich treba sem tam difukat pumpou, ako kazde nafukovacie kolesa, ale chodi sa s nimi bohovo, keby sa dali vymenit aj tioe predne nevaham ani minutu a kupujem aj tie predne ale nemaju take a ak mozem odporucit tak pasuju na concord aj kolieska zo Jane a tie su lacnejsie ako origos concord a vyzeraju presne tak isto

wolfskinka
13. lis 2010

@kvetinkatn ty si dokedy vozila julku v hlbokom kociku v protone ?

renisco
13. lis 2010

@wolfskinka od jane vím, že tam jdou, jsou ale stříbrné a já chci celé černé... na začátku jsem se pídila po nafukovačkách, ještě když jsem kočárek vůbec neměla koupený, a jak jsem si ho koupila, na kolečka jsem se vybodla.... tak teda poraď, kde koupím, jak vypadají nebo hod foto těch koleček... DĚKUJU

wolfskinka
13. lis 2010

@renisco to sie co vyzeraju presne ako tie co ma aj Jane

renisco
13. lis 2010

@wolfskinka hmmmm, tak tyhle právě nechci... se mi k tomu kočárku prostě nějak nelíbí... desingově tam nesedí 🤐

wolfskinka
13. lis 2010

neviem ci ich je dobre viediet , ak nie posli do ip mail, poslem dalsie foto, no kavicka vypita, idem rychlo dat sprchu, kym matej spi, lebo tie posledne 3 noci nevedel co so sebou, posledny mesiac mi spaval od 21,00 do 7,00 rana, som nevedela co je to vstavanie v noci a tieto 3 noci cele prebuntosil a a flasu mi vyraza z ruky, jedovaty je, asi mu ide zub, no uz teraz som z neho na nervy, nervaci pri tych postulkovych nohavickach ked mu ich davam, este musi mesiac vydrzat kym pojdeme na kontrolu klbikov a este do toho tie zuby, pampersku si trha rukami dole, vobec ju nechce, najradsej holy zadok, ked mu ju idem dat tak do mna kope a skriave ma a vrti sa len aby sa mi nepodarilo mu ju dat a pri pokuse dat mu pampersku tak jedna ide ocurana do kosa a az druhy pokus je uspesny co sa mi po boji ju podari nasadit, som zrela z neho na psychiatriu takto nevyvadzal ani ked mal tie koliky prve 3 mesiace, normalne od jedu hracky vyhadzuje z postielky, hniezdo v postielke nadvihuje rucickou a sklbe ho von, aby sa mohol divat von, lenze si tam strci rucicku a si ju tam zacvhyti a potom ho to boli, hrazdicku mi zlikvidoval a jeduje sa az je fialovy od zlosti, vsetko co mu dam, leti na meter co to zahadzuje, jedine co nezahodi je plienka a tu si namota okolo hlavy ... moje nervy, je ako z divych vajec ... nno utekam do sprchy kym sa nezobudi, lebo ked sa zobudi uz si neposedim papa zatial

kvetinkatn
13. lis 2010

@wolfskinka nie ja som nemala hlboký concord, ja som kúpila až šporťák, ja nie som zástanca mrhania času na vychádzkach so spiacim dieťaťom 🙂 starý Neonato na balkóne mám bohato stačil, bábo spalo 2-3 hodky a mamina boli vysmiata 🙂
inak ak budeš mať bežovú strechu, to je tá limitovaná edícia čo býva na čiernych podvozkoch, tak to si si ešte viac polepšila, len neviem či sa nebude špiniť☹
ale podvozok ti nebudú meniť, že? či?

kvetinkatn
13. lis 2010

@wolfskinka no to máš teda zábavu 🙂 sa nenudíš, to kukám, že naše dieťa je iný kľudas. A žeby zúbky tak skoro?

wolfskinka
13. lis 2010

@kvetinkatn no tak to mas zlate dieta, tak to ja s tym nasim certom poctivo odslapem kilometre, denne cca 7 hodin, podotykam odslapem nie ze som vonku, to dieta ma senzor pohybu, akonahle zastanem zacne sa mrvit, odmalicka je taky akcny, spat je pre neho strata casu, najest sa nema kedy, lebo aj pri jedeni sa musi stale otacat aby mu nic nahodou neuslo a pri kupani pre istotu bud stale vytrca hlavu von z vanicky alebo ju pcha pod vodu ci tam neni nieco zaujimave a jediny ciel kupania je sa vysmyknut a napit sa vody a najnovsia zabava trepat rukou po vode tak ze je ospliechane vsetko naokolo a bohovo sa na tom rehoce a ked ho dam na sedacku na brusko, tak to zo sedacky ponad operadlo trci len hlava a velke ociska ledva ju drzi ale nepolozi na sedacku, aby mu nahodou nieco neuslo a ked chcem aby mi ho ktosi postrazil tak na mna kukaju vsetci akoze vsetci zrazu nieco maju, muz s nim bol sam asi 4x a to len hodinu a z toho raz si trepol hlavu nastastie nie moc a mal na nej chrasticku a vzdy ked som prisla domov tak reval ako tur a inac je uplne normalne ze susedia o 2 poschodia vyssie nam hovoria ze ho pocuju revat

podvozok mi zostane ten moj co mam vymenia mi len bednu a sportiak, podvozok mam doma

kvetinkatn
13. lis 2010

@wolfskinka začínam sa desiť druhého dieťaťa, tá naša je fakt anjel 🙂

didakuku
13. lis 2010

@wolfskinka ty máš originál nafukovací kolečka Concord? Jsou černé? Právě pořád uvažujeme jestli je pořídit.

wolfskinka
13. lis 2010

@kvetinkatn vraj druhe dieta byva kludnejsie ... tak ty ani nebudes vediet ze mas dieta ... a ja mozem byt len milo prekvapena , lebo ten nas cert, neviem si predstavit este nieco horsie ... xixi, ale co vytuzene babo, tak aspon vieme ze ho mame ... je to sice certik an pohladanie ale nedali by sme ho zanic na svete, kamoska ma take dieta, kde ho polozi tam ho da, vobec neplace, len sa usmieva, to by ma ani nebavilo ... xixi ona si pochvaluje ako si uziva matersku a pre mna je materska chaos panika a totalna nestihacka, najma ked ideme von, obliect mateja a seba a porptiom stihat vychystat veci a ten krik cez cely panelak, skratka vsetci musia vediet ze matej ide na prechadzku ebz toho by sa mu to neratalo

@didakuku nie ja mam Jane, concordacke sa mi enpodarilo zohnat