Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
21. lis 2010

@mmacko já se to dozvěděla před pár dny, taky jsem to nevěděla...

lucula73
21. lis 2010

@kvetinkatn 😀
@renisco ..tak ano,to je vystížné,materská demencia.......ale teraz som to konečne pochopila.... 😀
musím však uznať,že špekulovať teda vieš na jedničku 😀 😀

krpcek2
21. lis 2010

Ahojte, chcela by som radu, akým spôsobom sa dáva fusak s otvormi na bezp. pásy do autosedačky ion? Kde mám tie popruhy odopnúť, aby som to mohla cez ten fusak prevliecť??? A to by som akože mala stále malého tak prudko rozopnúť, aby som ho do toho mohla zapnúť? Som asi cvok, ale nejak som na to zatiaľ neprišla, tak ďakujem za každú jednu radu 😉

lucula73
21. lis 2010

@krpcek2 na spodku autosedačky sú tie pásy navlečené v takej pracke....musíš ich odtiaľ vyvliecť,prevliecť cez fusak a dať naspať do tej pracky...no ak mieniš premiestňovať fusak hore dolu,tak toto je absolutne nepraktické..neviem..ale inak ich neprevlečieš cez tie otvory vo fusaku

krpcek2
21. lis 2010

@lucula73 Ty vole, takže to by som v podstate mala mať skoro stále ten fusak v autosedačke??? Takže to je asi ľahšie ho tam mať len tak posadeného a potom, keď posadím do auta, tak len v zimnom overalíku, čo bude mať na sebe, hej??? Tak to je dosť na prd, som si myslela, že to nejak tak pôjde, že odopnem pásy a vyvlečiem cez otvory autosedačky a môžeme ísť vonku aj s fusakom.-... toto znamená, že to nebude také jednoduché, fusak skôr do kočíka, ako do autosedačky.. Ďakujem Ti za odpoveď. a ako to riešia potom ostatné? Nechávajú fusak v autosedačke? Do vaničky ani veľmi nie? Či ako?

lucula73
21. lis 2010

@krpcek2 no ja som nemala fusak v autosedačke nikdy,moj je januárový....jednak si myslím,že to je v aute zbytočné,veď sa ti tam kúri,nie?alebo si kúp takú flísovú zavinovačku do autosedačky,tú tam budeš mať stále...určite ti na overal bude stačiť.....ja som mala iba deku....ale my sme necestovali veľa autom... 😉

krpcek2
21. lis 2010

@lucula73 Ďakujem Ti za odpoveď, asi to budem riešiť ozaj iba tak, že do auta a z auta ho prenesiem s dekou a v aute máme kúrenie, tak by to mal vydržať. Lebo by to bolo nepraktické, to je jasné 😉 a zimné overalíky sú nachystané, tak ho oblečieme a do vaničky to problém vôbec nebude. Prajem dobrú nocku a všetko dobré, nechám si poradiť a aj tak by to také jednoduché nebolo 😀 pa

lucula73
21. lis 2010

@krpcek2 🙂 neni zač....však uvidíš sama,či ti bude treba tú zavinovačku alebo stačí aj deka....nech to všetko dobre a hlavne rýchlo prebehne 🙂
a ďakujem.

kvetinkatn
22. lis 2010

@krpcek2 ja som tiež nemala fusak do autosedačky, len do kočíku, malá je decembrová, dala som ju do overalu v autosedačke s dekou vydržala a v kočíku som ju v tom overale dala ešte do fusaku a bolo to ok 🙂

krpcek2
22. lis 2010

@kvetinkatn Hm, tak potom to hádam bude celkom ok, teraz aj tak nebude taká veľká zima, keď pôjdeme domov, prežijeme teda s overalíkom a dekou cez ňu a v aute určite zima nebude. 😉 veď si ho zababušíme, to som bola riadna optimistka keď som si predstavovala, ako ho dám s fusakom do autosedačky 😀

renisco
22. lis 2010

@krpcek2 on je ještě problém, jaký ten fusak máte. hodně autosedaček je s 3 bodovým bezpečnostním pásem, concord má 5ti bodový a tím pádem tam dost fusaků nejde, protože mají jen 3 díry... a ničit fusak tím, že tam vyřežu díry na boky, se mi nechtělo....

krpcek2
22. lis 2010

@renisco Ja mám s otvormi na 5 bodové bezpečnostné pásy, ale keďže to je takto, tak by som si asi ten fusak aspoň pripla, keď pôjdeme na dlhšiu cestu niekam. 😉 nejak si s tým poradíme. Ďakujem baby. s kočíkom ste spokojné?

renisco
22. lis 2010

@krpcek2 tak leda koupit ještě jednu autosedačku 😀 😀 😀 😀 🤐 🤐

renisco
22. lis 2010

tak holky, jakousi látku jsem objednala a ted jen čekat až dorazí, co jsem to vlastně objednala 😀 😀 😀

krpcek2
22. lis 2010

@renisco srandičky????? 😀 To bude v pohode, je pravda, že v podstate s autosedačkou moc chodiť po zime vonku nebudem, takže keď aj niekam pôjdeme, prežije to s dekou a overalom. Keď pôjdeme na dlho a na prechádzku, tak určite s vaničkou. a potom pofoť, čo si to objednala 😉

kvetinkatn
22. lis 2010

@krpcek2 ja po správnom uchytení nadšená, všetko super 🙂

lucula73
22. lis 2010

@krpcek2 s vaničkou budeš pravdepodobne spokojná,so športovou časťou snáď tiež,ale musíš si všetko dobre popripínať,lebo veľa dievčat to má už z obchodu zle nasadené a potom im padá srieška a podobné veci.... 😠 😉

renisco
22. lis 2010

@krpcek2 pokud to hned po rozbalení neskončí v odpadkovém koši (což by u mě bylo i normální) 😀 😀 😀

kvetinkatn
22. lis 2010

@renisco večný optimista 😀 😀 😀 😕 😕

krpcek2
22. lis 2010

@renisco 😅 to hádam ani nie 😀
@lucula73 a ako si to mám potom správne pripnúť? Je na to nejaký návod niekde, ako by to malo vyzerať??? Lebo som čítala omotané na jeden krát je zlé, má byť na dva, ale mne ten trak asi ani neobíde rúčku na dva krát.... 😕 takže nevieeeeeem..... ale na šporťák máme ešte čas, teraz sme ho uložili pod posteľ, takže zatiaľ len vanička a vajíčko. šporťák budeme riešiť potom, ale z toho, čo sme pozerali, bol toto naj naj naj kočík. Ku každému sme mali nejaké výhrady, k tomuto ani jednu, tak mi to hádam aj vydrží, keď začneme jazdiť 😉

lucula73
22. lis 2010

len mňa by zaujímalo,prečo ten concord- set dávajú stále za také akciové ceny......či sa kopia reklamácie? 😀 ..keď si pomyslím,že som dala za šporťák 440 euro... 😠 ..tak ho ani nepredám 😝

lucula73
22. lis 2010

@krpcek2 tie popruhy,čo idú zo spodu chrbtovej opierky,čo regulujú ľah aj sed..tie ti musia ísť dva razy.....nie tie dva krátke,čo sú na boku... 😉 ..potom by ti to malo držať

kvetinkatn
23. lis 2010

@lucula73 mi hovor ☹ ja tiež nepredám... ale veď chcem aj druhé dieťa a potom bude nepredajný 😀 😀 😀

kvetinkatn
23. lis 2010

@krpcek2 tak ako píše lucula, na youtube je návod, ale my to máme ešte vylepšené, na 111 strane je foto ako to mám pripnuté, tak to majú viaceré, si to vytlač 🙂 lebo potom bude mať táto diskusia asi tisíc strán a to už nikto nenájde 😀 😀 😀 😀

kvetinkatn
23. lis 2010

@lucula73 baby ale na ebay je kompletka mylo za 475 libier 🙂 no nekúp to 🙂 a čierno čierny 🙂

haffynka
23. lis 2010

Ahoj holky,včera jsem posílala prodejci fotky potahu,mám měsíc novej potah po reklamaci a zase se mi začíná prodírat.Domluvily jsme se,že v lednu to budem řešit.Reklamoval jste někdo dvakrát potah?Chtěla bych to zkusit ukecat na potah z kolekce 2010 i když se mi tam žádná barva moc nelíbí,raději bych už kolekci 2011,ale to asi neukecám.Tady jsem nafotila jak mi krásně sedí zakončení boudy,jak jsem tu o tom psala.A fotka nového potahu.který se po měsíci zas prodřel.Zapnutý to mám podle videa,tak já fakt nevím kde chyba 🙄

haffynka
23. lis 2010

Ahoj holky,včera jsem posílala prodejci fotky potahu,mám měsíc novej potah po reklamaci a zase se mi začíná prodírat.Domluvily jsme se,že v lednu to budem řešit.Reklamoval jste někdo dvakrát potah?Chtěla bych to zkusit ukecat na potah z kolekce 2010 i když se mi tam žádná barva moc nelíbí,raději bych už kolekci 2011,ale to asi neukecám.Tady jsem nafotila jak mi krásně sedí zakončení boudy,jak jsem tu o tom psala.A fotka nového potahu.který se po měsíci zas prodřel.Zapnutý to mám podle videa,tak já fakt nevím kde se stala chyba 🙄

haffynka
23. lis 2010

sorry se mi to vložilo 2krát 🙂 🙂 😲 😲 😲

renisco
23. lis 2010

@haffynka ty jo, tak to je maso.... já budu mít strach s tím sporťákem vylést... tys vlastně i oblepovala tu desku, že? hlavně se nedej!!!!

haffynka
23. lis 2010

@renisco jojo,Reni olepovala,ale jak vidíš takmi to bylo na h... 🙄 nechci se nervovat před vánocema,tak uvidíme jak dopadnem.Manžel říkal,že jestli p.Fiala bude mít nějaký blbý argumenty,tak já s mojí povahou ho tam tím potahem přetáhnu po hlavě a děti budou sirotci 😀 Mám přislíbeno od kamarádky,její přítel je právník,tak na ně kdyžtak budem dělat bububu 😎 a co ty a kolečka?Necháváš to být?