Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
28. lis 2010

@lucula73 to je pravda, jedine, co chyba pri tom origos nanozniku je, ze sa neda spravit taka zabrana proti vetru, ja to robim z deky ked je zima. Ale pre mensie babo by som si urcite dokupila ten od tej tety, co mas aj ty.

lucula73
28. lis 2010

@mmacko hej,lebo mojmu príde ten origoš nánožník tak od pol pása iba....však pre druhé si kúpiš 🙂

@wolfskinka ahoj....už tu reklamovali aj tie novšie,tam,kde to spevnili sa to síce netrhá,ale trhá sa inde...aj ja mám diery na spodnej časti sedacej,od košíka,od takých šrofikov 😝 a mám 2010,predpokladám,že aj ty máš 2010..lebo 11 ešte nepredávajú...

renisco
28. lis 2010

@lucula73 až k madlu nejde, ale to mi vůbec nevadí. v sedě se mi to zdá zbytečné. když dítě sedí, tak se kouká ven a přes tu stahlou stříšku nic nevidí. kdyby to šlo v poloze vleže, tak to už by bylo o něčem jiném a taky k užitku...

v té původní velikosti to lépe drží tvar a je to úplně dostačující - je to krásný leh i tak.

lucula73
28. lis 2010

@renisco tak ak budeš tú zelenú budu predávať,mysli na mňa...vážne uvažujem 😀

mmacko
28. lis 2010

Baby, akurat dnes som kamoske nasla Neo pouzivane 8 mesiacov celu 3 kombi za 300 eur, farba polar aj s papabag, slnecnikom a skobami na vanicku do auta...super, nie? Keby som mohla, aj ja si ho hned kupim 😉

bamarama82
28. lis 2010

baby boli ste spokojne s vajickom ion? ja v nom nosim novorodena a je tam chudera taka neforeme dana nepohodlne, ine vajcia sa mi take nezdaju

renisco
28. lis 2010

@bamarama82 měla jsem jane strata, ale raději jsem měnila za ion. ve stratě byla hrozně prohlá.

mmacko
28. lis 2010

@bamarama82 v kazdom vajicku ti novorodenec vyzera taky skrceny...my sme to riesili, ze pod tu vlozku sme dali este maly uterak, tak sa to trosku vyrovnalo 😉

bamarama82
28. lis 2010

@renisco
@mmacko
ja som tam nechala tu novorod.vlozku, ale zda sa mi to este horsie, na ockovani sme videli kopu deti vo vajkach a ziadne nebolo take prehnute ako nasa mala v ione. a ked je v kombinezke tak ju tam nemozem poriadne ani priputat, aj tie pasy sa mi zdaju take sproste. nestastna som z toho lebo sa mi strasne ta sedacka paci a som po cisaraku takze ked mam niest vanicku s malou do auta tak mi stichy pomaly praskaju

renisco
28. lis 2010

@bamarama82 maxi cosi je velká a prostorná autosedačka..

kvetinkatn
28. lis 2010

@mmacko juuuuj kupim, polar bola moja srdcovka pre lava 🙂 a za tie peniaze aj s papabag, to prečo tak lacno predáva....

kvetinkatn
28. lis 2010

@brumca ja som tiež maximálne spokojná, mne nevadí, že sa to nedá otočiť, tiež som chcela otočný, ale je to na úkor miesta pre mimčo. ten nánožník sa dá samozrejme dokúpiť aj neoriginál. úžasne ľahko sa karuje, pre mňa je každý iný kočík "zabrzdený" tak ťažko sa mi ovládajú 🙂
ako ti tu už písali správnym uchytením je všetko v poriadku, teda jedna kočka tu má bohužial problémy aj s tým ☹
ja by som iný nekúpila, možno keby som mala peniaze, tak neo na image 🙂

lucula73
28. lis 2010

@bamarama82 presne tento istý pocit som mala aj ja,že je v tom vajci totál pokrčený....tiež som dávala spočiatku taký malý vankušik na vypodloženie....myslím,že tak akurát mu bola ionka dobrá asi od 4 mesiacov,čo som mala teda pocit,že tam neni utopený a skrčený....a v 9 sa mi do nej už nezmestil,už som ju aj predala 😉

bamarama82
28. lis 2010

@lucula73 ked je v kombinezke tak ju tam musim normalne pokrcit ritku prehnut a nastrkat aby sa mi dala priputat, hruza

lucula73
28. lis 2010

@bamarama82 ,verím ti,a predstav si,že moj mal 2900,keď sme šli domov a to sme šli z TN nemocnice 60km domov ...no hruza....ale prespal...,
podlož tam nejakú deku alebo čo a pomože to,uvidíš...

bamarama82
28. lis 2010

@lucula73 moja mala 2460, ale uz sme pribrali pekne ma 3kg, ale pcham ju tam az mi jej je luto, skrcena jak vianocka. my sme sli z porodky 100km ale brali sme vanicku, ale teraz som sama a po cisarskom a nemam silu to niest, ale to vajo je hruza

lucula73
28. lis 2010

@bamarama82 ..viem si predstaviť...a ťažké je teda statočne to vajco...ja som ho sama hádam ani neniesla,keď bol vačší....

kvetinkatn
28. lis 2010

@lucula73 si rodila v TN? vitaj v klube? akej farby bola sála? 😀

lucula73
28. lis 2010

@kvetinkatn 😀 😀 ..nie nerodila som v tn,malý sa narodil u nás v 34tt a keďže mal problémy s dýchaním a najbližšia vybavená nemocnica -JIS-v Martine boal obsadená,tak ho museli previesť do TN....boli sme tam mesiac ☹

bamarama82
28. lis 2010

@lucula73 hej a je aj tazke...

kamilakd
28. lis 2010

ahojte dievcata concordacky tak ja by som uz concord nechcela ani zadarmo...kocik kupeny 15.5.2010 a stale nieco je pravda ze je krasny paradny dobre ovladatelny vanicka bola fajin ale ta sportova cas katastrofa pouzivam ju asi mesiac lebo chlapcek sa rozhodol ze bude na svet cumakovat....nato kolko ten kocik stal a aka je to znacka by som cakala aj kvalitu kompletne sa mi roztrhli rohy spodnej casti ako je to mozne sucha sa mi to o konstrukcii a leti mi de jednej strany vraj to je najcastejsia chyba a predajcovia o nej vedia tak ako haloooo preco s tym nic nerobia ale potom obsivaju???? teraz nebudem mat kocik bo ide na reklamacii a ako zapozicny kocik je des nie som fajnovka ale v hoc com si dieta vozit nebudem tak si dobre pokukajte co vlastne kupujete buduce mamicky.....ci za momentalnu cenu 666e to stoji za to ja som ho mala za staru cenu ☹....ak ma niekto zaujem predavam nanoznik z kocika jane 2009 je cierny a je tam aj ten chranic proti vetru je super a jane tam nie je ani vidno,vyzera omnoho lepsie ako tie univerzalne,fusak orig.conkord,vanicku

wolfskinka
28. lis 2010

@lucula73 no si ma teda nepotesila

haffynka
29. lis 2010

@kamilakd koukám,že máš stejný problém jako já.Na stránce 124 jsou moje fotky,akorát já už mám potah jednou vyreklamovaný,i když mi napsaly,že je to moje chyba a že mi to vymění jen na dobré jméno firmy.Asi si tu po novém roce udělám malý průzkum a seznam maminek co rekalmovaly potah a budu s tím argumentovat,protože se bojím že mi to nebudou chtít vyměnit.Nebot' dovozce AGS v česku tvrdí,že na potahy reklamace nemají 🙄 držím palečky a písni jak sji dopadla 😲

sakura77
29. lis 2010

@kamilakd ja mam tiez takyto problem a to sa mi nikde ani nesucha potah,mam to omotane navysoko a mala zasadne len sedi,nalezato nemame vobec,ja si myslim ze to derie hlavne ta doska vnutri...ja to nema az tolko,len na jednej strane malu dierku a na druhej uz vidim ze tiez uz je to tam trocha osuchane,takze je len otazka casu,kedy to rachne a to s kocikom nechodim vela a uz vyse mesiaca s druhym jazdime...tiez s tym pojdem a som zvedava ako pochodim,ale teda ako tu citam,je to problem kocika,nie nas,ze ano.... 😒 a to mam kocik od septembra! 😠

kamilakd
29. lis 2010

@haffynka ahoj ja mam tiez vyreklamovany uz 2hy krat kocik a idema porazit teraz od novoty nasivaju dake pasy aby sa to nedralo....mali to nasit hned mne sa to urobilo po 2tt od prvej reklamacii a este mi leti do strany 🙄 takze maly sa vzdy navali na pravu stranu ked som to premerala tie popruhy maju rozdiel 2,5cm 😨 dnes som tam uz poslala manzela ja uz nemam nergiu teraz mam golfac a musela som don kupit novy fusak bo concord tam nepasoval ale je to letny kocik a maly je tam naskladany chudacik....ano videla som tvoj kocik je to do jedu a teraz ta cena 666e za kopletku lakava cena uz teraz je mrte kocikoc na namestiach ...a este ja mam orig tasku a ked ju mam zavesenu a kocik zabrzdim sa mi preklapa pri min dotknuti,sme raz davali maleho a zrubala som sa aj s kocikom aj malym este ze tam stal manzel inak maleho asi zachlomazdim:- 😔 takze ja mam na sportiak tazke srdce a vraj sa s tym predajca nikdy nestretol a vysmial ma tak sme mu to ukzali a ostal v nemom uzase...tak som zvedava ako pochodim moj maly ma takmer 7mesiacov a ma 7.300kg
@sakura77 pocula som ze v PD u silera to davaju obsit a videla som to aj na vlastne oci skus tam popytat...

renisco
29. lis 2010

já si taky myslím, že to prodření té látky nebude vůbec tím, že se to o něco opírá (suché zipy atd...) mám za to, že vše bude vinou té vnitřní desky. pořád teda používáme hlubokou korbu, ale už teď jsem si dovnitř té zádové opěrky na sporťáku (hlavně přes hrany té desky) dala takový jako by molitan (není to klasický molitan, ale taková jakoby tenká pěnovka) a uvidím, jestli se mi to i pak bude třeba prodírat. a když už dávali vystužení u 2010, tak to měli dát na celou zádovou opěrku, protože se to dere někomu i pod zipem u boudičky (a tam se to přeci nedotýká ničeho), tak jen ty boční hrany nepomůžou...

sakura77
29. lis 2010

no,ved na fotke od
@kamilakd vidno ze to sucha ta doska,zboku sa to nema o co opierat a aj tak je to tam vysuchtane,takze na 100%zato moze ta vystuz 😒

lucula73
29. lis 2010

no paráda,tie fotky 😠
nechápem,prečo nedajú dovnutra nejakú inú tú dosku.....a už vobec necchápem,prečo sa to niekomu derie a niekomu nie 😝

haffynka
29. lis 2010

@kamilakd koukám,že jsme opravdu na tom stejně,já mám ten nový potah taky měsíc,ale cca už po 14dnech tam byly vidět čárky,tak jsme tu desku olepila ale stejně to nepomohlo a už tam mám dírky.Renisco to je dobrej nápad s tím molitanem,nechceš jim to napsat?Až to vyreklamuju,tak se budu po tobě opičit a udělám to taky tak,protože třetí reklamaci bych už asi nerozdejchala. 😖

renisco
29. lis 2010

@haffynka komu to mám napsat, panu Fialovi? 😀 😀 😀 tam pšenka nepokvete. mě to jen tak napadlo, ale jestli to bude mít účinek, to fakt netuším... klidně se opič, myslím, že tady už je každá rada nad zlato, protože být několikrát bez kočárku skrz reklamaci potahu je na palici... pak mi můžeš říct, jaký to má účinek, nebo budu muset vymyslet něco jiného 😀 😀 😀