Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

ivika18
3. led 2011

@bredmax díky, tak aspoň vím, že někdo s tím uspěl, podle mě by to za ty peníze dělat nemělo, tak budu reklamovat 😉

dadko
4. led 2011

Ahojte,chcela by som sa spytat,ako sa daju dat dole predne kolieska na concord fusion -kvôli namazaniu?nemate niektorá návod.dakujem

olicek
6. led 2011

Ahojky Concorďačky 😉 . Písněte mi nějaké klady i zápory na Concord fusion. Pořád váhám, už jsem byla skoro rozhodnutá, ale poslední dobou hodně slyším, že vržou kolečka. Tím jak jsou plastová 😖 . Nebo myslíte, že stačí jen lepší servis nebo je to prostě normální. Jinak půjdu asi do Jane slalom. Díky 🙂

didakuku
6. led 2011

@olicek ahoj 🙂 , já jsem se taky dlouho rozhodovala. Mám fusion sporťák už skoro půl roku a zatím žádný problém. Před fusionem jsem měla Casualplay a je o hodně lehčí a jezdí se s ním super. Ty kolečka nevím u nás zatím dobry. Asi jak který kus. To poradí holky co ho mají déle. Ale kamoška měla už 2x Jané na reklamaci s předním kolečkem ☹ .Přeji dobrý výběr 🙂

olicek
6. led 2011

Casual se mi moooc líbí, ale každý mi ho rozmlouvá, že není tak dobře ovladatelný. Ach jo, se z toho už asi zblázním.

lucula73
6. led 2011

@olicek koliečka sa dajú premazať..malo by to pomocť.ja mám šporťák 7 mesiacov a ešte sme nemazali nič 🙂

didakuku
6. led 2011

@olicek já měla Casual 3 roky a je krátká ta opěrka, rukojeť pořád padala, pak začal vrzat, jezdí hůž jak fusion. Jsem ráda, že jsem ho prodala a koupila fusion. A hlavně u nás ve městě ho už měl fakt každý.

kvetinkatn
6. led 2011

@olicek ja som max spokojná, koliečka v pohode, zatiaľ nemám žiadny problém, mám ho cez pol roku. Trošku vŕzgala konštrukcia, ale je to len o údržbe, stačilo namazať a je to ok. Mne sa páči aj dizajnovo, dobre vyzerá aj v ľahu, a keď je v sede, nerobí sa tam na zadu taká kapsa zo striešky. Je úžasne ovládateľný, podľa mňa najlepšie na trhu, keď skúsim casual kamarátky, tak mám pocit, že je zabrzdený 🙂 trojkolky ja moc nemusím, ale jané je presne to isté ako concord, keď sa človek pozrie na konštrukciu a to upínanie je to úplne to isté. Známa mala Nomad o Jané a pri fusione to bolo ako dvojičky. Ja by som ešte skúsila Brio go, ale tá rúčka sa mi moc nepáči, ale u nás teraz dávajú zadarmo vaničku, tak sa veľmi oplatí 🙂

zuzuula
12. led 2011

ahojte tak aj ja sa pridavam ku concordackam 🙂 vcera som si objednala ten novy, kolekciu 2011, ani som ho nevidela, tak dufam ze bude taky nadherny ako na obrazku 😀 velmi sa tesim

mmacko
12. led 2011

baby, ako cistite tie predne kolieska, teda ani nie kolieska, ale to, co ich drzi, je to taky rapavy material a neviem to vycistit, mam kocik od blata, ako je teraz take pocasie, mokre to uz vyzera ciste, ale ked to uschne, stale nie je ciste. Cistila som to mokrou handrou aj vlhciacou utierkou (ta nikdy este nesklamala, az teraz prvykrat).
Dakujem za rady

koniarova
12. led 2011

@mmacko Môj muž to raz za čas prebehne vapkou.

mmacko
12. led 2011

@koniarova to je co? nejak mi to nic nehovori 😕

lucula73
12. led 2011

@mmacko a čo to vidím? 🙂 gratulujem ,nech to všetko dobre dopadne 😉

kvetinkatn
12. led 2011

@zuzuula ktorú farbu? teším s Tebou 🙂

zuzuula
13. led 2011

@kvetinkatn graphite, to je taka siva, tak dufam ze bude pekny 😉

kvetinkatn
13. led 2011

@zuzuula jééééj ten sa mi veľmo páči, teším na foto 🙂

zuzuula
13. led 2011

@kvetinkatn no dakujem a hned ako mi pride tak tu hodim foto 😉

michaela2511
13. led 2011

Ahoj holky 🙂 tak jsem se taky rozhodla si pořídit kočárek concord fusion v bežové barvě, sice jsem teprve na začatku pátého měsíce ale cena za kočárek bylo podle mě úplně super tak jsem neodolala a zaplatila zatím jen zálohu a za měsíc si ho berem 🙂 uz se moc těším az vyrazím do ulic 🙂 jenom jsem chtěla poradit jakou tašku na kočárek by ste mě doporučily? Nevíte jak vypada naživo ta originální je concordu? Myslím ze se jmenuje papabag, nebo tak nějak 😀 moc dekuju

bredmax
13. led 2011

@michaela2511 já mám od emitexu a velká spokojenost,origoš nemám,chtěla jsem do barvy a ta nebyla k sehnání 😝

mmacko
14. led 2011

@michaela2511 papabag je o nicom, zvonka vyzera velka, ale vnutri je strasne malo miesta. Ja osobne mam nurse a je super. Podla mna zbehni do obchodu s kocikmi a tam si popozeraj osobne, ktora ti najviac vyhovuje. Concord ma este mamabag, ta je trosku lepsia ako papabag, tak ked tak radsej tu 😉

kapka
14. led 2011

uvažuji o koupi tohoto kočárku..Nevybledá barva? a jaký je průměr kol? A jezdíte s ním i do přírody -např.kamenitá polní cesta..? Někde jsem četla, že se kola nadměrně opotřebovávají,máte taky tuto zkušenost? dík za info..

hilaris
14. led 2011

@kapka do prirody po betonovej ceste je úžasný 😀 ale polnu cestu neodpoučam. nie že by to nezvladol - mame to za sebou... ale nema dost odpružene kolesa - ani predne ani zadne -a prave na takej ceste je to dost citit aj ked našmu babatku to vtedy nevadilo, ja som sa namakala. Na to že stoji tolke peniaze by veru mohol mat lepšie kolesa. Kolesa ako take nevadia.. len to okolo nich. Casti, uchyty, odpruzenost vratane! Kolesa som davala reklamovat už dvakrat. prvýkrat mi odpadavalo zadne a druhýkrat mi vypadlo predne - zlomila sa dost pevna tyč (možno za to môžu práve tie výlety po lese ale zlomila sa na chodniku na vrubkoch pre slepých 😠 )

mmacko
14. led 2011

@kapka ahoj, podla mna je kocik super, aj kolesa, oni len vyzeraju opotrebovane, ale to je vacsinou len spina, inak sa opotrebovavaju ako kazde ine. Ja ho pouzivam od juna a ziadny problem. Po trave ide super, ako hrbolata polna alebo lesna cesta asi tazsie, ale prejde. A kedze stale trva akcia okolo 600, tak za tuto cenu je to podla mna super.
U mna hlavne vyhrava ta strecha, ze ide az k madlu, ked je v sede a pololahu, aj dnes prsalo a nemala som prsiplast, tak som dala nizko strechu, tenky nanoznik z madla a parada, mala vobec nezmokla.
Ja odporucam.

lucula73
14. led 2011

ahojte
a mne sa dnes prederavil asi na 5 mm ten poťah,na opierke pri tom zipse 😠 ....takže ma čaká reklamácia 😝 .a jedna dierka je aj zospodu sedacej časti pod šrobikom,takže som zvedavá,čo mi na to povedia 😒

alenka83
14. led 2011

@michaela2511 ahoj, ta taška papabag je super, vypadá úžasně, taky si to teď kamarádka brala v tý béžový barvě a vypadá moc hezky. Já mám doma mamabag a jsem nadmíru spokojená!

triowax
14. led 2011

Kapko odpovím ti i tady, já jsem spokojená byla nadmíru.
Ale jsem kocarkova, tak ho posilam dal do sveta.

renisco
14. led 2011

@kapka kola průměr 25,5 a 19cm. Neoprenová kolekce nebledne. Terén sice projede, ale jelikož není odpružený, vytřepete z mimi duši. Kola se sjíždějí dost, a je to na nich i znát. Předností kočárku je lehkost, ovladatelnost, prostornost, mínusy - děravějící se potah, přední kola rachtají, špatný přístup do košíku (na drobnosti super), nejde do pořádného sedu ani lehu... toť mé postřehy.

michaela2511
14. led 2011

@alenka83 mě se líbí ze je ta taška přímo k tomu i barva bude úplně stejná. akorát nevíš prosím jak se ta taška papabag uchytí na kočárek? nikde není fotka jak to vypadá přímo na kočárku a to je škoda 😔

michaela2511
14. led 2011

já zase asi nepotřebuju nějak velkou tu tašku. poprvé jsem měla casualplay a ta se mě teda taky nezdála nějak velká. hlavně abych tam dala to nejdůležitější co potřebuju po ruce a zbytek šupnu dolů do košíku 🙂 chtělo by to aspoň kdyby ty tašky fotili přímo na kočárku aby si to člověk líp přestavil. jak vlastně je velká atd 😀

alenka83
15. led 2011

@michaela2511 já tu tašku viděla právě na kočárku, tu béžovou, co teď mají v akci za 990 skoro všude, ale jen tu béžovou. Je fakt pěkná a podle mýho i prostorná. Ta kamarádka si právě koupila celý set ii s tou béž. taškou a viselo to na kočárku, ale jak to bylo uchycený jsem si nevšimla. Ta mamabag má uchycení takový na suchý zipy a drží to perfektně a lehce se to sundavá, když je potřeba🙂 Takže podle mě to bude mít podobný🙂