Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

nadka3
26. bře 2009

ahojte, predavam bomba kocik CF 2008 xenon za 280 EUR, je este v zaruke 🙂 😀

timulik
28. bře 2009

ahojte, chcem sa opytat ci mate nejake skusenosti s madarskou strankou www.price-killers.com? Concordy su tam o dost lacnejsie, len sa mi zda ze nemaju obchod, a kocik neposlu ani dobierkou tak ako dochadza k prevzatiu tovaru? dakujem

ema.nz
28. bře 2009
timulik
28. bře 2009

ok, dik 🙂

katka.21
2. dub 2009

ahojte.
ja by som sa chcela spytat kto ma concord ze ci aj vam sa tak vanicka protom tak ako keby hojdala.ze nie je pevne prichytena.ja som si myslela ze to je ako perovanie 😒

mapa
2. dub 2009

Ahoj Katka, aj mne sa hojda 🙂 Mam model 2008

katka.21
2. dub 2009

mapa - dakujem si ma ukludnila
a s cim zvyknete natierat kolieska lebo nam zadne vrzka

beruska2x
2. dub 2009

🙂

tessie
2. dub 2009

katka.21 - je na to prostriedok WD40... aspoň tým to robil manžel a už nevrzga 🙂

tessie
2. dub 2009

teraz mi ešte napadla jedna otázka mamičiek, čo už majú Concord dlhšie... Aké máte slnečníky na CF? Originál alebo nejaký uníverzálny? Alebo ste zohnali nejaké tienidlo? Ja som chcela univerzálne od Hauck, ale mi odpísali z Čiech, že na CF nepasuje... A ako riešite tú priesvitnú časť? Dík

denisab32
3. dub 2009

tessie
dovozca Jané vyrába clonu, je to taký kus čiernej látky, ktorý sa dá dať aj cez tú priesvitnú časť Concordu, v BA určite kúpiš, no a slnečníky pasújú Play

katka.21
lepšie silikónový sprej

deina
3. dub 2009

Ja tu clonu od Jane mam, ale nie je to uplne ono - je uzsia ako priesvitna cast Concordu, nezakryje ju celu. 😒 Jane ma tu priesvitnu cast uzsiu.

Slnecnik mam nejaky univerzalny, vtedy este CF slnecniky nemali - ale dost ma stve, blbo sa pouziva, radsej by som kupila nejaku clonu do predu (taku, ako ma Teutonia - len ta bohuzial nepasuje na CF) - nevideli ste niekde taku, ktora by sa na CF hodila?

katyl
3. dub 2009

baby, videla som, ze ponukaju nafukovacie kolesa na concordy, je to len na neo, alebo aj na fusion? Neviem ci maju tieto dva kociky totozne zadne kolieska,
ak mate niekto skusenost, pisteeeeeeee 😉
hned by som si kupila

deina
4. dub 2009

Ja tak viem, ze len na neo... 😒

katyl
5. dub 2009

dik deina, 😉
aj ja som uz zistila, ze len na neo 😠 😠
skooooda

katka.21
6. dub 2009

deina a tebe sa uz pokazili kolieska ze chces kolieska?lebo ja mam neo a ak sa kazia ja by som ich kupila?
este by som sa chcela informovat aky slnecknik mate ci origos alebo je aj niaky univerzalny?a na vanicku nie je plastenka?alebo co je na sportovej casti to je aj na vanicku?

deina
7. dub 2009

Nie, ja mam kolieska vporiadku, ale Katyl by chcela radsej nafukovacie. U nas by nafukovacie asi neboli dobre, kamoska mala neustale defekty na tychto nasich hroznych chodnikoch. 😒

Slnecnik mam univerzalny, neviem, co je to za znacku a plastenku na vanicke nemam. Neskusala som pouzit tu, co je na sportovu cast, asi by to nepasovalo.

deina
7. dub 2009

Chcela som napisat, ze Emitex vyraba univerzalne, ak potrebujes plastenku, ta by sa mala hodit.

katyl
9. dub 2009

aaaaaa, deina, gratulujeeeem k novemu babu, az teraz som si vsimla tvoje cakatelstvo 😀
takze ides kupovat nejaky surodenecky??? 😎

fidka79
9. dub 2009

katka 21 my mame concord neo proton a vanicka sa nam tiez kyva..a plastenku do dazda som kupovala v mothercare univerzalnu a super pasuje kedze tu casto prsi dolezita sucast..zatial pouzivam iba vanicku,tiez by ma zaujimalo co na tu sietku na buggy ked ju zacnem pouzivat..ako ju prekryjem..

milena771
11. dub 2009

ahojte maminy, čítam, že sa vám vaničky proton kývajú.... aj mne ked som prvý krát vaničku naklikla na podvozok tak sa mi kývala,zarazila som sa, ved to mi pripadalo také nestabilné... začala som frflať, na to ku mne podišiel manžel a nadvihol tú časť na podvozku hneď pod zadnou časťou vaničky a vanička sedí ako uliata a nehýbe sa. skúste to. ahojte.

minniee
12. dub 2009

Ahojte!! Chcela by som vás poprosiť o radu...dá sa sedačka ION pripevniť na konštrukciu concord fusion ? Mám na mysli nové modely 2009. Nenašla som totiž nijaké fotky a na stránke concord.de je len jeden obrázok, kde je sedačka prikliknutá priamo na športový fusion bez toho, aby dali dole látkovú časť a vyzerá to divne. A ak by niektorá z vás bola ochotná pridať nejaké fotky CF 2009, budem veľmi vďačná. My sme si celý set po dlhom vyberaní objednali z Nemecka, tak dúfam, že som vybrala dobre, budúci týždeň by sme ho už mali mať doma 🙂

minniee
14. dub 2009

To sa naozaj nenájde nikto, kto by mi poradil ? ☹

ema.nz
14. dub 2009

minniee:uz skoro vsetky autosedacky sa daju nakliknut na konstrukciu....a na CF je to samozrejmost 😉

deina
14. dub 2009

Minnie, da sa - len ked uz mas sportovy kocik, tak asi je blbe davat dole tu sportovu cast a potom tam naklikovat autosedacku, jednoduchsie je dat to na sportak a hotovo.

Katyl, vdaka. 🙂 Ja neviem, asi nie, hoci rozmyslam, rozmyslam... uvidim, este je to daleko, ako sa krpec rozchodi... asi kupim len satku pre babo.

minniee
14. dub 2009

Ďakujem pekne za odpovede.

stanka5
17. dub 2009

Ahojte,

pozerala som tie ceny na kiddies24.de a neviem preco sa vam zda lacnejsi Concord fusion 2009 stoji aj tu 899 eur. Aspon ja som zan tak zaplatila este v decembri 2008.

Je to dobry priestranny kocik pre dietatko, nevyhodou je vsak zmestit ho do kufra auta je dost velky. A dalsia nevyhoda je, ze ine kocariky maju uz fusak, dazdnik alebo aspon tasku ale tento treba vsetko dokupit.

katyl
17. dub 2009

stanka, no ja neviem, ja tam vidim cenu 769 za set, plus fusak 68. Stale lacnejsie ako na Slovensku 😉
a co sa tyka kufra, ja som so v pohode vlozila do kufra Twinga 😀 a to neviem ci mensie auto existuje 😀 😀
bol tam sice nastojato ale uplne bez namahy a napchavania

jajkar
17. dub 2009

kocky, mate skusenosti s preberanim Concordu v Budapesti zo stranky price-killers.com???

sabinazv
17. dub 2009