• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

28. března 2016 
@daikas aj ja mám zateplený nánožník,dávam ho aj teraz v zime na fusaak a deku už nie...pokiaľ malý spí v kočíku,tak mu vobec nefúka :wink:
28. únor 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daikas ja tiež používam len fusak emitex a ten v madle som ešte nemala ani vytiahnutý, dnu dám deku a malej je teplúčko, ale má už rok, tak je to iné ako bábätko :slight_smile: a teraz by som ho už asi neriešila, uvidíš budúcu zimu, či ho vôbec budeš potrebovať, potom si dáš ušiť, je kopec kočiek čo ho ponúkajú :slight_smile:
1. bře 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinkatn to je pravda, ze teraz to uz bude asi zbytocne. tak som rada a este sa chcem spytat, pouzivas normalnu deku, alebo sa na sportaky vyraba aj nieco s uchytkami, aby deka nespadla tak lahko? nieco podobe som citala niekde na nete, ale neviem si to predstavit.
1. bře 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, zítra čekám poštu, tak Vám hodím foto... snad budu spokojená, protože už sem z toho na mrtvici :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daikas používam normálnu a dávam ju do toho fusaku, hlavne na nôžky a pod ritku., tak je jedno či sa dá uchytiť. Ale mám aj také na ozdobu na jar aj s uchytením http://www.pinkie.cz/detail/57/deka-red-bullets.html
tu super a mám k tomu aj podložku :slight_smile:
1. bře 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky koľko asi stojí Mamabag. V predeti je za 25€. je to dobrá cena ??
1. bře 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinkatn jeeej, to je pekne, no tusim nieco podobne vymyslim aj ja:slight_smile:))
1. bře 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinkatn :slight_smile: to je pekne, aj ja som na to uz pozerala, tu podlozku mas s bocnicami ci bez? a uz si ju skusala, ako pasuje??? A ktoru mas ak sa smiem spytat???
1. bře 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumimaci ja mám s bočnicami a mám čiernu s bielymi bodkami a takým namaľovaným červeným kvetom, tá už v ponuke nie je, teda na stránke ju nemajú :frowning2: mám k tomu čiernu aj červenú deku na ktorých je opačná strana bodkovaná ako podložka, pasuje to super, dokonca, keď pani napíšeš, tak ti to predĺži :slight_smile:
1. bře 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuziatko je, inak stojí tuším cez 30 :slight_smile: ale už len staré modely majú v predeti, že?
1. bře 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinkatn ako myslis, predlzi? oni to siju? ja ze to je univerzal
1. bře 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumimaci pani to šije, ale na výbornej úrovni, majú aj visačky, všetko je super. niekto tu písal, že si dal u nej predĺžiť až po tú opierku pod nožičkami, inak je tá dĺžka len na sedaciu časť, ale je to pekné, má to viac možností na otvory pre pásy :slight_smile: ja som dnes vytiahla, je to krásne, ale kúpila som neskoro kočík už skoro nepoužívame a objednala som to až na jeseň, tak už moc parády nenarobíme :frowning2:
1. bře 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinkatn no super, ze to mas odskusane, lebo som vahala... :dizzy_face: tak si to objednam, v tej zelenej... teraz mam fusak aj tasku wallaboo v tej lime zelenej a hladala som taku farbu podlozky a tam co maju sa mi paci :slight_smile:
1. bře 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renisco
@kvetinkatn a este som vam baby zabudla napisat, ze som pozrela to video a potom kocik a zistila som, ze na jednej strane som to mala obtocene 1x a na druhej 2x... a vlastne az tak som prisla na to, preco sa mi sedak dvihal nerovnomerne :rolling_eyes:
1. bře 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak mi dneska konečně dorazil Concord.
Musím říct, že naživo je ta barva opravdu stejně hezká jako na fotce.
Všechno je fajn a nákupní košík obstál na jedničku, narvala jsme tam v nákupním centru naše bundy a pak při odjezdu tašku s nákupem :slight_smile:
No ale z čeho jsme teda dost rozladěná je ta bouda....opravdu při lehu chrání málo :confounded:
Zkoušela jsem to všelijak, ale jak to lůžko prostě sklopím tak s ním jde i ta bouda :frowning2:
1. bře 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandulle už to tu bolo písané x krát.skontroluj si,ako máš omotané tie pásy okolo rukovate,mali by byť dva razy,pár strán dozadu bol link aj na video,ako to má byť...potom by ti nemala strecha padať...pokukaj a vyskúšaj :wink:
1. bře 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumimaci aj sestra ma limetkovú deku, má chlapca, tak som tetu poprosila, či jej zospodu dá len čiernu látku nie bodkovanú, lebo sestre sa to nezdalo pre chlapca :slight_smile: a pani ušila aj takú :slight_smile:
inak super to obmotanie, to videu už tu pomohlo ľudom :slight_smile: tak si zase spokojnejšia s fusionom :slight_smile:
1. bře 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandulle musíš to obmotať dvakrát :slight_smile: ale nedávaj to na vrchný cvok ale na ten nižší, pôjde to o trošku viac do ľahu :slight_smile:
1. bře 2011 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám to správně, dle návodu u kočárku.... Ona ta boudička nepadá jako sama, ale prostě jak snížím to lůžko dolů, stáhne si tu boudu sebou. Ono by to možná i drželo, ale přijde mi, že je dost navolno v tom kloubu.....?
No zítra to popřípadě nafotím a řeknete mi, jestli to mám správně ju :wink:
1. bře 2011 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandulle odfoť, a keď ju potom narovnáš v ľahu a ideš aj po nerovnostiach tak drží? a návod máš pri kočáriku na kolekciu 2010, lebo ja napr. aj baby tuším spomínali, že je tam návod na 2008 a tá mala úplne inú striešku.
2. bře 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. bře 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby chcela by som sa opytat ci nahodou uz niektora nemate 2011 kolekciu, ja ho mam uz 2 mesiace objednany, a stale nic... tak sa chcem len opytat ci to len ja mam taku smolu alebo ci je nas viac? :wink: dakujem
2. bře 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuula kamarádka ji má už tuším tak 2 týdny doma... má barvu graphite (nebo jak se to píše)...
2. bře 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, dajú sa niekde kúpiť doplnky na concord neo? konkrétne kolesá (nie nafukovacie) a návleky na vaničku Scout. ďakujem.
2. bře 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renisco no ten mam presne aj ja objednany, a videla si ho? aky je? ja som ho videla iba na obrazku, objednala som si ho na malvik.cz a uz 2 mesiace na neho cakam, a napisali mi ze nemaju ziadne informacie o tom kociku... tak teraz neviem :frowning2:
2. bře 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuziatko ja ju mám je super :slight_smile: a na mojej bola pôvodná suma 33 Eur.
2. bře 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuula http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=146281
tady má paní fotky. jen jí dovozce napsal, že ty kola, které inzerují, nebudou... takže ji dorazil s těmi ze staré kolekce...
2. bře 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak tady je kočárek - foceno zatím doma, pak dám pozděj fotky z venku...

první fotka - podvozek stejný, jen ten celý černý je s golfkovou nástavbou - neotočnou...
ostatní na stejném podvozku s nástavbou otočnou...
2. bře 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinkatn a je to dobré, že sa tak dá pripevniť na podvozok ?? Nevieš náhodou rozmery ??
Ja mám takú väčšiu a hľadám niečo menšie na zopár vecí, keď ideme s malou do parku vonku.
2. bře 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renisco fiiha dakujem, je pekny, trosku ma sklamali s tymi kolieskami, naco to potom davali ze budu nove ked niesu :slight_smile: no uvidim, este som zvedava na tu vaničku :wink:
2. bře 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek