Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
3. kvě 2011

@bamarama82 ta boudička cloní dost a pro mě rozhodně lepší, že jde do lehu a nepadá, než se nervovat, že na dítko pořád svítí... já jsem si na té růžové udělala větší okýnko na zakrytí, ale stejně na ni pořád chodím načumovat zepředu 😀

bamarama82
3. kvě 2011

@renisco a vy ste vlastne mali aky hlavny dovod k objednaniu tej sitej striesky, aby ste nemuseli natahovat alebo kvoli okienku? a ked je ta robena taka kratka ze nejde k madlu nesvieti na dieta???

renisco
3. kvě 2011

@bamarama82 bylo důvodů několik: nepadá, jde do lehu a lépe kryje. že se nedá dát k madlu mi vůbec nevadí, protože když malá sedí, chce koukat před sebe a ne do stříšky. je tam i clona, která se dá i odepnout.
mám concord dlouho, ale až dnes jsem s ním poprvé jako se sporťákem vyjela. raději mám gesslein F4, protože má otočnou sedačku a je víc uzavřený...

rainee
4. kvě 2011

ahojte, uvazujem nad tymto kocikom, viete mi prosim niekto povedat aku ma nosnost? lebo moje dieta ma 1,5 roka a 12 kg takze by bolo fajn keby to bolo aspon do 18-20kg 😉 plus skladnost na vysku, citala som rozmery a malo by to byt len nieco cez 30 cm co je super, mame totiz malicky kufor auta...dakujeeeem.

lucula73
5. kvě 2011

@rainee má nosnosť do 15kg,...............a nezdá sa ti to zbytočné pre tvoje dieťa?neviem,len sa pýtam,lebo mi máme 16 mesiacov a zháňam už niečo menšie...len golfky alebo ľahký šporťák,hoci i v ňom stále spáva,vnútri,ale vonku ee...
A rozmery zloženého nájdeš aj na nete,vačšinou to predajcovia uvádzajú............moj tatino má punto inak a keď nás občas viezol domov,tak sme to tam narvali,šlo to,ale lepšie bez koliesok,čo je pre bežné užívanie nepraktické...
Možno ti napíše niekto,kto to vprace do maličkého auta 😉

tanija133
5. kvě 2011

@rainee Ahoj , ja mam WV Polo a zmesti sa mi tam v pohode aj s kolieskami....Tvoje babo ma normalnu vahu.....tak nosnost by som vobec neriesila... ved ho tam nebudes vozit do 5 rokov...Aky kocik si mala doteraz? Tiez si myslim, ze uz vo vasom veku aj nieco mensie, ale asi stale potrebujes aj dobry kocik aj do terenu.... 😉

rainee
5. kvě 2011

presne tak baby, ja potrebujem kocik vyslovene do terenu, do lesa, na strk atd. super odpruzeny s velkymi kolesami (viem mam dost typov na vyber len skoro nic nezmestim do auta). takze golface urcite nie to ani nedam do kufra na dlzku a tie nie su do terenu, to by som rozbila do mesiaca, a ani sa mi golface nepacia. doteraz som mala casualplay ale je nam tam nizka strecha a aj kratky zacina byt, nanoznik tiez uplne maly 😝 nehovorim ze sa tam bude vozit vecne ale kedze chodime na "dlhe trate" tak ho este rok asi budem bravat so sebou keby nozky nevladali.....

mmacko
5. kvě 2011

@rainee ked chces do terenu, tka fusion asi nie je to prave, on sice je odpruzeny, ale nie na teren. Skus pozriet napr Mutsy transporter, stoji okolo 270 eur novy sportak a aj sa sklada na maly 😉

rainee
5. kvě 2011

@mmacko diky, celkom sa mi paci len este musim zistit ci je dost priestranny, vsade na nete maju len foto zboku 😕

mmacko
5. kvě 2011

@rainee myslim, ze ho maju v kocikove, oni boli v ivanke, ale uz sa prestahovali niekde k Bille na bajkalskej. Jedna mamina tu na MK ho aj kupila v krasnej zlatistej farbe aj tu mala foto aj s malou

lucula73
8. kvě 2011

@rainee veru,na taký teren,ako si napísala,nie je fusion moc dobrý,bude ti hrkotať,to odpruženie nič moc....naozaj 😠

lucula73
8. kvě 2011

@mmacko a kočík bebconfort loola nepoznáš náhodou?celkom sa mi páči..neviem si vybrať ten šporťák,už mi hrabe z toho 😝

mmacko
8. kvě 2011

@lucula73 tuto znacku nepoznam, pozerala som v obchode, ale vobec ma neoslovil. Ja by som sla do sicka 😉

marketnieuw
8. kvě 2011

dobry vecer, chci se zeptat na vase zkusenosti s autosedackou Intense - prijde mi, ze je pro miminko hrozne nepohodlna... hlavne ta podperka na hlavu jakoby tam prekazela... ☹

lucula73
8. kvě 2011

@mmacko však musím to síčko ísť vyskúšať,majú ho na predajni,len sa tam neviem dostať.....

rainee
9. kvě 2011

@lucula73 mne sa jednu dobu celkom pacil bebeconfort high track sportiak ale ked som ho skusala sa mi zdal velmi labilny a maly, tam by sa mi dieta zmestilo maximalne do roka ☹
no baby takze ani concord nie je pre nas to prave....taky kocar co by splnal moje poziadavky (do terenu, priestranny, dobre skladny, preklap.rucka, primerana cena....) este nevyrobili 😝

mmacko
9. kvě 2011

@rainee ako podla mna skus pozriet aj Peg perego Uno, je viac odrpuzeny ako fusion, preklapa sa mu rucka, je priestranny, este to by bola alternativa.
U nas tu jazdia 2 tie high treky a desny kocik, pride mi strasne labilny, uzucke kolesa, je moc vysoko...ble.

zuziatko
9. kvě 2011

Baby aj ja som riešila golky. Kúpila som Pp PLiko P3, tak dúfam, že nebudem ľutovať.

Inak väčšina kočíkov má nosnosť 15kg. Moja malá má teraz cca 14kg. Čo potom ?? Sú aj nejaké väčšie.

@lucula73 ja som tiež pozerala Sí. Mala som tam malú posadnú a boli jej presné. Tak potom som zvolila pliko.

Inak akú nosnosť má fusion ??

renisco
9. kvě 2011

@zuziatko jogger má nosnost 35kg - je to teda trojkolka, ale je prostorný, bouda úplně super kryje a je vychytaná... ale nejde otočit

https://www.youtube.com/watch?v=vYr-8hbfSM0
zuziatko
9. kvě 2011

@renisco díík. pozerala som ho teraz, ale nem páči sa mi 😒 😒

bamarama82
9. kvě 2011

@renisco super sa sklada 😀

ja mam ine nervy na toho fusiona... nejde mi vobec do lahu... hoc ako to mam pripnute... usila som si jak blbec take popruhy na zapnutie,,, jeden mam na madle a druhy na strieske a ked moc svieti tak jej to zapnem aby buda nepadala... houby tieni...ked to mam pozapinane tie pruhy na boku tak do lahu nam nejde... takze sa mi to nelubi.... fakt zacinam lutovat asi jeho kupu
ako super sa s nim jazdi manevruje to bez slova... ale tu budu by som v momente slahla do kosa...

renisco
9. kvě 2011

@bamarama82 tak jedině si koupit stínítko, jiné řešení není... tu boudu posrali na plné čáře, já jsem ráda, že mám tu druhou, jen ještě musím ušít jiné to stínítko, protože to co tam je, stojí taky za prd... 😖

bamarama82
9. kvě 2011

@renisco vy ste si nieco objednali a este to presivate??? boze to je na porazenie!!! mna napadaju same skarede slova ked idem von.... tresnem ten kocar asi do smetaku!!! tak som ho strasne chcela, objednala som z nemecka... a teraz sa takto jedujem.muz chcel neo, nakoniec uznal ze fusion je lepsi, ze dieta v nom lezi...atd atd... a neda sa otocit, ani ten lah nie je ziadna vyhra, strieska sa ani neoplati komentovat /nie strieska-hnusna stresiska/ ziadne okienko... na decko svieti... takze ani nelezi ani strecha nedrzi ani nic...dokopy o nicom.... myslela som ze mam kocik ktory vychytal takmer vsetko... a pritom nesplna nic z toho co som chcela!!! keby ta buda drzala k tomu madlu aspon dietatu nefuka... vy mate kolko tych striesok???

rainee
9. kvě 2011

baby co je s tou strieskou? akoze ja mam casualplay S6 a strechu vobec nejdem komentovat, mala ma 1,5 roka a uz jej odiera hlavu taka je nizka, fuci tam z kazdej strany a tiez moc netieni pokial teda dieta nespi.....

rainee
9. kvě 2011

@renisco presne ten som uz kukala, je paradny ale zatial tu skoro vobec nejazdia, neviem ake ma muchy a ani na predajni ho nikde nemaju, tusim ani v kocikove, je to uplna novinka

renisco
9. kvě 2011

@rainee jediné mínus co holky zatím říkaly - že jsou měkčí záda, ale to není problém tam vložit ještě něco pevnějšího, je tam kapsa jako na concordu, že je tam prostě dovnitř přístup. jinak jsou z něj zatím holky nadšené... super rychlé skládání, různé vychytávky - kapsičky, ledvinka, velký koš, stříška super kryje, vyklápéěcí podnožka... nebýt to tříkolka, tak už ho mám doma. já to s těma tříkolkama neumím. jednu mám, ale nejezdím s ní, prootže mi nesedí...

renisco
9. kvě 2011

@bamarama82 já mám stříšku v tom stylu, jaká byla na starých concordech. jedna mamina na MMB je šije na jane, tak jsem si jednu polevnu vyaukčila a ušila si podle toho ještě jednu a to stínítko, co tam bylo, jsem akorát přehodila, ale blbě kryje, tak si chci našít nové. mám tam ještě našité větší okýnko bez té síťky a zadělávací, což jsem za to ráda, protože na malou úžasně vidím... neoprenku jsem tam ani nedávala, od začátku jsem věděla, že s tou jezdit nechci... by mě zajímalo, který blb tu stříšku vymýšlel!!!!!

krpcek2
13. kvě 2011

Ahojte maminy, čítala som tu niekde, že kočík fusion ide aj do ľahu, ide to naozaj? my sme to včera skúšali, ale dal sa nám dať len do takého polosedu, určite nie ľah, strieška drží, čo som teda ozaj rada, ale táto poloha na búvanie nie je boh vie čo. a v koľkých mesiacoch ste dávali bábo do šporťáku? ďakujem vám za odpovede a rady

renisco
13. kvě 2011

@krpcek2 do docela úplného lehu jde, pokud se pásy s tou plastovou sponou omotají kolem rukojeti 1x (to pak ale padá bouda), nebo ty starší, co neoprenovou boudu ještě neměly - ty šly do lehu a ještě jedna varianta, nechat si ušít boudu, jaká byla na starých kolekcích místo té neoprenové.

mmacko
13. kvě 2011

@krpcek2 treba skusit, mne ide do uplneho lahu (ani som nemala omotane tie pasy vobec, len nakliknutu tu plastovu vec na konstrukciu ked bola mala mensia) a ani vtedy mi strecha nepadla o ten jeden diel, ale pekne drzala hore, takze vyskusaj 😉