Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

kvetinkatn
24. kvě 2011

@vesmot mne sa zdá clona lepšia, slnečník je taký nanič, stále musíš naprávať, orajbeš s ním všetky ploty, keď ho vykloníš a trošku fúkne a je preč 🙂 a radi sa lámu ☹

orovka
24. kvě 2011

Díky baby, strieška by zajtra mala doraziť, tak uvidím či sa hodí, ale myslím si že bude fajn. 😉 (Aj tak nemám na výber, tak musí byť fajn 😀). Ešte som zvedavá, že či mi bude pasovať ten zips vzadu na opierke. Dúfam, že šijú na všetky kočíky rovnaké!

@lucula73 ty ešte nejdeš predať concord? Chcela si už len nejaké golfáče nie? 😅 Ja by som ho už vymenila za nejaký iný, len to by mm určite už neprežil!!! 😀

lucula73
24. kvě 2011

@orovka tak si ju vzala nakoniec,tú bledú vnútri?
Zháňam golfky,ale ešte furt som sa nerozhodla,mám objednaný buggster TFK,ale nezávazne,nemusím ho kúpiť.Moj mm o tom ani len netuší,lebo by ma zahlušil....tak neviem,lebo na zimu asi budem potrebovať kočík a do concorda sa mi bude malý zmestiť aj s fusakom... 😒
A v piatok idem ešte vyskúšať do iného obchodú dvoje golfky,tak hádam sa už roz´hodnem.Nechcela som do toho veľa investovať,ale moj je dosť veľký a ja chcem niečo priestrannejšie,aby sa mi tam zmestil aj na budúci rok v lete....aspoň na dovču kočík určite budem potrebovať.Asi tak 😉

orovka
24. kvě 2011

@lucula73 no nakoniec som ju zobrala, lebo nič iné som nenašla. Na MMB čo šijú tie striešky ako má myslím renisco tak sú dosť drahé. (1200 kč, to by bolo aspoň 50 eur ☹ )

orovka
24. kvě 2011

@lucula73 neviem či zoženieš nejaké priestranné golfky, tie sú väčšinou úzke. Buggster je fajn. 😉

renisco
24. kvě 2011

@orovka je pravda, že jsou fakt drahé, ale když jsem si ji šila sama, tak to i chápu - je to piplačka

lucula73
24. kvě 2011

@orovka no to áno,to by bolo aj viac ako 50 euro....
Ten buggster sa mi nejak extra nepáči,ale je to jeden z najpriestrannejších golfáčov.Ja by som ho asi aj tak kúpila cez bazár lacnejšie,ale chcem ho najprv vidieť naživo,našla som obchod,jediný na SK,čo ho ponúkajú a je u nás v pd...tak si ho pojdem aspoň omrknúť 😉

lucula73
24. kvě 2011

@renisco pozerala som ho dávnejšie,ale nebolo k nemu madlo,teraaz kukám,že nejaké ponúkajú....len neviem,ako vyzerá zložený,ide o to,aby bol menší ako concord,lebo to chcem na dovču....aby sme okrem kočíka mohli popratať aj našich 10 kufrov 😀

orovka
24. kvě 2011

@renisco to verím, ja by som sa to ani nepokúšala šiť. 🙂

orovka
24. kvě 2011

@renisco ty si ju vtedy kúpila za super cenu.....si to vymákla! 😉

renisco
25. kvě 2011

@orovka když se člověk každou chvíli kouká a číhá, tak se dá sehnat levně 😀

slavulik09
25. kvě 2011

ahojček maminky..chcela by som sa opýtať, či neviete kde by sme mohli kúpiť lacnejšie kočiarik concord neo. Na SR vychádza moc moc, či neviete neaký link v zahraniči. Ďakujem za každú radu, pomôže, aspoň niečo ušetríme..papa

mmacko
25. kvě 2011

@slavulik09 pozri brendon.sk, tam maju naj ceny kocikov a maju aj kamenny obchod v BA.

slavulik09
25. kvě 2011

@mmacko dakujem mmacko, tam sme uz boli..aj tak sa mi zda dat 1000 eur za kociarik moc, preto hladam niekde inde, len sa nam neako nedari...nepoznate niekto nemecke stranky, či by sme tam niečo nenasli? dakujem 🙂

orovka
25. kvě 2011

Ahojte. Tak dnes mi strieška dorazila. Super sedí a hodí sa aj tá béžová farba zvnútra. 😉 Je oveľa väčšia ako tá oranžová čo som mala. Aj na dĺžku a aj po bokoch. Vôbec tam nemám tie diery (na bokoch). Drží pekne aj keď je kočík v ľahu. Je taká viac elastická. Nechápem prečo tie farebné ušili také krátke.

lucula73
25. kvě 2011

@orovka tak super si kúpila.......sa teším,že si spokojná 🙂

lucula73
25. kvě 2011

@slavulik09 a nechceš si poskladať kočiarik z bazáru?vyjde ťa o moc lacnešie..a tu na koníku sú inzeráty,aj concord neo....vaničku by som novú nekupovala,tá sa používa veľmi málo,autosedačku tiež zoženieš lacnejšie takto ...možno by som kúpila nový šporťák,ten sa používa najviac,nech mám nový podvozok...toť moj názor 😉

slavulik09
25. kvě 2011

@lucula73 dakujem lucula73, to ma nenapadlo, vidis, musim kuknut....dakujem za radu, aj to je niečo 🙂

tanija133
26. kvě 2011

@slavulik09 ano to je super napad, druhy krat uz aj ja by som take spravila, vanicku a vajicko z bazarika a NEo maju v Brendone za 499 E, co je naj na Slovensku....

tanija133
26. kvě 2011

@orovka A aku striesku si kupila? Tu z bazarika? Lebo mne samozrejme pada....mam 2010

slavulik09
26. kvě 2011

dakujem maminky, idem dnes studovat bazariky, dúfam, ze niečo najdem..ak by ste nahodou nasli link neaky napr. de alebo uk šup šup pošlite 🙂

orovka
26. kvě 2011

@tanija133 áno kúpila som tu z bazárika. Ja mám kočík tiež 2010, ale mala som farebnú striešku a keď som to primerala k tejto tak je o dosť menšia(tá farebná) a nieje taká poddajná. Táto čo som kúpila je tiež 2010, lebo má nápis a tie staršie ho nemajú. Ty máš akú farbu kočíka?

laloona
26. kvě 2011

@orovka Ahojky jakou verzi concorda máš? taky se mi líbí ta neoprenová stříška,ale nevím, zda by na ten náš (model 2008) šla?

orovka
26. kvě 2011

@laloona ahoj, ja mám 2010. Na tie staršie modely sa nehodí, lebo táto neoprénová sa zipsuje vzadu o opierku a tá tvoje sa pripína cvokmi zospodu opierky. Ja by som brala radšej takú ako máš ty, lebo je väčšia a tu všetky baby nadávajú na tú neoprénovú.

lucula73
26. kvě 2011

@slavulik09 a tu na koníku si pokukala?celkom dosť kočíkov je tam.... 😉

laloona
26. kvě 2011

@orovka aha ☹ no mě se ta moje připíná zipem na opěrku nahoře a pak ještě jedním zipem nalevo a druhým napravo,tak jsem právě nevěděla ☹ a to je ta neoprenová opravdu o tolik kratší?

orovka
26. kvě 2011

@laloona tu je foto aby si videla ako sa tá strieška pripína.

laloona
26. kvě 2011

@orovka Děkuju moc! tak to myslím,že by se snad dala připnout na ten náš 🙂 ještě se zeptám,drží i když je poloha do lehu?

tanija133
26. kvě 2011

@slavulik09 http://www.brendon.sk/Products/List/detské kočí... NEo v cervenom maju akciu za 719 trojkombinaciu ale 2010, a 2011 maju za 855..E...