Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

adrianmama
2. srp 2011

@lucula73 juj to tazko povedat, my sme mali 23 a v poho sme sa zmestili, zalezi ci je aj k velkosti primerane vysoky, potom mu siaha bunker malo pod hlavu, a to som vo velkych zimach riesila salom, pre istotu..)

mmacko
2. srp 2011

@adrianmama a nie je moc dlhy do vanicky? Lebo segra bude mat min do decembra babo vo vanicke, tak ci sa tam zmesti. Pisu, ze hej, ale neviem, ked je dost dlhy do sportaka pre 2 rocne, ci sa pomesti do vanicky pre 4-5 mesacne dieta.

lucula73
2. srp 2011

@adrianmama našla som u nás obchod,kde ho majú,pojdem aspoň omrknúť,pre pokoj duše 😀

tanija133
2. srp 2011

@mmacko
@lucula73 baby ja mam tiez Lodger ,a podla mna je to naj fusak...mala som ho aj celu zimu vo vanicke,a v pohode sa zmestil.....prave preto lebo je taky tvarovatelny fleesovy....nie ako tie mumiove fusaky.....a uz sa tesim aj na zimu do sportaku.....makala som aj Emitex cocoon, to je tiez taky novy fleecovy....ale to je 100 a 1....a teraz na jesen by mala vyjst aj nova kolekcia Lodgerov.....

lucula73
2. srp 2011

@tanija133 o tom nepochybujem,že je super,len tu šlo o to,že moj bude mať v januári dva roky a či sa mi oplatí investovať do takej drahej veci 😉 .akože voziť sa budeme v kočíku,len z praktického hladiska...topánky a pod. 😉

tanija133
2. srp 2011

@lucula73 no mas pravdu ,dvojrocny neviem......mozno u vas bude staci len najak deka a maximalne nanoznik....trebalo by ho vyskusat, ci sa ti tam krpec zmesti.....ale aj by sa mohol, fakt su dlhe, len s tym ze to okolo hlavy by urcite nemal na hlave ale zacinalo by mu to niekde na chrbatiku, treba vyskuat ako by vam to sadlo....

lucula73
2. srp 2011

@tanija133 no my fusak máme,aj na nožky sa dá odzipsovať,len vymýšľam 😀

tanija133
2. srp 2011

@lucula73 80 evri min radsej na nieco uzitocnejsie..... 😉 ale ved do zimy daleko a uvidis... 😉

lucula73
2. srp 2011

@tanija133 😀 ,len mi to nemá kto sto krát povedať 😀 .Asi prestanem nad ním uvažovať 🙂
Inak toto ma s....že všade uvádzajú že do troch rokov,čo može byť veľkostne pravda,ale čo sa týka praktickosti,tak o tom čušia,no biznis je biznis 😠

tanija133
2. srp 2011

@lucula73 poznam to ,ked ma trha nieco kuit, nebudem spokojna dokedy to nekupim.... 😀

lucula73
2. srp 2011

@tanija133 😀 ,presne .........len keby bol lacnejší,majjú síce teraz v akcii,ale aj tak....keby sme mali o rok menej,neváham 😉

adrianmama
2. srp 2011

@mmacko vo vanicke som ho este nemala, moj syncek je majovy, tak ho mal az na zimu, ale v decembri cakame druhe babo, tak sa tam ten fusak snad volako pomesti..;)

adrianmama
2. srp 2011

@lucula73 to je pravda, ze ak mate dva roky, asy sa to uz neoplati, ved trojrocne deti uz aj tak v kociku neobsedia, ibaze by ste planovali dalsieho potomka... inak skor kupit dake dobre sane alebo odrazadlo malemu..;)

lucula73
2. srp 2011

@adrianmama keby aspoň snehu bolo,sane máme 🙂 ,my máme 1,5 ,ale som sa uistila,že to z hlavy vypušťam 😀

adrianmama
2. srp 2011

@lucula73 poznam to, ja som takto musela vypustit aspon milion dalsich veci, ktore obdivujem inym mamickam..;) posledne ma v zime uchvatili tie rukaviky pripevnene na rucke kociara, a nkoniec som usudila, ze dobre rukavice mi musia stacit..;)

adrianmama
2. srp 2011

inak by ma este zauimalo, ake prislusenstvo sa da ku fusionu este dokupit....je standardne vo vanicke dalsia vlozka?

adrianmama
2. srp 2011

ake mate skusenosti so stupienkom Slider Fusionom?

mmacko
3. srp 2011

@adrianmama ahoj, no ja som si ten rukavnik na rucku kocika kupila a super vec, v samotnych rukaviciach mi je zima. To bolo podla mna dobre investovanych cca 10 eur 😉
Aku vlozku do vanicky myslis? V sportaku je taka zmensovacia vlozka, vo vanicke myslim, ze nie.
Stupienok som si ja kupila nie origos concord, to sa da malokde zohnat a hlavne na neo a zevraj ten nepasuje na fusion. Ja som si v obchode vyskusala kiddy board, co sa zapina v strede, nie po bokoch a uz ho mam aj doma, tak uvidime, ci ho aj realne vyuzijeme 😉

Lucula, ten lodger ti je uz podla mna tiez zbytocny ked mas maleho takeho velkeho, ja zistujem info pre sestru, ktorej sa teraz narodil prvy syncek a chcu mat deti za sebou, tak by ho vyuzili min pri 2 detoch od zaciatku, tak to by sa potom oplatilo tych 80 eur. Kde si nasla najlacnejsi?

cutce
3. srp 2011

ahojky,
jak to tu procitam, tak dam na vase rady a asi pujdu do lodger. mam ted 6 mesicniho klucika, tak to vyuzijem na zimu a hlavne jak rikate, ze se neposouva.

jen jsem se chtela zeptat o jakym rukavniku tu mluvite?

karamellka1
3. srp 2011

@lucula73 Díky moc za radu. Presne som pozerala tú babu na českom MMB čo šije nánožníky a dva typy som našla univerzálne. Už sa len rozhodnúť 🙂 , ale 100% chcem nánožník pretože mne by na fusak ten tenký šuštiak z madla isto nestačil. U nás bývajú tuhé zimy. A inak super podložka do kočíka, tú si chcem tiež objednať.

cutce
3. srp 2011

@renisco moc dekuju 🙂

zipsy
5. srp 2011

ahojte, poradte prosim ako dat sportak do co najnizsej polohy, alebo ci existuje nejake rieseni, aby krpec nespal taky skrceny ... ☹ tie "snurky" co drzia spodnu "dosku" mam omotane len raz, nie dva krat, akoby mali byt. A este jedna rada by sa zisla. Ako riesite clonenie? slnecnik? ci slnecnu clonu? plienku? ... 😎 vdakaaaa

lucula73
5. srp 2011

@zipsy ak máš omotané pásy len raz,tak nižšie ti to už nepojde................jedine za tú plastovú pracku len zavesiť,neomotať vobec,ale neviem či ti nebude strecha zas padať.
Ja mám slnečnú clonu,takú čiernu zn, sushine kids 😒

zipsy
5. srp 2011

@lucula73 sme v sportaku len prvy tyzden, ale vidim skoro same nevyhody. vanicka sa mi zdala byt lepsia 😒 aj ked teda maly urcite ocenuje vyhlad, je ticho jak pena 😕 ale to slniecko a kryva poloha ...nic moc :( videla som jednu clonu v DM-ke ...

mmacko
5. srp 2011

@zipsy skus ako pisala lucula, neomotat tie pasy, len to zapnut na tie cvoky, ja som to tak tiez chvilu mala a bolo to skoro uplny lah a strecha mi nepadala. Ja som na clonenie, ked bola v lezatej polohe mala plienku, ale len ked spala, ked je hore, tak asi skus to co pisala lucula, tu slnecnu clonu sunshine kids, ta je velka, vies ju posuvat podla toho, ako svieti slnko.....no ja som zvedava, ako to ja poriesim, ja som mala sportak od roka a to si honeviem vynachvalit, teraz prechadzame na vanicku a ci mi bude potom vyhovovat aj pre polrocne babo alebo vymenim za otocny.....

stanislava2
5. srp 2011

@eva.m mna uplne ohromil ale ked som zistila že športová čast sa neda otočit ku mne tak ho nechcem na 6-mesačne dietatko chcem vidiet a za tu cenu sme kupili kočik ktory ma omnoho viacej vybavy fusak taška. autosedačka ma malu striešku v zime ked ju budem najviacej potrebovat pretože budem cestovat k lekarovi autom a parkovat daleko od polikliniky.kolieska som videla vyzeraju fakt strašne po par mesiacoch.

mmacko
5. srp 2011

@stanislava2 a aky ste kupili? Ja moj conocrd milujem, ale tiez neviem, ci mi nebude chybat to otocenie, pri prvej som mala otocny do roka...
Kolieska praveze klamu, oni sa rychlo uspinia a vyzeraju skaredo, ale v skutocnosti su pekne, ja som kocik pouzivala rok (teraz caka v pivnici na druhe babo) a kolieska ked som umyla su ako nove, este aj dezen v nich mam 😉

stanislava2
5. srp 2011

kupili sme cosatto me-Mo a ešte ked som snim zakyvala z boku na bok tak sa nekyval ako huspenina.Concordom som bolo okuzlena až som si pozrela rezenzie a tie chyby čo tam ludia opisuju tak mali pravdu vrzga rám pokrčeny nánožnik na športovej časti by mi velmi vadil a hlavne že sa neda otočit dietatko tvarou ku mne.

lucula73
5. srp 2011

@stanislava2 každý kočík má svoje plusy ajj mínusy,tak isto concord........pri vačšom bábe by si iste ocenila aký je priestranný,ja keď som videla v zime deti vo fusakoch v uzkom kočíku,chudatká ruky mali pred sebou čo sa tam nezmestili...
ľahučko sa karuje,je skladný,ale mne sa tiež nepáči tá strecha,potom že sa nedá do ľahu úplne....
No nikto ti nekáže aby si ho kupovala 😉