Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
24. srp 2011

@lucula73 tak tam hod nejaky co ja viem uterak k tomu, alebo nieco take, co to stlmi ;)

renisco
24. srp 2011

@mmacko to já nenávidím. proč si ty inzeráty nesmažou, když už je to prodané???? toto nikdy nepochopím.

lucula73
24. srp 2011

@mmacko však akurát rozmýšľam,že to obalím do uteráka...lebo aj mm spí po službe a nechcem aby ho to zbudilo 😝

mmacko
24. srp 2011

@renisco no hej, co uz, ale aj tak dakujem za ten link na ten novy, buduci tyzden by som ho mala mat tu u nas na predajni, sice uz nie je modry, co ja mam vsetko modre, ale neva, bude oranzovy 😉

@lucula73 snad sa to vyperie v poriadku ako mne....ako toto forum citam sa mi zda, ze ja mam uplne iny kocik ako ostatne, kedze ja jedina som spokojna 😀

lucula73
24. srp 2011

@mmacko však dám vedieť,ako to dopadlo 😉
A ty máš aspoň dovod kupovať oranžové veci 😀 .....a čo ti na to povedal mm?

renisco
24. srp 2011

@mmacko tmavě modrý (radon) a světle modrý byl prodaný během chvilky. zelený v nabídce třeba vůbec nebyl a tyhle dva budou taky brzo pryč...
to máš super, že ti ho dodají k Vám do prodejny. jsem ráda, že jsem pomohla, snad budeš spokojená.

mmacko
24. srp 2011

@renisco no neva, bude oranzovy a je fakt super, ze su taki ustretovi 😉
A ten zeleny tam maju, ale za tu povodnu cenu...nechapem ich akcie, kolekcia 2008 stoji rovnako skoro ako 2011 a ze vobec maju nove aj fusiony aj nea este 2008.

@lucula73 mm este nevie 😉...a ved oranzove su aj pre chlapcov

lucula73
24. srp 2011

@mmacko prečo pre chlapcov...však dievku budete mať? 😕

mmacko
24. srp 2011

@lucula73 no vsak hej, ale tak si pisala, ze mam dovod na oranzove 😉
Len som zvedava, ako to poviem mm 😉....aj ked mu to pekne vysvetlim, ze ved uvidime na malu, a o rok predame mozno aj bez straty tak super kupa, nie? 😉

lucula73
24. srp 2011

@mmacko asi sme sa nepochopli...ja som myslela,že máš dovod kupovať oranžové doplnky,lebo si písala,že máš všetko modré.. 😕 🙂 ..........lebo ja by som hneď vymenila fusak,deku a pod......len už sa mi neoplatí 😝

mmacko
24. srp 2011

@lucula73 jaaaj, no uz som rozmyslala, ze podlozka z fusiona mi tam nebude pasovat, ale zas nechce sa mi kupovat novu na tych par mesiacov....ved uvidime 😉

adrianmama
24. srp 2011

@mmacko jeho, uz som aj zabudla, ze sa daju kociky kupovat aj v obchodoch... 🙂

lucula73
24. srp 2011

@mmacko no poťah opraný,usušený,len ešte naspať nahodiť 🙂 ,ale čím viac rozmýšľam,tak asi si ho predsa na tú zimu nechám a predám jogger....dva kočíky sú luxus 😒

mmacko
24. srp 2011

@lucula73 no super, a vypral sa v pohode, ze?
Co sa tyka joggera, ja neviem, ja nemusim trojkolky, ale teraz je nejak IN ta znacka. Je aj dobry, ci len teraz modny hit?

lucula73
24. srp 2011

@mmacko vyšli všetky flaky,aj mastný bol do toho wdčka,ale zišlo všetko 🙂
Nie je zlý ten kočík,na leto myslím že je super,ale na zimu mi bude asi lepší fusion...ja neviem čo spraviť 😝

mmacko
24. srp 2011

@lucula73 noooo, tazko radit....vies, ze ja som zaryta concordacka a ked uz som vyriesila otocne sedenie, tak som happy ako voska.
Skoda, ze tu na MK nie je chat 😉

lucula73
24. srp 2011

@mmacko no ty si teda concorďáčka,asi jediná tu 😀 .a prečo chat? 😕

mmacko
24. srp 2011

@lucula73 si tu piseme ako na chate 😉
Kamoska hlada kocik idealny a ja uz neviem, co jej poradit, kazdy ma svoje chyby, ona chce Jane, ale neviem. Hartany sa jej nepacia, este mozno teutonia...ja fakt neviem, ktory ....

lucula73
24. srp 2011

@mmacko veru...ideálny neexistuje ☹ ..čo už 🙂
no píšeme,však kým nás nezmažú 😀 😀

lucula73
24. srp 2011

@mmacko teraz ma napadlo.....predsa concord 😀 😀 .ten nechce???

mmacko
24. srp 2011

@lucula73 no ten uz odskusala pri mne, chce to nieco nove...a navyse, ked vidim, ze vacsina z Vas ma nejake sarapaty s concordom, tak ....
Este technicky je v pohode asi Brio, ale ten ma jej svagor a ten sa jej tiez nepaci.

lucula73
24. srp 2011

@mmacko brio sa ani mne moc nepáči,má ho kamoška..........a však tie jané sú dobré kočíky,nie?akurát mne sa páčia tie staršie typy,tieto nové strechy sa mi zdajú dáke malé....

mmacko
24. srp 2011

@lucula73 no starsie jane sa nedali otocit, skoro to iste ako fusion a tie nove som pozerala, su uzsie, ale to by sa dalo prekusnut, ale ked das lah, tak ta strecha je strasne nizko nad dietatom, je to velmi divne. A male vanicky, tak ako uz pri concorde 2011. Ja som pozerala jeden cas, ze by som vymenila za ten Unlimit, to je ako fusion, len otocne, ale ee.

lucula73
24. srp 2011

@mmacko to som myslela,že je moc nízko tá strecha.... a unlimit je pekný,ale úzky....ach jaj 😀

mmacko
24. srp 2011

@lucula73 asi tak, je to tazke s tymi kocikmi....a je to strasna choroba ta kocikomania 😉

lucula73
24. srp 2011

@mmacko ty sa ešte možeš vyšantiť pri druhej slečne,....ale ja som už definitívne skončila....aj ke´d lákajú ma jedny golfky,ale to by som neprežila,teda moj muž skor 😀

mmacko
24. srp 2011

@lucula73 no ja uz som skoncila, nemusim predat moj srdcovy fusion, budem na malu vidiet do roka a mam aj fajne golfky...uz sa budem santit len na segre (chce pri druhom vymenit + golfky) a pri naj kamoske 😉
Ake golfky by si chcela?

brisilda
24. srp 2011

dievcata ja mam concord a brio a ked ich mozem porovnat tak brio je uzasny ! zo zaciatku sa mi nepacil ale ma otacavu sedacku a teraz som sa donho uz tak zamilovala ze concord predavam bez vycitiek 😀

lucula73
24. srp 2011

@brisilda aj kamoška vymenila fusiona za brio....je určite lepší,ale sa mi moc nepáči....a je dosť úzky tiež,oproti concordu,nie?

@mmacko maclaren 😀 😀