Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

deina
12. zář 2008

Aj ja som vcera prala kocik. 😅 Ten chilli alebo cherry je krasny, velmi sa mi pacia. Najradsej by som nasmu nieco spravila a kupila si takyto novy (manzel ho nechce predat ani za svet, ze kvoli takej blbosti ako je strieska ho nepredame).

katyl
12. zář 2008

deina, vidim, ze si concordistka ako sa patri 😀
dufam, ze aj ja budem spokojna, ved som pocas celeho tehu prebrowsovala tolko stranok s kocikmi, ze az...

deina
12. zář 2008

Mne sa velmi zapacil aj Hartan VIP v poslednom case, ked uz sme pri kocikoch... a manzel vtedy zacal rychlo zhanat nejaku vecicku na zakrytie tej striesky, len aby sme nemuseli kupit iny kocik. 😀

katyl
13. zář 2008

a baby, ktora mate skusenosti s concordom fusion v zime?
Zaujimalo by ma, ako sa s nim manipuluje v snehu, pripadne v clapkanici, ked je odmak.
Skusili ste to niektora?

cigi
13. zář 2008

maly sa sice narodil v zime, ale sneh sme uz nemali. ale ma dost velke zadne kolesa tak ze by sme to po snehu mali zvladnut v pohode. deina ani moj manzel nas kocik nechce predat, lebo ho chce aj ku druhemu dietatku. aj ked neviem kedy to bude a ci este budu v mode. on je s nim maximalne spokojny.

certica
13. zář 2008

deina, ja som chcela hned hartan VIP, lenze z financ. dovodov sme zvoli concord (nechcela som za kocik tolko vyhodit, kedze uz dalsie deco neplanujeme)

certica
13. zář 2008

zvoli = zvolili 😀

katyl
13. zář 2008

Mna ten Hartan zas vobec neoslovil,
ale posielam vam skopirovane z inej diskusie, kde som pisala o cenach kocikov v DE

pripajam sa aj ja k teme kociky,
hlavne ku kupovaniu za zahranicia.
Davam do pozornosti stranku www.kiddies24.de
tam najdete kociky a sety tych naj znaciek o tretinu lacnejsie.
Konkretne som pozerala concord fusion, cely set teda sportak plus vanicka Proton plus vajicko Ion,
u nas to najlacnejsie vyjde okolo 26500 Skk, tam je cely set za 698 EUR, takze rozdiel je 6000 Skk!!!
K tomu napriklad fusak Hug, u nas 2600, tam 1600, taska Mamabag, u nas 1600, tam 600!!!
Pisala som tam mail, kde som sa pytala ako sa da tovar doviest na Slovensko.
Ochotne mi odpisali, ze pokial si objednam tovar z ich stranky, dostanem este 5% zlavu, co musi pokryt naklady na kuriera, ktore su okolo 20 EUR.
Takze nie je o com, pokial su vase vysnivane kociky u nich v ponuke, tak usetrite a nie malo
A urcite su aj ine e shopy v zahranici, kde su ceny lepsie ako u nas

deina
13. zář 2008

To keby som bola vedela...

Nam sa maly narodil v zime v januari a Concord ako zimny kocik mozem len chvalit. U nas sice nezvykne byt sneh, ale clapkanica zato ano, nepamatam si, ci bola aj tento rok, ale nemala som ziadny problem. Kocik prejde vsade, aj cez travu a kopce, to mam odskusane. 😀 Pouzivali sme aj fusak, je dobre teplucky, ani deku som potom nan nemusela davat (a to bol maly naozaj malilinky, nar o dva mesiace skor) a malemu bolo teplucko, aj ten vrch je teply.

Ale ze je ten Hartan dobry, Certica? 😉

jaja5
23. zář 2008

Ja uz ich tam obkukujem tiez par dni, bola som rozhodnuta pre quinny buzz, ale teraz dost vaham aj nad neom, ta nova kolekcia je fakt vydarena. Chilli je fakt super, ale pre chlapceka bude asi lepsia polar a ta bamboo je taka supis elegantna. A nasla som stranku kde ich uz predavaju
http://cgi.ebay.de/Concord-Neo-Mobility-Set-200...

beruska21
26. zář 2008

Holky měla jste některá tu skládacáí hlubokou korbu???Scout...Přemýšlím o ní, ale říkám si jestli není ještě menší než ta Proton?

katyl
26. zář 2008

ja som ju pozerala, ale zda sa mi mensia a uzsia ako Proton, aj mi ju tam v obchode merali a bola mensia. Osobne sa mi viac paci Proton, aj vzhladovo, aj preto, ze sa da lahko odkliknut jednou rukou a vziat so sebou

kajkas
27. zář 2008

beruska je uzsia o dva centimetre myslim, dlhe su rovnako, ja som nad nou tiez rozmyslala, ale nakoniec mame proton - da sa polohovat chrbatik a aj pouzit ako autosedacka v aute...

katyl
27. zář 2008

baby concordistky, este mi povedzte prosim, aky je v praxi ten nanoznik z madla. Nie je to len taka tenucka plachticka? Posluzi to vobec pri vetre a zime? Pouzivali ste to? Ako sa to spravalo? alebo ste mali nahradu z nejakej inej znacky?? DAKUJEEEEEM

deina
27. zář 2008

Je to len taka plachta tenka, nic moc. 😝 Ale proti vetru to posluzi, pouzivame ju + deku a ked bude zima, tak budem pouzivat fusak, to by malo stacit.

katyl
27. zář 2008

a ked sa to zatiahne, pokryje to celi plochu k nozickam, , alebo tam po bokoch nieco nezakryje?

deina
27. zář 2008

Podla mna proti zime to nie je bohvieco, len proti vetru (ak ides a fuka do kocika), mne to aspon tu deku drzi. Ale po bokoch zostane nieco nezakryte a celkovo sa mi zda byt sportovy kocik dost otvoreny bez fusaka. Zatial to nevadi, ale ked bude velmi zima - bude dufam stacit ten fusak.

katyl
27. zář 2008


no skoda, ale zas my sa vieme zariadit, nie? 😉 uz nebudem menit, concord bude a just.

deina
27. zář 2008

Mame doma este aj golfky chicco a tie maju taky dobry teply nanoznik, cudujem sa, ze kociar ako Fusion ma len hentaky. 😝 Treba k nemu ten fusak.

katyl
27. zář 2008

a neda sa tam dat na tu chvilu nejaky inej znacky??

deina
27. zář 2008

Neviem, neskusala som. Zatial to nepotrebujem, malemu nie je zima.

katyl
27. zář 2008

a fusak si kupovala HUG, alebo si zvolila inu znacku??

deina
27. zář 2008

Mame Hug, dostali sme ho od mojej mamy. Bol velmi dobry a pozerala som, ze pasuje aj do sportovej casti.

katyl
27. zář 2008

deina, a nemas nahodou nejaku foto, kde je ten nanoznik "v akcii"?m teda myslim vytiahnuty na kociku?

Ak ano, posli mi to, alebo daj do albumu, strasne ma to zaujima ako to vyzera 😀
dik 😵

evao26
28. zář 2008

katyl a co jané nomád? Konstrukce stejná, takže ovládání taky. Je to fakt velmi podobné. Vyrábí to jedna firma (cocord, jané, nurse - nurse je nejlevnější a podle toho to vypadá). Nomád a Fusion se liší v nepodstatných detailech. Mají např. jiná kolečka, to bych si zjistila, zda Nomád nemá větší. 😉 Nomád kolekce 08 je na netu kolem 10 tis. Kč Spíš víc. Ale nánožník má pořádný. Musíš ho dokoupit za cca dalších 1300 Kč. Vypadá takhle (kolekce 08 je lepší, předchozí nešel nijak ohýbat a vypadal jak kryt nebo skibob 😅 ).. http://www.handypraha.cz/nanoznik-jane-776--det...

evao26
28. zář 2008

Výprodej kolekce 06 byla letos dokonce sehnatelná za pouhých 6 700 Kč 😉 😀

foxynka
28. zář 2008

no tak my sme len vcera kupili concord neo,ale som vazne spokojna..cely den som ho skladala a rozkladala..naozaj uplne najjednoduchsi kocik na ovladanie..

katyl
28. zář 2008

evao, mne sa na Jane nepacia tie predne zdvojene kolieska, hlavne kvoli tomu, ze v zime sa medzi ne dostane sneh a potom to zle ide.

katyl
28. zář 2008

evao, a myslis, ze ten Jane nanoznik by pasoval na concord???