Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
16. zář 2011

@lucula73 Luci, len vyskusam, ci ide na podvozok to neo sedacka v pohode a musim pohladat plastenku, mala by byt v tom neu taka, co ide aj na scout (ta z fusiona tam je divna), este som ho totiz vobec nerozlozila, len sme ho supli do pivnice.....muzik nebude zajtra poobede doma, ani starsia slecna, tak budem mat free poobede len s malickou 😉

lucula73
16. zář 2011

@mmacko super,tak potom informuj,ako sa ti to podarilo 😉

iplusr
16. zář 2011

baby concordacky. dnes som bola v obchode pozriet fusion a pytala som sa aj na to, ci sa da nakliknut neo sedacka na fusion podvozok. aj oni boli zvedavi, tak to vyskusali. Naklikava sa to tam, kde rucka fusiona - otvor tam vyzeral rovnako ako na tom neu, a aj to tam slo, ale nedrzalo to tam tak pevne ako na neopodvozku. ale neskusali to na holy podvozok, ale na fusion komplet sportak - tak som aj ja zvedava, ako to bude drzat na holej konstrukcii...

mmacko
16. zář 2011

@iplusr dam zajtra vediet, poskusam to. V najhorsom budem polroka pouzivat cele Neo, ale dufam, ze to bude sediet aj na fusion 😉

mmacko
17. zář 2011

No kocky, Neo odskusane na podvozok fusion (sice len v polohe ku mne, v druhej som zabudla, ale tato je hlavna), ide do 3 pozicii a je to v pohode. To korytko budem musiet nejak predychat, ale nevadi, ved aj tak to zacnem s fusakom pouzivat. Takze misia splnena, som spokojna, jedine, co ma stve, ze plastenka z nea mala pasovat na scouta a nepasuje, co uz.
Davam vam aj foto vo vsetkych 3 poziciach.

renisco
17. zář 2011

@mmacko super. ale ta poslední pozice do nej sedu tam nejde... nebo je to stejný nej sed jako na podvozku neo? sem právě koukala na fotky, a zdá se mi, že na origo podvozku to jde do sedu ještě víc...

alex2201
17. zář 2011

@renisco áno na NEU ide uplne do rovneho sedu

renisco
17. zář 2011

@alex2201 já tu právě holkám psala, že jde do dvou poloh, ale ne do úplného sedu a koukám na fotky, a jsou tam tři polohy, tak mi ty počty nějak neseděly....

alex2201
17. zář 2011

@renisco no tá úplná tam nieje ale tá sa mne osobne zdá moc neviem či ju využijem

adrianmama
18. zář 2011

@mmacko super, dakujem za fotky, od noveho roku budem teda dake neo lovit, snad sa mi postasti nieco vyhodne zohnat. a mozno aj bez podvozku...a co si myslela tym korytkom? myslim ze vyzera fajn pre male mimi... 🙂 inak ako sa to zvlada s dvoma detmi? da sa?

mmacko
19. zář 2011

@adrianmama no aj ja som rada, ze to pekne sedi na fusion podvozok. Co sa tyka korytka, tak ja to moc nemusim, ale ked som nechcela predat fusion a chcela vidiet na malicku, tak ina moznost nebola. Aj tak ho zacneme pouzivat s fusakom, ked tak jej este pod chrbatik nieco podlozim, aby bola trosku viac v rovine.
A inak, este v tom obchode maju za tych 200 eur ten zeleny....len pre info 😉

Nooooo, s dvoma detmi....cez vikend bola starsia u babky, tak pohodicka, ale dnes rano hurikan, nastastie je muz este doma, aj ked musi teraz doobeda pracovat, tak ako som rano varila, malicka plakala, starsia pistala....tak som akurat na to myslela, ze to bude "sranda", ked uz muz nebude mat dovcu....ale je pravda, co niekto hovoril, ze ked mas niekoho doma, tak sa v podvedomi spoliehas, ze ti pomoze a ked nema cas, tak je to viac stresove, ako ked budem sama doma a budem si to musiet sama zorganizovat...no uvidime 😉

renisco
19. zář 2011

holky, nemáte nebo nezkoušela jste některá na concordu tento nánožník od emitexu? (odepínací se zipy) http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=44240872&tab=0

mmacko
19. zář 2011

@renisco ja som na neho tiez pozerala, ale zimu sme prezili len s fusakom a tym tenkym z madla (ked bola fakt zima, tak este na fusak isla deka. Po zime mi kamoska dala nejaky sity na fusiona, lebo som je pomohla dobre predat toho jej, tak ako darcek, takze mam taky, ale ani som ho este neskusala, kedze tuto zimu ani sportak fusion nevytiahnem.
Ono neviem, ci ten emitex bude sediet, vacsina kocikov ma ten koniec noziciek zuzeny a fusion ho ma siroky, tak neviem....ked tak skus napisat na ten inzerat, ci to bude sediet.
A nechces radsej ten sity na fusion od tejto baby
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=489844
Tusim lucula ho ma, tak neviem, ale cena cca podobna a ten isto bude sediet

dada1984
19. zář 2011

kupila som concord pouzivany po jednom dietati.Kocik sa mi paci,je lahky,krasne sa s nim jazdi,je elegantny...ale!...tiez som si vsimla problem s kolieskami,ktore padaju akokeby dovnutra a este sa mi nepaci ze nie je buda napnuta ale volna a plandá ☹ Ale inak je super 😉

mmacko
19. zář 2011

@dada1984 a ktory rocnik a farbu si kupila? Ako to, ze nie je buda napnuta, to nechapem

brisilda
19. zář 2011

@dada1984 strieska sa da lahko opravit staci vymenit nit a hned bude pevne drzat 😉 co sa tyka koliesok hm...neporadim ja som sa pri svojom s tym nestretla

ivyh
19. zář 2011

@zuzuula moc se mi líbí tenhle kočár ale nikde jsem nenašla vnitřní rozměry hluboké korbičky (ani na stránkách concord.de) - mohla bys mi je napsat? díky

dada1984
19. zář 2011

brisilda skusala som striesku napnut vzadu je gumicka,tak som u napinala ale kocarik je prichyteny s budou aj s vnutrom,neviem ako to popisat 🙂,nuz uvidime co sa s tym bude dat...🙂

dada1984
19. zář 2011

mmacko concord fusion polar 2009

lucula73
19. zář 2011

@dada1984 tiež nechápem,prečo ti plandá búda....možno by stačilo dotiahnuť tie šrofiky v klboch,nie?aby strecha držala...alebo že by bola taká vyťahaná??lebo vačšina tu má problém,že je strecha malá,tak furt padá dozadu,nedrží....aj keď je napnutá.....

brisilda
19. zář 2011

@dada1984 aka gumicka? nechapem 😒 inak strieska ani nema byt uplne napnuta no ani volna hod foto 😉 a odfot aj kolieska ktore podla tvojho popisu padaju ako keby dovnutra lebo si to neviem predstavit 😒

kamilakd
19. zář 2011

@renisco ahoj prosim ta ako si dospela k tomu ze je to pololah a nie polosed mna ide troska porazit z toho a edze bude druhe mimi neviem co mam robit ci kupit novy iny alebo nechat fusion prosim porad dakujem

kamilakd
19. zář 2011

kocky concordacky predavam zadne penove kolieska pouzivane minimalne mam nafukovacie cena za 2ks 20e

renisco
20. zář 2011

@mmacko nechce se mi tahat deka a ten nánožník v madle mi moc nesedí v zimě 😀
já jsem trošku víc náročnější. nechci šusťák, ale batohovinu, ale ne zase tu tvrdou (pogumovanou). a ty nánožníky, cos mi dávala odkaz jsem viděla, ale spokojená s kvalitou jsem nebyla 😀
ten emitex je hodně dlouhý, takže tam problém se spodní částí není a je právě i z batohovin, což by mi vyhovovalo...

dara29
20. zář 2011

Kočky sedí vanička concord Proton na jane kočíky?

renisco
20. zář 2011

@dara29 ano sedí

mmacko
20. zář 2011

@renisco aha, to som nevedela, ze je tam rozdiel v materialoch v tych nanoznikoch. Ty mas fakt v krvi tu "krajcirku", mna taketo veci vobec nenapadaju 😉
Skusila si napisat na ten emitex, ci sedi na fusion?

@kamilakd a aky mas problem, ze nevies, ci nechat fusion pre druhe, nejak som to nepochopila z tej tvojej poslednej spravy ...asi mi trosku mlieko razi do hlavy 😀...ja som sa fusiona nevedela pri druhej princezne vzdat, aj ked som uz bola rozhodnuta, ze si kupim nieco ine, ale nenasla som nic, co by mi viac vyhovovalo....moj muz je tak "rozmaznany" velkostou fusionu, ze na kazdy iny kocik hovori, aky je zly, ze nasej vyse 2 rocnej trcia nohy, to vo fusione nehrozilo 😉

renisco
20. zář 2011

@mmacko mě se právě zdá, že kdysi dááááávno tady někde psal, že pasuje, ale nevím, který to byl 😀
to víš, musí mi to ladit k boudě, když jsem šusťákovou vyměnila za batohovou 😀

kamilakd
20. zář 2011

@mmacko 😀 ano budemem mat druhe mimi a neviem co mam urobit ci si ho nechat alebo ho predat ja som uz mala asi 6ty kocik ale concord fusion mam stale neviem sa ho vzdat mala som aj jane slalom limit verziu krasna cierna konstrukcia cierny potah ale tam mi vadila ta sibnuta strieska a lah tam bol super moj maly bol dlhy takze vsportiaku bol uz od 4mes 😖 a bol tam taky pokrceny teraz mam golfak icoo a som spokojna ale ked som videla jak to ide tebe do lahu tak aj ja som spekulovala ze keby vymenim popruhy za dlksiea striesku ja mam fajin neskace a da sa pekne stiahnut...tak ja by brala concord len mi vadi ta sportova cast a ze sa neda otocit aby som videla na maleho...ale inak mne vyhovuje vsetkymi 8mimi 😀

kamilakd
20. zář 2011

@mmacko a ten moj mi tuka na celo ci mi nesibe ze aky kocik zas vymyslam ja som mala concord fusion ako prvy a vanicku protonku, jane slalom, peg peerego Sí, bee + 2011,UBRO,icoo pluto 😎 vsetky som viac menej dobre predala a ostal mi concord a icoo golfac...