Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
9. říj 2011

@renisco no ja som na neho zvedava, ja som prave na bazaroch nevidela este tiete reverse skoro vobec a to su na trhu uz druhy rok. No ktovie, mozno sa o rok zalubi do ineho a bude. Jej maly bude mat v zime rok a pol a 2 v lete, co uz bude mat golfac, takze by to malo byt ok aj keby si nechala tento.
Potom napisem, aky mam z neho pocit 😉

kacka.l
9. říj 2011

Oproti fusionu je reverse malý, ale nesouhlasím, že je až tak malý. 🙂 Já jsem si jej koupila, když měl malý 2 roky, a krásně se vešel i s fusakem. Kočár je to super, a to jsem jich fakt měla hodně. 🙂 🙂
Třeba tolik opěvovaný a vychvalovaný cybex callisto má naprosto totožnou šířku a maminky v nich vozí tříleťáky s fusakem. 🙂 podle mě jde hodně o předsudky. Nebo bertini x to má také jen 30cm šířku, takže je ještě užší a nikdo to neřeší, je to podle mě tím, že slalom byl nejprostornější na trhu. 🙂 Zato má luxusní opěrku zad 52 cm, a celkovou délku lůžka skoro 1m. 🙂 kdybych měla někdy třetí dítě kupuju slalom R a později třeba baby jogger elite. 🙂Myslím, že sestra bude mooc spokojená.

mmacko
9. říj 2011

@kacka.l fiha, super sprava a aj segra ma tuto farbu. Strasne som na neho zvedava, tento tyzden ho uz musim pokocikovat. Ja som kedysi chcela vymenit fusion za unlimit od Jane, nevymenila som kvoli streche, ze je nizko ked dieta lezi, ale asi sa to da prezit 😉. Kedze ja uz menit moc nemozem, mm by ma zahlusil ked som poriesila aj to neo, tak si to vyskusam aspon u segry 😉
Krasna fotka, nazivo je fakt peknucky a podla mna nie je taky uzky, ked sa aj ta vlozka vyberie, to som skusala v obchode.

adenka
10. říj 2011

ahojte,
chcem sa vas opytat ci ste nikdy nemali problem s tym ze dietatko je v sportaku od zaciatku otocene od vas. ja som totiz zamilovana do tohto kocika, ale toto mi pride jedna velka nevyhoda ze sportak sa neda pretacat. pri dcere som totiz az do roka a viac vyuzivala ze som sportak pretacala k sebe, lebo ona inak zaspat nevedela a ja som bola velmi spokojna ze som na nu videla ked spala....

surviver
10. říj 2011

@adenka no tak my sme s tym mali veelky problem 😒 ,maly stale plakal ,že ma nevidi,tak sme vyše mesiaca museli kočikovat dvaja,ja som tlačila kočik a muž išiel popredu,aby na neho maly videl,po mesiaci si zvykol a bolo dobre,inak som s fusionom maximalne spokojna,lebo je priestranny a drobec sa tam može pekne "vyvalovat",škoda len ,že sa neda pretačat, 😠 ,lebo začiatky v nom sme mali uplakane...

adenka
10. říj 2011

@surviver hmm no presne to je ten problem ktoreho sa bojim.. uzasny kocik a jedna velka nevyhoda... ☹

balaziovatinka
10. říj 2011

baby viete mi poradit ? aky je rozdiel medzi Concord Fusion a Proton ? alebo mezdi vanickou 2009 a 2010 ? viem iba ze 2010 je lepsia ako 2011 ..... zevraj 2010 je lahsia a vecsia ....

mmacko
10. říj 2011

@balaziovatinka Proton je vanicka a Fusion je typ sportaka. 2009 a 2010 vanicka je rovnaka, ina je az 2011 a ta je trochu mensia.
Concord vyraba 2 sportaky Fusion, co je velmi priestranny, trosku do terenu, ale neda sa otocit k mame, ale inak je super a Neo, to je akoby korytko a ten sa da otacat, ale je vyslovene do mesta.
Vanicky su Proton a Scout (ta je taka, ze sa da zlozit na malinku, vyborna ked je male auto alebo tak).

@adenka ja mam fusion a milujem ho, ale pri prvej som mala iny,otocny a tiez by mi to teraz chybalo, tak som si kupila aj Neo a ta sedacka z neho sa da nakliknut aj na fusion smerom k mame. Je to sice korytko, ale do roka od polroka je to super a aj uvidim na malicku a od roka nasadim sedacku fusion 🙂

balaziovatinka
10. říj 2011

@mmacko takze ked si kupim sportovy 2010 alebo 2011 bude sa mi tam dat nakliknut aj vanicka 2009 ?

mmacko
10. říj 2011

@balaziovatinka jasne, bude sa dat 😉

balaziovatinka
10. říj 2011

@mmacko tak dakujem za radu ..keby nieco tak sa este ozvem 😉

mmacko
10. říj 2011

@balaziovatinka jasne, kludne, ja som brutal kocikomaniacka 😀

balaziovatinka
10. říj 2011

@mmacko lebo ja si chcel kupit novu sportovu cast a nejaku uz pouzivanu vanicku ...a velmi sa v tom nevyznam ... myslim si ze po jednom babetku nemoze byt nejako poskodena ta vanicka a kedze je este aj do auta tak nepotrebujem vajicko ... aky mas na to nazor ? 😉

mmacko
10. říj 2011

@balaziovatinka presne toto je naj variant, novy sportak a pouzita autovanicka 😉. Kde chces kupit sportak a za kolko? Na nete sa pouzivaju 2 druhy Proton vaniciek, este 2008 vercia, ktora nema neoprenovu strechu a ma okienko vetracie vzadu alebo od verzie 2009 s neoprenovou strechou. Obe su super a idu na vsetky rocniky podvozkov Fusion

balaziovatinka
10. říj 2011

... krstný rodičia babetka nam chcu kupit sportovu cast ...asi budu objednavat cez internet ,neviem 🙂 a mi si uz len dokupime vanicku ... uvidime co sa mi nakoniec podari kupit 🙂 ale ked nieco dobre najdem tak sa ta budem pytat 😉 ak teda mozem 😵

renisco
10. říj 2011

@balaziovatinka jen pozor - scout (to je ta skládací do malé placky) není na převoz v autě, protože nemá pevnou skořepinu, proton je možné použít i na převoz v autě, ale stejně bych Vám doporučila koupit ještě i to vajíčko (to pak poznáte sama proč). ony se teď prodávají docela i za pěkné peníze ty ION autosedačky od concordu

balaziovatinka
10. říj 2011

@renisco takze ked budem kupovat tak racej tu Concord Proton ?

renisco
10. říj 2011

@balaziovatinka pokud ji opravdu chcete převážet v autě místo autosedačky, tak jedině Proton, protože ta scout se v autě převážet nesmí (ani nemá uchycení na pásy). nebo potom můžete ještě na podvozek fusionu nasadit corbu JANE, ta tam pasuje taky. Měla jsem obě, ale nakonec jsem si nechala a raděj jezdila s protonkou

mmacko
10. říj 2011

@renisco jasne, to som zabudla napisat, ze len proton je 2v1 aj do auta, scout nie. Esteze ta mame 😉

@balaziovatinka jasne, pytaj sa kludne 😉

renisco
10. říj 2011

@mmacko ale stejně bych volila raděj autosedačku. jela jsem s vaničkou jen 2x, ale autosedačka je na rychlé převozy 100x pohodlnější.... no ne?

gilly
11. říj 2011

ahojte maminy, chcem poprosit o radu a to Concord fusion a fusak. Nemam v plane kupovat na zimu fusak original ku concordu, ale paci sa mi emitex 3v1. mate niektora s nim skusenosti? ci v tom kociari dobre sedi, si sa nezosmykuje atak. Alebo potom nejaky iny typ na fusak tomuto kociaru? dakujem

renisco
11. říj 2011

@gilly pokud máte s neoprenovou boudou, tak Vám bude sjíždět každý, protože se přes tu zazipovanou opěrku nedá hezky uchytit - (dá bokem, jak končí zipy, ale fusak bude sjetý hodně dolů). Pokud máte starší kolekci, tak jakýkoliv.
Emitex - teď ta nová kolekce 2011/2012 je měkčí než předešlé kolekce a přiznám se, že ho mám ze všech nejraději. Mám aesthetic (tam mi vadí ty oslí rohy) mám kaiser, mám kaarsgaren i origo Jane, ale stejně si pořídím zpátky emitex, který jsem nedávno prodala 😀 😀 😀

mmacko
11. říj 2011

@renisco ja som tiez za prevoz vo vajicku, obidve deti som tak vozila, ale viaceri si chvalia aj to vozenie v autovanicke....je to asi na kazdom, ako mu to vyhovuje 😉

renisco
11. říj 2011

@mmacko to ano, a taky záleží,kolik ještě vzadu vozí dětí (autosedaček), jak má velké auto.... my máme docela velké, ale než jsme tam připásaly tu korbičku, to bylo děsné 😀 😀 uvazování vajíčka a následná instalace a oddinstalace do auta je rychlejší 😀 😀

mmacko
11. říj 2011

@renisco jasne, uplne s tebou suhlasim 😉

renisco
11. říj 2011

@mmacko když jsme jeli někam dál, byla samozřejmě korbička lepší (když jsme věděli, že to není na pár "minut") tak se aspoň mimi "nekrčí" ve vajíčku těch několik hodin, ale pořád jsem byla taková vystresovaná... ono v létě se tam to dítko dá krásně tím pásem upnout, ale jakmile tam je fusak, deka a já nevím co ještě, tak ten pás se zapnout nedá, je krátký, takže jsem trnula, ať se nic nestane...

gilly
11. říj 2011

@renisco dik za info - no presne mame neoprenovou striesku, dost neprakticky riesena je ta strieska ako som zistila pri sportaku. asi pojdem do obchodu a na priamo si to vyskusam 🙂
@adulik76 ten vyzera celkom dobre a nie je ani taky drahy a ten ako - smyka sa velmi?

renisco
11. říj 2011

@gilly pokud tam bude nánožník nebo se přetahne nánožníček z madla, tak se to zas tak smýkat nebude, ale uvázání za opěrkou je holt jistota

mexx
11. říj 2011

Baby, dajte odporucania. Mamabag alebo Papabag? 😕 😅
Je mi jasne, ze kazdemu vyhovuje nieco ine, pripadne siahne po nejakej uplne inej taske. Ale ked uz si vybrat medzi concordackymi taskami, tak ktora vyhrava? 😕
Ja som doteraz bola presvedcena, ze urcite budem zhanat Mamabag...ale v poslednej dobe mam zas pocit, ze Papabag je zas vzhladovo ina a nie taka typicka... 😅 Ale co do praktickosti, nemala som zatial ani jednu, tak neviem posudit...
Co by ste vybrali (pripadne ake mate skusenosti)?