Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

weja
26. říj 2011

@gumimaci
@zrzuska ja som ho objednávala odtiaľto http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=489844 akurát som riešila problém s tým, že tá dotyčná pani chcela, aby som jej poslala české peniaze v obálke, na pošte mi to premúdrelá pani za prepážkou nechcela zobrať, vraj "sa to nesmie" 😠 normálne mi to vrátila, vraj to musím poslať ako poistený list v špeciálnej obálke, jasné, že aj tá cena poštovného bola špeciálna, tak sa mi to celé akosi predražilo, no som bola riadne vytočená 😠 no ale čo už, nánožník je už tu a som celkom spokojná.... 🙂
to som inak nevedela, že pasuje aj ten z Jané, ale aj tak by som sa to asi bála objednať, čo potom, keby nesedel, zas to posielať naspäť... 🙄

mmacko
26. říj 2011

@renisco vsak zrzuska dala link na ten lacny Jane o par prispevkov vyssie 😉
Ten hartan, co mala sestra VIP bol velmi lahky, ostatne podvozky su take tazsie "tanky", ale tento je malinky a velmi "vrtky" na karovanie.
@weja od tejto pani som aj ja chcela objednat, ale nakoniec som neobjednala prave pre to "zvlastne" posielanie penazi, mne to tiez nebolo po voli. Ale ma dobry vyber veci.

weja
26. říj 2011

@mmacko mne sa tiež páčili nánožníky od tejto pani najviac, v pomere s cenou... ale inak fajn prístup, aj ochota, vraj preto chcela tie peniaze v obálke, že je to najlacnejší spôsob, ako poslať peniaze so SR do ČR... ale mám pocit, že keby som to bola spravila prevodom cez banku, mala by som to ešte aj lacnejšie... 😖 ale je možné, že len u nás na pošte sú také "ochotné" pracovníčky, tá pani mi tvrdila, že jej bežne posielajú peniaze zo SR v obálkach a nikto s tým nikdy problém nemal.... 😕 😖

gumimaci
26. říj 2011

@weja tuto pani na MMB som uz pozerala, len to posielanie penazi sa mi tiez nezda... inak da sa poslat v obalke, ked o tom pani postarky nevedia 😉 kolko jej trva usit ten nanoznik?

gumimaci
26. říj 2011

@mmacko
@renisco to je take lacne, lebo to nieje origos nanoznik na Jane, ved je tam aj pisane, ze znacka noname 😅
Ja este rozmyslam nad tym emitexovym... neviete ci pasuje?
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

renisco
26. říj 2011

@gumimaci ten jsem si objednala, tak uvidím... na fotkách kočárku JANE vypadal dobře

aha.... no já to nějak nečetla - jsem viděla origo nánožník....

renisco
26. říj 2011

@weja převod přes banku není zas tak levný - u nás si banka účtuje za převod od 200-1500 Kč podle toho, která je to banka...

renisco
26. říj 2011

hmmmm, tak u nás jsem žádný takový super univerzální nánožník nenašla - JÁ NEHRAJU ☹ ☹ ☹

azalka5
26. říj 2011

@mmacko dakujem za info a aj foto 😉 a tento skejt dobre pasuje? je tam dobre nacvaknutý na tu stredovu tyč? na tom origoš sa mi pači že tá plocha je protišmykova, pôjdem to pozrieť do toho brendonu. ako sa s tým vychádza na obrubník chodníku?

mmacko
26. říj 2011

@azalka5 ten skejt je super, je to pripevnene na tu ciernu gumu, co je v strede tej tyce, da sa to jednym stlacenim dat dole (ostane ti tam potom len taka paska s cervenym "gombickom") a zas nakliknut a je k nemu aj snurka, ktorou sa to zdvihne, tiez ma protismykovu tu plochu. Na obrubnik ide dobre, ja tak chodim kazdy den, ze na nom stoji aj mala a pekne vyjde na obrubnik. Ja som velmi spokojna.

azalka5
26. říj 2011

@mmacko ešte raz vdaka. na take rychle presuny ba sa zišiel,aj ked teda ja potrebujem staršiu vybehat a unaviť na prechádzke 😀 no ked sa ponahlam alebo ideme už navečer odniekal domov nevladze...

mmacko
26. říj 2011

@azalka5 ja som tiez vravela, ze ho vyuzijem len v nakupnych centrach alebo na rychle presuny a dcerka si ho tak oblubila, ze aj na prechadzku ho musim brat 😉. A neboj, unavi sa aj tak, nestoji na nom stale. Ako mas stare deticky?

azalka5
26. říj 2011

@mmacko staršia bude mat v januari 3r. mladšia 4,5mesiaca 🙂 ona mi vydrží praveže dosť dlhe trasy, len na večer je to už horšie, lebo ona cez deň už rok nespi 😝 len ide zima a to stačí ked budeme chodiť 1x velka prechadzka a 1x okolo domu von, ked je pekne sme chodievali 2xdenne na prechadzku....

mmacko
26. říj 2011

@azalka5 to mas rozdiel asi tak ako ja. Aj moja starsia vydrzi dlho chodit, len ten skejt ju tak bavi, vzdy ked vyberam pred prechadzkou kocik z auta si vypyta aj skejtik 😉. Ja tiez chodim 2 krat von, ak je skarede a poprcha, tak len raz.

tanija133
26. říj 2011

@gumimaci Ja som skusala live tento emitexovy nanoznik,a nebolo to najhorsie, ale nebolo to ani dokonale..na madle to vobec nesedelo, tam to bolo take natiahnute nasilu....

renisco
27. říj 2011

@tanija133 a zkoušela jsi přímo tento, nebo ten druhý model se zipy? ten druhý model je menší - jak do délky, tak do šířky.

weja
27. říj 2011

@gumimaci jasné, že sa dajú peniaze poslať aj v obálke, lenže bola to taká suma, že to obsahovalo dokopy asi 4-5 mincí a tie už až tak neskryješ, skrátka už na "omak" sa to tej ženskej na pošte nezdalo, tak sa ma rovno spýtala, či tam posielam peniaze... a ja keďže som o tom, že sa to "nesmie", nevedela, tak som rovno povedala, že hej 😝 tak mi to odmietla prevziať a bla, bla... zvyšok už som opisovala.... 😠
no a k dodacej lehote - hneď, ako dostala peniaze (1.triedou nejaké 3 dni), na druhý deň mi poslala nánožník (tiež nejaké 3 dni)...

renisco
27. říj 2011

@weja prachy se vždy posílají v cenné zásilce - se nedivím, že to v obyčejné nevzala ☹

weja
27. říj 2011

@renisco no veď áno, ako poistený list, len sa to potom celé predraží, veď som to už tu písala... ale tá pani mi tvrdila, že jej to bežne posielajú v obyčajných obálkach a v pohode to prejde aj na pošte, aj to bez problémov doručia... toť moje skúsenosti, tak nech sa už každý zariadi, ako chce.... 😉

renisco
27. říj 2011

@weja jasně, posílat můžou, ale když se stále a neustále vykrádají dopisy, tak asi proto to nechtěla vzít... na každé poště to berou jinak - to známe. u nás je, že jsou balíčky do 5cm za levněji, a od 5cm jdou dráž... některá pracovnice za přepážkou vezme i 7cm balíček za cenu 5cm, jiná při 4,5cm už se hádá...
třeba jí to posílají v papírových, tam to baba za přepážkou nepozná 😀

weja
27. říj 2011

@renisco no veď to, ale veď keď ja súhlasím s tým rizikom, že posielam peniaze v obálke, tak čo ju do toho.... 😠
potom som si aj ja hovorila, že som tú sumu mohla radšej zaokrúhliť nejako nahor, aby to boli iba papierové peniaze a mala by som pokoj 😅 ale čo už, stalo sa, vtedy ma išlo z toho poraziť, teraz už je to jedno, nánožník je doma, to je hlavné, nejdem sa už nad tým rozčuľovať... 😝

tanija133
27. říj 2011

@renisco teraz som si nie ista ,ktory, ale bol to ten najdrahsi...a sksuala som vsetky 3 druhy ktore tam mali....a ani s jednym som nebola 100 spokojna... ☹

renisco
27. říj 2011

@tanija133 je u vás na slovensku zítra sváteK?

tanija133
27. říj 2011

@renisco No je to iba pamtatny den, nie statny sviatok, do prace sa normalne ide... 😉 na nete som kuk , ze vy mate statny sviatok, ze?

renisco
27. říj 2011

@tanija133 ano máme a nevěděla jsem, jestlli i vy... můj tam potřebuje odvézt zboží a díky tomu, že ho nemáte, se dostane na víkend domů, protože ho tam složí 😀 😀

tanija133
27. říj 2011

@renisco ta to je pozitivna sprava pre teba...)))) Super..

renisco
27. říj 2011

@tanija133 jinak mi dnes dorazil ten nánožník od emitexu... vzala jsem ho za 150,- (úžasná cena), ale je pravda, že bez zipů - ty si tam došiju. šlo mi o to, že ty nové nánožníky už nejsou vesměs z batohoviny, ale tvrdšího šusťáku, což jsem nechtěla, protože by mi to neladilo s boudou, ale stačí pár úprav, našití ještě na jedno místo suchý zip a jsem fakt spokojená 😀

tanija133
27. říj 2011

@renisco Super a inac ti sedi s velkostou? Za 150 ? to je nejaky lacny..... 😲

renisco
27. říj 2011

@tanija133 no právě s velikostí jsem spokojená. vzala jsem použitý 😀

tanija133
27. říj 2011

@renisco super, kludne by som aj ja zobrala pouzity...musim pokukat.... 😉