Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
7. lis 2011

@renisco tak to ajrobim 😉
ale je krasna ta transporter, ALE o dost mensia priestorovo pre babo ako scout. Bola som s nou vonku na mojom podvozku a moje 2 mesacne tintitko tam bolo s fusakom ltt

adrianmama
7. lis 2011

@urma to je jasne, ja nadavam, ale nedala by som ich uz prec, ani za nic....su uz sucast rodinneho zivota, aj ked je velakrat s nimi naozaj chaoticky a dost znacne obmedzujuci... 🙂

urma
7. lis 2011

@mmacko asi je ta vanicka scout dlhsia, ale nie je uzsia? Ale to asi tak len posobi...nevidela som ich vedla seba...

mmacko
7. lis 2011

@urma urcite nie je uzsia ako ta Jane transporter (to je taka ista ako je concordova od serie 2011). Podla mna je aj sirsia a urcite dlhsia. Na pohlad vyzera scout mensia, ale pre dieta je tam viac priestoru. Hovorim, moja je chuducka a bola tam LTT, v scoute ma aj rozhodene rucky 😉

urma
7. lis 2011

@mmacko tak potom to mozno je tym, ze Scout nema masivne tie boky 🙂

mmacko
7. lis 2011

@urma presne si trafila, velmi som sa tesila, ze vyskusam tu sestrinu, ale vecer som sa rada vratila k nasej scoutke 😉. Este ma aj na boku taky priestor, kde viem pekne pripnut fusak, aby som ho stale nemusela upravovat.

renisco
7. lis 2011

@mmacko několikrát se tu řešilo, že tady ta transformerka je menší než protonka (výrobci udávají vnější rozměry, tak se zdá, že je větší), ale spíš nechápu, jak je možné, že se ti nevešla do auta i se sedačkou ☹

danusica83
8. lis 2011

dobre ranko baby,mozem sa opytat? paci sa mi taska mamabag ,ktora je od Concord vyrobcu,ale ja mam kociar X Lander,bude mi tato taska sediet aj na tento kociar? (neje mi o zadne pripevnenie,skor o ten pas co ide cez rameno) Dakujem

eda28
8. lis 2011

Ahojte, chcem sa vas spytat ci pasuje nastavba neo na podvozok fusion a ci sa mi to bude dat aj tak, aby som videla na malu. Velmi mi to vadi, ze na nu nevidim, tak by som to chcela takto poriesit. Ako sa zhruba pohybuju ceny na bazaroch za neo?

renisco
8. lis 2011

@eda28 ano, Neo se dá dát na podvozek fusion. a jde dát pouze v tom směru, že na dítko vidíte, naopak ne.

renisco
8. lis 2011

já ještě nebyla schopná tu boudu s nánožníkem pořádně nafotit - jednu fotku jsem našla, ale jen boudy. 😀

renisco
8. lis 2011
eda28
8. lis 2011

@renisco dakujem pekne

mmacko
8. lis 2011

@eda28 ja to mam presne tak kupene, ze milujem fusion, ale vadilo by mi keby som na malu nevidela ked vyrastie z vanicky, starsia bola vo fusione az od roka. Kupila som si neo a pasuje to. Dam ti tu fotku,ide to do 3 poloh

eda28
8. lis 2011

@mmacko Ďakujem ti za foto vyzerá to v pohode ,už nech je doma.

mmacko
8. lis 2011

@eda28 mas uz objednane neo? Ake? Kupovala si cele neo, ci len sedacku?

tanija133
8. lis 2011

@lucula73 halo, kde sa tulas? Ako si dopadla s fusakmi? 😉

lucula73
8. lis 2011

@tanija133 😀 😀 ........dnes som predala moj fusak ,teda prvý krok za mnou a nový furt nemám,taak ste ma zblbli,že som sa furt nerozhodla,ale ak sa ochladí,budem mať pruser,muž ma asi zabije 😀
A predala som aj baby jogger,zajtra poň prídu,dúfam teda 🙂

tanija133
8. lis 2011

@lucula73 Super, aj fusak aj kocik? 😉 Blahozelam..... Aj ja som vcera predala Lodger a tiez som bez fusaku....a stale sa neviem rozhodnut aky novy, ako ty....lebo mmacko vie, budem mat novy kocik.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lucula73
8. lis 2011

@tanija133 ano aj fusak aj kočík,ale nie jedne babe,dvom....
ostala som verná fusionu,usúdila som ,že na zimu bude predsa len lepší.A ty budeš mať aký kočík? a aký fusak chceš?som z toho zmatená....ale chcela by som vyskúšať ten emitex cocoon.....už som aj tak uvažovala že keby sa mi nezdal,tak predám a kúpim klasický emitex,je širší ako bol ten moj a keď odzipsujem spodok,mal by byť dobrý aj na dlžku

eda28
8. lis 2011

@mmacko nasla som jedno pouzite, ale este mi neposlala fotky tak cakam, aj ked stacila by len sedacka. nove nechcem kupovat.

eda28
8. lis 2011

@mmacko nevies mi poradit ci potom do toho nea napcham fusak emitex, dik

miumia
8. lis 2011

@mmacko ahoj akoze pasuje? Kupila si si neo sportovu cast a ked ju das na konstrukciu fusion tak sa na nakliknut a pasuje??? To znie az prilis dokonalo..

!!! Prosim vsetky dievcata viete mi poradit kde sa zohnat novy concord fusion vo farbe radon??? Alebo nejaka ina farba ale hlavne model 2008 co sa da polohovat skoro do lahu..

mmacko
9. lis 2011

@lucula73 super, ze si predala aj kocik, blahozelam😀

@eda28 ja mam tiez emitex, este mam vo vanicke tu skratenu verziu, mal by pasovat normalne podla mna aj do sportaka

@miumia jasne, sedi, ide do 3 poloh 😉. Vyssie su fotky

lucula73
9. lis 2011

@mmacko dík,akurát ho prevzali....
len ten fusak doriešiť..... 😒
našla som na bazoši jeden emitex za 30 euro,čierny/limetka,myslíš že by sa mi hodil? 😀

renisco
9. lis 2011
mmacko
9. lis 2011

@lucula73 podla mna by sa prave taky hodil do tvojho kocika 😉

miumia
9. lis 2011

@mmacko perfektneee.. nevies o niekom kto predava len tu sportovu cas na neo? neviem ci som vobec taku ponuku videla 🙂) alebo ked sa mozem opytat nebudes to potom predavat napr. aj ty?

@renisco dakujem ten je asi fakt jediny svojho druhu 🙂

renisco
9. lis 2011

@miumia samostatně na prodej jen sportovní část na NEO se na bazarech objeví - je dobré číhat, není to tak často, ale občas se zadaří natrefit

mmacko
10. lis 2011

@miumia pozeraj cesky mmb, tam som videla presne tuto na predaj asi pred par dnami 😉
Ja budem predavat cely kocik 😉