Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

manila421
1. únor 2012

@renisco dakujem si poklad, ja im ukazem , nedostanu ma :D

renisco
1. únor 2012

@manila421

http://www.detske-kocarky.cz/kocarek-concord-fu...

koukám, že je tam nová barva zelenkavá a pak šedá v kombinaci s fialovou

renisco
1. únor 2012

@manila421
nejspíš to nepujde vidět, protože je to pidi, ale mrkni na podnožky roku 2009 a 2010

a pak na podnožku 2011 a 2012

každá kolekce je jiná, takže i tam bys poznala, jestli máš starou nebo novou

první fotka 2009 - 2010

renisco
1. únor 2012

druhá fotka 2011 - 2012

každá má jinak logo a nové mají i takové světlé prošití kolem dokola

miminkopodruhe
1. únor 2012

@renisco teda ty se v tom vyznáš 😉 , já se tekrát vyznala v X-landerech.... 🙂 , ale ten už nyní nechci...

renisco
1. únor 2012

@miminkopodruhe ani ten nový, co teď vymysleli s otočnou sedačkou a předními velkými koly? 😨 😨

miminkopodruhe
1. únor 2012

Fakt???No to jsem pozadu, já co už pracuji a 2 roky jen letmo pokukuju,,,až ted, když jsme se rozhodli se rozrůst...tak zase hledám....hmmm, se budu muset pokoukat tedy....a jak se jmenuje prosím?

manila421
1. únor 2012

@renisco Dakujem este raz za pomoc., som teda odpisala nakoniec nech mi poslu cely komplet Dark night 2011, ved je pekny aj ten tmavosivy s ciernou, ja som nevedela ze je to takto, ja som si myslela ze je taky ako ta Lava uplne cierny. za to som objednavala Graphite. Ale tento mozno bude este krajsi.

renisco
1. únor 2012

@manila421 myslím si, že i ten bude krásný... vyšperkuješ barevnýma vložkama a doplňkama....

Jinak přeju hladký a rychlý porod bez bolestí a ať jste oba hlavně zdraví!!! Pak nezapomeň hodit foto miminka i kočárku 😅 😅 😅

manila421
1. únor 2012

@renisco dakujem, uz nech je to za mnou a sme uz doma aj s drobcom., toto cakanie je dlheeee 😅 a hlavne tieto posledne dni, urcite nafotim aj babo aj kocik .

tanija133
1. únor 2012

@manila421 Juj, dobry stres ti robia s tymi kocikmi...to je nezodpovedne od nich, ze to co si si objednala, ti neprislo....Ale je prevda ze ta ta tmava seda..Dark night a bledo seda Graphite sa velmi podobaju... 😉

manila421
1. únor 2012

@tanija133 Dakujem, tak snad bude fajn, stou pani sa celkovo velmi tazko komunikuje, no muz ma nervy, caka pokial kocik pride a napise im, ze sme neboli vobec spokojni a ze to bolo od nich nekorektne ze nam povedali kocik objednany a po 3 tyzdnoch napisu, ze nepride, to som ho mohla objednat niekde inde. Bude pekny aj ten tmavy, muz dnes na to pozeral tiez, a sa ma spytal ze co sme ho rovno neobjednali, ale ked ja som nevedela ze je to tmava siva a nie cierna ako ta lava 2010.

tanija133
1. únor 2012

@manila421 Tak, este ze sa Vam paci ta tmavo siva, nastastie... 😉 Dobre to dopadlo...

manila421
2. únor 2012

@tanija133 uvidime, este nie je doma 😖

miminkopodruhe
2. únor 2012

@renisco děkuji za odkaz. Na první pohled mi trošku ta kontrukce připomněla Brio...Koukám, že je to uplná novinka, která ani není ještě na trhu....každopádně zůstaneme u našeho rozhodnutí s Fusionem. U X-landeru mi nevyhovovala pidiautosedačka (měli jsme pak tu Maxinu) a hlavně nepolohovací korbička....a teda ty barvičky jsou také docela divoké. určitě ho ze uvědavosti omrknu, až tu někdy bude (což tady asi těžko, doprodávaj se tu v krámě i zbytky z kolekce 2008 atp 😝 a nový nechtěj vzít, dokud to neprodají). Koupíme černýho fusiona a doladíme vložkama a doplňkama podle nálady 🙂 🙂

renisco
2. únor 2012

@manila421 by ti za to měli dát hezky i slevu 😠 😠 😠

paní už tam má jen jednu fotku toho graphite a moc vidět není http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=342...
ten tmavší bude asi hezčí

renisco
2. únor 2012

@miminkopodruhe mě první věc, která zarazila, že rukojeť nemá polohovací kloub, ale vypadá to na vysouvací... což třeba já osobně nemám ráda.... a sedačka podle fotek je pidi .

miminkopodruhe
2. únor 2012

@renisco také mám ráda kloubové nastavování....ne vysouvací a máš pravdu, že sedačka vypadá menší a asi se do lehu bude celá naklápět, jako Brio nebo Buzz atp.a tyto sedačky mi na chuť nepřišly. Třeba se mýlím, každopádně už se hrozně těším na Fusiona. Jedna mamina s ním tady jezdí a já pořád slintám a okukuju 😀

manila421
2. únor 2012

@renisco aj sme sa s muzov vecer rozpravali, ze ten tmavsi bude aj krajsi, ze c sme ho hned neobjednali, ale keby si my nepovedala ze ako to je tak ja netusim ze to je tmava seda s ciernou. ja som bola na 100 % ze je to cele cierne ako ta Lava, mam smolu nemam tu tie kociky kde obzriet, takze len cez web co pozeram. No nejdem sa tesit, uvidim co poslu, dnes im to ma prist, tak snad v pondelok , utorok by mohol prist.

-nepytali sme zlavu ani sme este nenapisali ze sme nahnevani, sa bojime ze keby sme zacali teraz daco riesit, tak nam poslu uplnu daku sprostost , radsej pockame a potom im napiseme...

-ale teta ma trosku metie, stale rozprava o ciernej farbe, sme jej napisali:
Otázka: čo máte na mysli pod "Pride vsak v ciernej farbe". Čisto čierny
Fusion Condord bola verzia Lava 2010. O ten záujem nemáme.

O čo by sme mali záujem je *uceleny* komplet Concord Fusion Dark Night 2011 (kombinácia tmavo-sivá/čierna).

a teta napisala:
Opravim sa je na striebornej konstrukcii vo farbe dark night /je to cierna farba/
komplet Concord Fusion Dark Night mame pre vas k dispozicii./fusion, vajicko, vanicka/

tak ja uz teraz neviem co nam ide ona poslat, velmi tazko sa s nou komunikuje, podla mna ani sama nevie co predava.

renisco
2. únor 2012

@miminkopodruhe brio se ale naklápí zvlášt nohy a zvlást zádovka - není to styl kolíbky jako buzz

a ten lander můžeš mít pravdu, z fotek to moc poznat není, jak se polohuje...

renisco
2. únor 2012

@manila421 hmmmmmmm, zajímavá odpověd. tak jí pošli fota, jak vypadá lava a jak vypadá dark night...
její odpovědi jsou ale i tak fakt zajímavé....

renisco
2. únor 2012

@miminkopodruhe ale když kouknu na tu stříšku u xlanderu, tak to vypadá, že se naklápí zvlášt nohy a zvlášt záda. jinak by vzadu nebyla ta sstříška tak volná....

manila421
2. únor 2012

@renisco asi to dnes este s nou preriesim, poslem jej foto Lava a dark night, od zaciatku takto pocudne odpoveda, a ja si osobne myslim ze piseme jasne otazky,jaaaaj mala som to inde kupit, ale tak to clovek nevie, uz to dobojujeme.

renisco
2. únor 2012

@manila421 hlavně si raději okoukni u někoho autoseačku, ať máš mimi v čem odvést 😀 😀
než to dořešíš, abys nám neporodila 😀

manila421
2. únor 2012

@renisco mazel sa mi rehoce ze mam vanicku na kupanie pripravit 😀

renisco
2. únor 2012

@manila421 no aby to tak nakonec nedopadlo 😀

manila421
2. únor 2012

@renisco a mozem sa ta spytat videla si ho nazivo? ten dark night? som obcolala zopar predajni predeti, samozrejme ho nemaju nikde na predajni, ale v Trencine mi povedala predavacka ze je komplet kmplet cierny ten dark night, ale teda nemaju ho, tak ja uz som z toho jelen...

manila421
2. únor 2012

@miminkopodruhe Ahoj videla si nazivo ten Dark night 2012? je komplet komplet cierny , alebo uplne tmava seda s ciernou kombinovana.

Dakujem