• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

28. března 2016 
@karinka2105 zhrnutie celeho fora:
nevyhoda: na starsich kolekciach sa trhal potah vzadu, od 2011 neviem, to este nemame niktora vyskusane a na niektorych "padala" strecha v lahu o jeden diel.
vyhody: skladnost, lahulinke karovanie, najvacsia lozna plocha (najsirsia aj najdlhsia)

ja by som si ho kupila znovu :wink:
2. únor 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmacko dakujem si zlata, snad vsetko pojde ako ma, a drobec bude krasny velky fesacisko, si videla to brusisko co si nosim? :grinning: :grinning:
2. únor 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karinka2105 nad casualom aj ja poskulujem dlho, ale podla mna to bude trosku horsie v tom, ze kedze ma vpredu dvojkoleso, tak sa bude tazsie karovat a ma dost kratku chrbatikovu opierku na sportaku, ale inak teoreticky dobry a krasny kocik, ked aj teraz vymysleli reverse, ale prakticky nemam odskusane :wink:
2. únor 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manila421 krasna si, vsak som ti pisala :wink:. Aj ked viem, ze to tie posledne dni/tyzdne nie je med lizat...ty mas mrazy, ja som mala posledne 2 tt horko skoro 40 stupnov...krasa :wink:
Tesime sa na fotky malickeho
2. únor 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmacko
@karinka2105 ja budem slecny testovat 2011 :wink:
2. únor 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmacko hej, manzel kupil uz kadeake prislusenstvo na nasu zrkadlovku, tak fotit bude o dusu :grinning: 40 stupnov, tak to si neviem predstavit :confused:
2. únor 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manila421 super, tesime sa na fotky :wink:
nooo 40stupnov a ja kazde poobede 2-3 hodky vonku so starsou...vecer som nevedela ani chodit, uz mesiac pred porodom som myslela, ze sa rozpadnem :wink:...

...a zelam Ti taky porod, aky som ja mala tento druhy...naadhera :wink:
2. únor 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@manila421 je pravda, že ten černý se dá dobře kombinovat... hlavně ať to dobře dopadne a už ho máš konečně doma
2. únor 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karinka2105 není odpružený a ani nevím, jaké kola má nová kolekce (po zkušenostech s loňskou, kdy inzerované byly vzorované a prodával se se starými). bývají pěnové, ale je možné dokoupit si nafukovací.
po pár jízdách ty pěnové kola vypadají, jako by se s ním jezdilo měsíc, ale třeba mě osobně na kolech až tak nesešlo. minusem byla u starých kolekcí ta bouda a nešel do úplného lehu, ale spíš pololehu.
a klady tu už zmiňované byly.

ten casu má krátkou zádovku, bouda dost šisuje (neboli šisovala) a je taková dost otevřená. Ale to je u concordu taky. má lepší odpružení...
2. únor 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem kocky krasnee,takze concordd :slight_smile: ale este mame kopu casuuu
2. únor 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@manila421 super, ved aj cierny je pekny...Mne sa paci aj ten modry, aj hnedy, a aj bezovy, ten samozrejme mam....vsetky su pekne, len zelenu moc nemusim..Do toho Lodgera kupis nejaky farebny booster a bude to tiez pekne.....Ano ja som mala plastenku na hlboky z DM a bolo som spokojna....Plastenku davaju iba na sportak.... :wink: Drzim palce, nech to uz dobre dopadne.... :wink:
2. únor 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmacko
@manila421 tak ta plastenka , je vazne iba na sportovu cast ,esteze ste tu o tom pisali , mna by to ani nenapadlo
3. únor 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@av hej ja som bola tiez prekvapena, ked som to tu citala, a vcera ma to napadlo v DMke tak som to rovno kupila. uvidim ci mne vobec pribalia na sportovu cast plastenku. ale tak to by asi malo byt v tom komplete, ale nie som si ista.
3. únor 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanija133 Dakujem...
3. únor 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manila421 ja ked som ho kupovala tak ma to tiez nenapadlo sa spytat ale pozerali sme vystaveny a dali nam druhy v krabici a ten sme videli 1krat az doma a tam bola(ta na sportak), tak si myslim ,ze urcite je to sucastou. ale myslim , ze s nou este budem dobre maturovat :grinning: , lebo vcera ked som ju rozbalila tak som nemala potuchy kde je vrch a kde spodok :grinning:
3. únor 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@av no len ja som si nie asi dobry obchod na kupu zvolila, takze mne sa moze stat ze plastenka tam nebude a namiesto Dark Night pride fialovy :grinning: no neviem sa dockat pondelku :sweat_smile:
3. únor 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manila421 to ti hadam neurobia , a cez co si ho kupovala ?
3. únor 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@av miminkovo, bola dobra cena nan a maju aj kamenny obchod , tak ma to tak ukecalo ze keby aj reklamaciu bolo treba riesit, no ale z objednaneho (3 tyzdne sme cakali) Graphite pride Dark Night. lebo im neprisla kompletna objednavka, a ja uz nemozem cakat, takze sme zobrali Dark night.
3. únor 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby na akej konstrukcii mate vas Concord? ta pani z obchodu uz Treti krat pise ze kocik bude na striebornej konstrukcii, az teraz som si vsimla ze teda byvaju aj na ciernej konstrukcii, Ste si mohli vybrat, ked ste kupovali ?

a goood news- Stav objednavky: ODOSLANA :sweat_smile:
3. únor 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@manila421 moja to ma tesi ze uz ODOSLANA :wink: , ja mam na ciernej a vyberat som nemohla
3. únor 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manila421 ty ja som aka blba , teraz kukam na foto co mam v albume a tam mam striebornu :sweat_smile:
3. únor 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@av to nic :D tiez som sa ti isla pozriet do albumu sa mi zdalo ze mas na triebornej :wink:
3. únor 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manila421
@av kocky, su 2 konstrukcie, strieborna je standard, ta cierna je seria quantum, ta je vacsinou drahsia a na nej sa vacsinou robi len cierny a bezovy potah (teda apson doteraz to tak bolo, neviem, ako je to v kolekcii 2012).

....aaaaa, dnes mi volali, ze potah mam na predajni...neveriiim, aj ked nie moj fialovy :frowning2:....no co uz...len mi je zahadou, ze len v stredu som im nahlasila farbu a zrazu tam uz je, mohol prist od stredy z nemecka?
3. únor 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmacko tak dnes mame stastny den, tebe prisiel potah skoda ze nie ten fialovy, a ja mam kocik na ceste. tazko povedat ze ci od stredy mohol prist z Nemecka. a nakoniec ktory prisiel? pepper?
3. únor 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmacko za 2 dny pochybuju....
3. únor 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manila421 hej, budem mat pepper...
@renisco vsak to, ved sa ich na to spytam :wink:
3. únor 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@manila421 pocuj, Sasi (alebo ako sa ti paci, aby som ta volala? :wink: ), napadlo ma, preco si vlastne tak neskoro objednavala kocik? Nevedela si sa rozhodnut, ci ako? ....vies, ozvala sa vo mne kocikomaniacka, co by si najradsej kupila kazdeho polroka novy kocik :wink:
3. únor 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmacko Alex ma volaju doma, ale Sasa mi nevadi tiez. no v obchode pre deti mi povedali ze ked zacnu brat novu kolekciu 2012 tak kolekcia 2011 pojde do akcie, tak aj bolo, len pre mna kus stres.ale nakoniec sa dockam, 2 dni pred terminom
3. únor 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmacko každého půlroku? neblázni - každé 2 týdny, jak to dělají i jiné maminky :grinning: :grinning:

takže pepper? a předtím jsi vlastně měla jaký? já se v tom normálně úplně ztrácím...
3. únor 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manila421 jasne, chapem :wink:...

@renisco zlatko, ten polrok len kvoli "obmedzeniam" (nepochopenie mm hlavne) :wink:
ale zas kazde 2 t, nie, tak kazde 3 m by bolo idealne, aj ked neviem, ake kociky by to boli, tolko ich nechcem vyskusat (chcela by som vyskusat CP, gessik f4 s tou otocnou korbou, teutonku, a ani neviem, ci este nieco, mozno este take 2-3 by sa nasli, ale to je tak na rok striedania, potom co??? :grinning:

mala som liquid predtym, velmi sa mi pacil, ale ked uz mam menit, uz nie modry, ja som mala 3 z 5 kocikov modre a to mam 2 baby :wink:
3. únor 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek