Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

tanija133
6. únor 2012

@manila421 tak super, ze uz kocik mas konecne doma.....ja osm to tiez minuly rok davala podla videa na youtube....nechapem preco nedaju normalny navod k tomu...., 😉 A ako mas ten kocik vajco a hlboky graphite a sportak cierny?

manila421
6. únor 2012

@mmacko pekna je ta cervena velmi, hmmmm no nic, uz je cierny dma, musim byt spokojna...

tanija133
6. únor 2012

@mmacko ja by som mozno ten cerveny predala a fakt kupila novy ruzovy, ten je kraaasny...fusion myslim....
@renisco mat druhe dievcatko tak ten ruzovy Brio jedine....do roka je Brio dokonale...aj na ten pololah..... 😉

manila421
6. únor 2012

@tanija133 zobrala som to komplet v ciernom a je to pekne velmi, ma to striebornu konstrukciu, takze to nie je take smutne, a daku farebnu hracku dam na striesku a bude to...

mmacko
6. únor 2012

@manila421 super, som zvedava na fotky.

@tanija133 Tani, uvidim, este aj tak nie su na nete moc tie fialove, ale aj tento cerveny je krasny, tak by som kludne brala aj ten. Ale ked nevymenim, nic sa nedeje😉
....noooo, a ten fialovy brio...na ten nemam slov....ako som pisala, keby nestal tak vela, tak ho beriem hned.

manila421
6. únor 2012

@mmacko a si sa ich spytala ze ako je to mozne ze takou bleskovou rychlostou prisiel potah z Nemecka?

mmacko
6. únor 2012

@manila421 no hej, ze im to asi stiahli niekde zo slovenska, ze to neprislo priamo z nemecka z vyroby....ale to je jedno, hlavne, ze je, aj ta veduca bola z toho uz na nervy, ze ich concord tak natahuje...aj som jej povedala, ze keby neprisiel do tyzdna, tak pisem rovno do nemecka par "teplych slov" 😉
Ako bola som smutna, ze nie je fialovy, ale ta cervena je nazivo fakt krasna....este mat nove kolesa a som happy 😉

manila421
6. únor 2012

tak tu su fotky nasho fara, viac v albume

renisco
6. únor 2012

@manila421 uaaaaaaaaaaaaau SUPER 😎 😎 😎
tak už může jít špuntík v klidu na svět 😀

renisco
6. únor 2012

@manila421

to plastové (co je v tom červeném kolečku) se dá tam, jak jsou ty šipky. bud do jednoho nebo do druhého (kam sama uznáš, že to chceš) a musíš to otočit, protože ta malá dírka na tom patří zespodu na ten cvok a teprve potom se tam zapnou ty pásky, co máš převlečené přes boudu.

a ještě jeden poznatek - ty pásky přes boudu dávat nemusíš, protože potom to tuším nejde překlopit k madlu, stačí je provléct pod boudou. já je tam provlečené teda neměla a myslím že tu spoustu bab psalo, že je tam provlčené taky nemají - ale to je jen na tobě...

renisco
6. únor 2012

tady je foto, jak to má být...

jinak tady je to video

https://www.youtube.com/watch?v=HtJ4CpSrf_A

je to v cca 2:17 minutě

manila421
7. únor 2012

@renisco Musim to skusit, ale nemala som to tak ako je na tom videu.

manila421
7. únor 2012

@renisco Dakujem velmi pekne, uz mi to je jasne, sa na to dnes pozriem a skusim to nahodit tu sportovu cast este raz.

mmacko
7. únor 2012

@manila421 ono ked to omotas 2 krat, tak mas dost polosed/pololah, ked to das len raz, alebo len to tam zavesis, tak mas skoro uplny lah. A naozaj to neprevliekaj tie pasy cez strechu, je to skor horsie ako lepsie, v lete je super dat strechu ked je dieta v polosede/sede az k madlu, nepotrebujes slnecnu clonu a to ide len ked to nemas prevlecene cez strechu...presne ako pisala nasa Kocikomaniacka No 1, ktora vzdy superne poradi na tomto fore 😉, ze renisco 😉

manila421
7. únor 2012

@mmacko ja sa na to musim este raz pozriet, ja to velmi nechapem, neviem o com sa bavime, nechapem naco sa to ma motat raz alebo dvakrat...vsak lah pololah sedenie riesim chrbtovou opierkou vzadu su nato popruhy, tak neviem ze naco to mam motat. rozumiem ze neprevliekat to cez striesku, ze aby mi ju pustilo k madlu, to je jasne ale tamto nechapem.ale nemam skusenost, takze nato asi pridem az ked zacnem pouzivat tu sportovu cast.

lucula73
7. únor 2012

@manila421 a aká je to farba nakoneic,čierna?
nerieš tie pásy,ak nasadíš športovú časť,pochopíš 😀 .potom ti to tu vysvetlíme....mne tiež dlho trvalo,kým som to pozapínala správne,ale tá pracka musí byť v tej dierke,lebo ti vyletia tie pásy a opierkas capne úplne dolu 😠

manila421
7. únor 2012

@lucula73 ok, tak ked budem pouzivat zistim ze o com sa bavime.hej farba je cierna cierna, ale som spokojna, krasny je...

renisco
7. únor 2012

@mmacko 😀 😀 😀 no ale No 1 nejsem. jsem spíš kritik, nic se mi nelíbí, vše je špatně.... ale pokud vím, tak poradím... 😀 😀

renisco
7. únor 2012

@manila421 na to všechno přijdeš, až tu sportovní část budeš používat - to je fakt.
tam jde jen o to, že ročník 2009 a 2010 (nevím, jak jsou na tom ty novější) - když se omotaly pásy 2x kolem té tyčky, tak když jsi položila zádovou opěrku co nejvíc do lehu, tak se bouda sama nesklopila, ale držela, ale nebyl to největší leh, spíš takový polosed.
když se pásek omotal jen 1x a to proto, aby šla zádová opěrka co nejvíc do lehu, tak se bouda sklopila dozadu o 1 celý díl, takže vůbec nekryla.
Mě třeba se sklápěla, i když jsem měla pásy omotané 2x... prostě jsem měla šmejd...

Ale to fakt zjistíš, až tu sportovní část budeš používat.

manila421
7. únor 2012

@renisco uz mi je to jasne, no tak toto zistim ked zacnem pouzivat, zatial sa mi zdalo ze ta strecha drzi pekne, ale uvidime...

mmacko
7. únor 2012

@renisco vsak aj kritika treba 😉
a ked uz sme pri tom, nevies, kde by sa dali zohnat najlacnejsie kolesa na fusion? ci uz nafukovacky alebo aj obycajne?

renisco
7. únor 2012

@mmacko nejlevnější maximálně na bazaru... ale 1) to je náhoda, pokud je někdo prodá, 2) ta cena není zrovna nejmenší a taky pozor - někdo totiž prodává nafukovačky na neo a napíše, že jsou na fusion 🙄

zkoušela jsem hledat i levnější obyč, ale zjisstila jsem, že ty levné nemají tu osu (tu tyčku) v kole, kdežto concord má kolo i s tou tyčkou. TAkže jestli by ta tyčka šla do kola nabouchat a nacvaknout na concord, to fakt nevím 😀 😀 😀

pokud bys třeba narazila na někoho, kdo prodává starý jane slalom za litránek, tak bys ho mohla vzít kvůli kolům, abys ušetřila druhý litránek. ovšem za cenu, že budou kola asi více sjeté ....

renisco
7. únor 2012

@manila421 ještě jsem si všimla, že na kočárku necháváš tu část od boudy spotovní sedačky....
mě třeba osobně to tam zavazelo a taky jsem se hrozně bála, že mi to někdo ukradne... 😒

manila421
7. únor 2012

@renisco tomu vravim postrech, mas dobre oko 😕 , sme to zistili, uz to je dole 😉

lucula73
7. únor 2012

@mmacko máš zničené?inak ja som včera akurát pozerala na moje,teda otras..... 😝

@manila421 podľa tých foto strecha vyzerá,že je dostatočne dlhá,nemala by padať 😉

renisco
7. únor 2012

@manila421 blbostí já si všímám 😀 😀

mmacko
7. únor 2012

@manila421
@renisco mne napr tie veci od budy nezavadzaju, mam to tam stale 😉
No jedna predavala kolesa zo jane, ale nebola som si ista, ci pasuju na fusion, pasuju??? a to boli za 30 😢

renisco
7. únor 2012

@mmacko pasují

mmacko
7. únor 2012

@renisco tie z povodneho slalomu? No skoda, mohla som mat nafukovacky za dobru cenu...neva,

renisco
7. únor 2012

@mmacko když si koupíš nafukovačky na concord fusion, tak stejně nesou značku Jane 😀 a jsou buď stříbrné, nebo nově černé (z nomada). akorát nomad s nafukovačkama stojí pořád dost, kdežto slalom se dá koupit levněj