Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
7. únor 2012

@renisco akurat som si to vsimla...tak nic...kaslem to, jedine, ze by som nejake nasla v supis akcii

renisco
8. únor 2012

jsme dorazily od dr.... jsem ráda, že mám concord, protože se mi tam vlezl fusak Jane, do toho jsem dala tlustý fusak kaarsgaren.... malá byla v teploučku a boudu přes i když spinkala.... úúúžasné 😀 😀

manila421
8. únor 2012

@renisco a ty to madlo nepouzivas? lebo tam je ten nanoznik tenky, nie? ci mas kupeny este daky iny?

renisco
8. únor 2012

@manila421 používám, ale ne v těchto mrazech. nánožník mám emitex - za pár korun, jen jsem si do něj všila zipy pro lepší manipulaci

manila421
8. únor 2012

baby ako tak ja pozeram na to vajicko Ion, nie je dake male? dokedy ste ho pouzivali? teraz rozmyslam ze ci som rvno sedacku radsej nemala kupit, ze ci to vajicko vyuzijem kedze mame autovanicku.

renisco
8. únor 2012

@manila421 určitě využiješ. taky jsem si říkala, jak budu využívat vaničku a vyjeli jsme s ní jen 1x 😀
já ho používala do 9ti měsíců. používala bych ho i dál, ale už sem ho nemohla unést, tak jsem koupila sedajdu 0-18 a jezdíme doteď obráceně (jako u vajíčka v protisměru).

ještě se pořád nic nechystá?

shira_
8. únor 2012

@manila421 do 9 mes. do 9kg v pohode, tiež to tak vyzeralo na začiatku, že sa tam nezmestí ani 3-mesačný ale ono je hlboké, dobré. malý tam v aute zaspal a potom sme ho len zacvakli na podvozok, pozakrývali, dávali sme vždy aj tú striešku- no využili sme ho naozaj veľa, omnoho viac než vaničku- tú neznášal, takže buď manduca alebo vajce- v polroku sme už vytiahli šporťák ale tam tiež nechcel byť, až teraz od roka.

shira_
8. únor 2012

@renisco prepáč už to tu iste bolo spomínané-len nejak nemám kedy hľadať, odkial máš tú striešku??

renisco
8. únor 2012

@shira_ vlastní výroba

manila421
8. únor 2012

@renisco nic, Gregor je stale spokojny v bruchu, zajtra idem k doktorovi uvidim co povie.

adrianmama
8. únor 2012

dne som prvykrat bola uplne happy, ze vanicka ma pekne prenasacie uchopenie na strieske...byvame na dedine, a vsade je uplne zabarikadovany pristup s kocikom, ci do obchodov alebo na postu...a po sprave z minulych dni, ked hovorili o unose polrocneho mimi niekde v polsku priamo z kocika, mam miernu obavu, nechavat malu co i len chvilu samu vonku....a dnes som teda pekne vyklikla vanicku , supla pod ruku, vysla na prve poschodie a pekne som na postu nabehla aj s vanickou...trosku som asy budila pohorsenie, ked sa na chvilu uplne na pposte ztichlo, ale ja som bola uplne pokojna, ze mam vsetko pod kontrolou...;) zlaty concord

renisco
8. únor 2012

@manila421 gregor? zajímavé jméno, je v kalendáři?
na mě je hrozně tvrdé a dvě R bych ve jméně ušišlala 😀 😀 😀

tak mu něco naslibuj a taky mu řekni, že ty mrazy stejně nepoleví, tak mu to nepomůže 😀 😀

renisco
8. únor 2012

@adrianmama uviděli pěknou babu, proto všichni ztichli. nesváděj to na vaničku 😀 😀

manila421
8. únor 2012

@renisco Gregor je v kalendari, meniny ma 12.marca. no u nas rano -20, no musim mu dohovorit, ze ma dobry fusak , teplo mu bude aj tu vonku.

mmacko
8. únor 2012

@adrianmama super, ja som takto tiez isla parkrat na postu aj s vanickou 😉. Ako sa mate?

@manila421 no som zvedava, kedy sa fesak vypyta na svet 😉
neboj, babo vleze do kazdeho vajicka tak do 8-9 mesiacov a potom uz staci polohovatelna autosedacka 9-18 kg.

....babenky, chystam trosku obmenu vozoveho parku....viac info buduci tyzden, nech Vas trosku ponapinam a hlavne nech pockam, ci to vyjde tak ako si predstavujem 😀

renisco
8. únor 2012

@mmacko to jako concord jde z domu? 😨
týden? to já nevydržíííííííííííííííííííííííííím

mmacko
8. únor 2012

@renisco fusion nejde :0)......

renisco
8. únor 2012

@mmacko uf, aspoň že tak. po dnešním dnu s concordem bych to nerozdýchala 😀 😀 😀

adrianmama
8. únor 2012

@mmacko ahoj, uz budeme mat dva mesiace na buduci tyzden, tak sme uz nejako nabehli na svoj system...mala sa narodila velka, mala cez 4 kg, teraz uz ma nieco cez 5,5 kg, tak dufam, ze zima nebude dlha, lebo sa zachvilu do vanicky nepomestime aj s plnym fusakom. je to sice fuska s dvoma detmi, myslela som ze nezvladneme, ale museli sme, a s doboru naladou to ide lepsie....tak som sa naucila, nevytacat sa, ak sa pokresli gauc, alebo steny, alebo sa nieco nahodou prestrihne...;)kocik je super, teraz som uz zapojila aj skejtik od lascala, maly ho ma rad, a aj vtedy sa kociar ovlada sqvele jednou rukou, akosi sa mi zle chodi za skejtikom....
ale inak tesim na jar, veeeeelmi...;)
btw.videla som tvoj inzerat na concord..;(

mmacko
8. únor 2012

@adrianmama super, aj nam trvalo 2-3 mesiace kym sme sa zladili, uz je dobre. ten skejtik je super, aj my ho vyuzivame. Tebe to super vyslo, ze za chvilu nebude treba fusak,tak vydrzite vo vanicke aj do polroka.
Neboj, fusion nepredavam 😉

tanija133
8. únor 2012

@mmacko tak Neo? Alebo Chicco?Asi Neo....a co bude miesto neho?

mmacko
8. únor 2012

@tanija133 neo...fotky noveho tatosa dam buduci tyzden...snad vyda moja kupa 😉

renisco
8. únor 2012

😀 @tanija133 taky ti to nedá spát?

tanija133
8. únor 2012

@renisco Monucha jedna , nas natahuje....ja som taka zvedava.... 😀

moka
8. únor 2012

@manila421 vajicko vyuzijes urcite 😉 A hlavne o par mesiacov, ked uz bude teplejsie. Ja som ho casto vyuzila tak, ze som ho iba vytiahla z auta, nacvakla a isli sme na kratky nakup alebo prechadzku, ked nechcel byt vo vanicke. Mne totiz maly vo vanicke nechcel velmi byt, mal ju iba na spinkanie. Este stale pouzivame Ion (a to je velky, ma vyse 10 kg), ale uz je tam natlaceny, kedze nosime overal. Musime sa uz pozriet po nejakej sedacke.

miminkopodruhe
9. únor 2012

Ahojky
@renisco: neuvažuješ, že bys ty své vychytávky na concorda-myslím hlavně tu boudičku vyráběla i za penízky? Já bych třeba o tu boudičku měla velký zájem, ale sama si neušiju ani povlečení... 😝

Holky našla sem hrozně hezkou zavinku do autosedačky, je to zimní verze od Emitexu v barvě LILA, ale nikde ji tu nemaj na živo a nenašla sem žádnou fotku maminy, co by jí měla-jak odpovídá barvička reálu...(někde je světlejší, jinde tavší....nemáte jí některá?) I nafocenou? děkuji...My jsme totiž oba ulítlí na fialovou barvičku a já bych jí dala do sedajdy i klučíkovi 😅

miminkopodruhe
9. únor 2012

Tak jsem si tu Lila nechala poslat na prodejnu a rozhodnu se přímo tam, ale asi ji stejně vezmeme 😵

adrianmama
9. únor 2012

@moka my sme pokracovali v sedackach concord, nie su tak financne narocne, a teraz nam bude treba uz dalsia od troch rokov, tak uz mam opat vyhliadnuty concord...;)

moka
9. únor 2012

@adrianmama A aku konkretne ste vybrali? Nam Jakubko rastie straasne rychlo, tak ja by som najradsej uz 9-36 kg, ale polohovatelnu, kedze tam casto zaspinka.

renisco
9. únor 2012

@miminkopodruhe neuvažuju ani omylem. ono ušít tu boudu bez jakékoliv předlohy byla fuška. a šít ji znovu a kreslit k tomu střih, to bych nezvládla, protože jsem to stříhala přímo na kočárku. na to už fakt nervy nemám... 🙄