Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
14. únor 2012

dlouho se tu neobjevila manila421, že by už? 😵

tanija133
14. únor 2012

@renisco no jasne, manila uz porodila Gregorka.... este 9.2....valibuka .....ved pozri si jej profil..... 😉

renisco
14. únor 2012

@tanija133 díky - mě ani nenapadlo mrknout k ní na profil 😀 😀 tak to je super!!!!!

leagereova
14. únor 2012

@renisco ahoj, tú striešku na kočíik si si ušila alebo si ju kúpila? tiež by som chcela concord len ma odrádza tá športová časť, pretože je na nej krátka strieška....prosím ťa ty máš aké skúsenosti s týmto kočíkom?
ďakuejm

renisco
14. únor 2012

@leagereova tu jsem si šila sama. na některých boudička nepadá, na některých ano (starší kolekce). jak je na tom kolekce 2011 a 2012 se stříškou bohužel nevím.
a zkušenosti? jsem ráda, že ho mám - lehkost, prostornost.... ale nemít tu stříšku, tak ho pošlu do kytek, protože na tom mém padala stříška pořád, i když jsem pásy omotala 2x a měla polosed....

mmacko
14. únor 2012

@leagereova ja mam potah 2011 a strecha nepada....ale aj keby padala, tak clona od lilinka z mmb to riesi 😉....lebo fusion je Pan kocik 😉...ja odporucam....mne jedina vec vaci, ze je neotocny, ale inak super

renisco
14. únor 2012

@mmacko zlati, ale když ta střecha o jeden díl spadne, tak to ani ta clona moc nevyřeší 😢 😢

leagereova
14. únor 2012

@mmacko môžeš mi dať adresu na tú lilinku?

mmacko
14. únor 2012

@renisco no je fakt, ze clona to vyriesi zvrchu ked padne strecha o 1 diel, alle neriesi to zbokov...aj tak stale nechapem, ze niektorym pada strecha a niektorm nie...ved to nesiju rucne, ale na strojoch.....
@leagereova na mmb si daj znacku LILINKA a tam ma viacero "tunningov" na kociky 😉

renisco
14. únor 2012

@mmacko pro mě je to taky nepochopitelné.... leda by ty blbé ušili v delíriu a pak vystřízlivěli a valili to dle norem 😀 😀 😀

renisco
14. únor 2012

holky, nevíte, co znamená úplně nahoře u nicku to červené srdíčko? 😕 😕 😕 😕

moka
14. únor 2012

@renisco mna by tiez to srdiecko zaujimalo

tanija133
14. únor 2012

@renisco to dne sna Valentina, admin asi kazdemu poslal srdiecko, a ty ho mozes preposlat niekomu....Aj na Vianoce to tak bolo s darcekom....TAk si myslim 😉 Alebo si ho ty uz od niekoho dostala...
@moka

renisco
14. únor 2012

@tanija133 aha... o dárku nevím, že nějaký byl... že b ymi to srdce někdo poslal? no jo, ale kdo? 😀 😀

tanija133
14. únor 2012

@renisco no my sme mali na vianoce akoze darceky, a tiez si ho mohla hocikomu poslat...bolo to mile.....a teraz je to so srdieckami....Bud ti ho poslal admin, alebo niekto... 😀 to nevieme kto ho poslal....

leagereova
14. únor 2012

@mmacko nemohla by si mi poslať foto ako to vyzerá na kočíku?

mmacko
15. únor 2012

@leagereova predvcerom som sem dala foto sportaku aj s clonou 😉, ale ze si to ty, tak repete 😉

mmacko
15. únor 2012

noooo, babenky...tak kocik mam doma....foto vecer (zas som mala slabu baterku na mobile)...je to Casualplay s4 reverse....ja uz nebudem vymyslat....proste jediny naj kocik pre mna je fusion a finito. Tento casual je vo velmi dobrom stave (prvy raz v zivote som skusila kupit kocik cez bazar za super cenu), ale mne uz proste asi iny kocik neulahodi ako fusion.....asi ma mm zastreli.....este ho vyskusam vonku ten casual (ale nie dnes, lebo mala ma od rana teploty) a ked ma nastve, tak predam a tym s kocikmi cestne pionerske koncim 😉

...asi tak

lucula73
15. únor 2012

@mmacko 😕 a čo sa ti na ňom nezdá?inak v tomto otrasnom počasku ani mioc nezistíš,ako sa s ním karuje 😝

mmacko
15. únor 2012

@lucula73 no asi mi bude vadit, ze je trojkolka, ked je clovek navyknuty na jednoduchost karovania fusionu, tak asi kazdy iny pojde tazsie, aj ked co som ho skusala v chodbe, tak na trojkolku isiel dost v pohode. A fakt je velmi uzky, skoro polka sirky sedacky fusionu...No uvidim, musim ho odskusat vonku a s malou a uvidime.... 😲

zrzuska
15. únor 2012

@mmacko ahoj. uz mas novy potah? my sme este stale neboli reklamovat. konecne mame opravene auto ale teraz tolko snehu kyda ze asi budem musiet pockat kym zmizne a to bude ratam tak koncom marca. uvidime.

tanija133
15. únor 2012

@mmacko No do kelu...ved uvidis a predas.... a ked ti ho doviezli tak si ho chcela? Ved si ho nemusela zobrat, ci? ti to uz bolo blbe? Je uzucky, to je pravda, niekde som citala, ze sedacka vyzera ako auotsedacka...ALe ved pre teba je nachvilu podstatne ze je otocny.... ☹

zrzuska
15. únor 2012

@mmacko joj, mne sa hrozne zle s tym casualom chodi. kamoska ho ma. ja by ho nechcela 😝 ale ako hovoris asi tiez jediny kocik naj je aj pre mna concord fusion

mmacko
15. únor 2012

@tanija133 nie, zas on je v dobrom stave, urcite mu dam este sancu vonku a uvidim....urcite nebudem na nom tratit ked ho budem chciet predat 😉

@tanija133 potah mam, je krasny. Ja som casual chcela vyskusta ked su take popularne, ale na fusion nema 😉

adrianmama
15. únor 2012

@mmacko hmmh, casual sa pacili aj mne, ale nastasie mi mame tak malo penazi, ze teraz, ked som si vybojovala pre druhe babo concord, uz nemozem viac vymyslat...mam temperamentneho muza, a verim tomu, ze by mi potom vsetky kociky leteli z domu ako raketa..;)
navyse, concord ma tak nadlho ocaril, ze som nan pysna kazdym dnom, ked sme u nas vonku.Tak drzim palce, nech sa rozhodnes spravne...;))
btw. na obrazku, co is dala mas na rukovati organizer zaveseny. zauimalo by ma, do akej miery je prakticky..

mmacko
15. únor 2012

@adrianmama no moje zhrnutie kocikovej manie...kym som nemala fusion, tak mi boli dobre vsetky kociky, ale odkedy mam fusion, tak vsetky porovnavam s nim a nema konkurenciu.....
organizer mam taky, co sa zapina na zips, ja to velmi vyuzivam, ked idem tu u nas na prechadzku, tak ani tasku neberiem, v nom mam nahrdnu plienku, vlhciace, vreckovky a par drobnych a staci mi...Pekne su aj tie organizery sunshine kids, ale tie sa nezapinaju, takze maju vyuzitie skor ako pultik, tento co mam ja je skor mala tasticka, ma aj rameno na prevesenie ked chcem zobrat domov 😉

renisco
15. únor 2012

@mmacko takže už ho máš? párkrát ho projeď a pak prodej. je to prťavec, to jsi věděla, ale máš ho jak sis přála, vyzkoušela, tak může jít o dům dál...... 😀 😀

mmacko
15. únor 2012

@renisco presne si to vystihla...asi som sa unahlila, nabuduce, ked budem mat nejaku maniu, tak to predycham a nebudem vymyslat 😉.

mmacko
15. únor 2012

Babenky, bola som dole okukat casualik...nie je az taky zly...chvilu ho tu pojazdim a uvidime. Tu je foto.
...Baby, som len ja taka hrabnuta?😀😀😀😀😀

lucula73
15. únor 2012

@mmacko neni špatný,ale na tú sedačku ako sa dívam,tak mi casual vobec nepripomína,som zvyknutá na inú strechu a opačne otočené 🙂