• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

10. dubna 2017 
@mmacko ...a o tom to je... každému se naštěstí líbí něco jiného....
no to víš - úplná houpačka :grinning: :grinning: :grinning: já to o něm četla taky, ale říká se, že starší ročníky nejsou odpružené (jen trošičku) a že rok 2012 prej je. ale jak moc a co je na tom pravdy netuším - neviděla jsem. měla jsem ten starší.
23. bře 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmacko čauko..a ty aký kočík používaš?ten casual ešte máš? :grinning: ,som to tu dlhšie nečítala,tak ani nie som v obraze :wink:
23. bře 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Concord odporucam ja ma chilli a som vemi spokojna
23. bře 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renisco
@mmacko
moc vám děkuji za podporu, kdybych sem tam nečetla toto forum, tak bych nebyla v obraze a asi bych se nechala odbýt a byla naštvaná
jooo já bych do toho Německa taky napsat nemohla, to manžel - sice jsem ho k tomu musela vybičovat, ale nakonec to sepsal a snad to tam i pochopili :slight_smile: šikulka
24. bře 2012 v 05:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
na tu barvu jsem zvědavá, minulý týden jsme byli v obchodě a já koukala na novou kolekci - zrovna tam měli pepper - já teda spíš zkoumala nový potah a barvu nějak neregistrovala - jsem nevěděla, že bych jí měla omrknout :slight_smile:
tak doufám, že to přijde brzy, dám vědět jak to na mě působí a jestli to Vojtovi nevadí - teď už je dlouho v golfkách, tak snad ocení lepší svezení :wink:
24. bře 2012 v 05:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlanov super - - pak se ozvi :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
24. bře 2012 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucula73 Luci, teraz pouzivam casual, fusion je odlozeny. Casual je fajn, ale keby som sa rozhodovala znovu, trojkolku nekupim. Ale pomer cena: vykon: kvalita super....hlavne si uzivam to odpruzenie a nafukovacky :wink:...ale uz sa tesim na zimu na fusion

@karlanov ta pepper je krasna, super, ze ti tak uznali..ten p. Fiala je hrozny, neviem, preco robi take problemy
25. bře 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, mam otazocku. Ked skladate konstrukciu aj vam tak tam zavadzia ten kosik? tak sa tam cudne spuci....to tak ma byt?
26. bře 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manila421 taky tak. než ho složím, musím košíku pomoct...
26. bře 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@manila421 nevím, jestli to tak má být, ale nám ten košík taky čas od času překáží a jindy je to zas v pohodě...
26. bře 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renisco tak nakoniec sme v sobotu objednali hartana VIP XL . este mi cez IP radila @mmacko tak snad budem spokojna. Britax B Smart som nikde nevidela ale kazdopadne asi nieje tak pohodlny ako hartan. Ten hartan vyzera ako maly fotelik - tak snad drobec bude chciet aj chodit, nie len sa vyvazat hore dole :slight_smile:
26. bře 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vlnka81 ježiši, to určitě!! hartan je krásně odpružený, rozhodně prostornější, vymakanější... to se s B smartem vůbec nedá srovnávat... to je chcípák :grinning:
26. bře 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Maminky prosím o radu : fusion a nebo neo? děkuji :slight_smile:
26. bře 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam fusion a je to najlepsi kocik aky som kedy skusala.kludne sa pytaj ked budes nieco potrebovat rada odpoviem
26. bře 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janet24 Děkuji, já právě fusion jednou měla,sice starší verzi,ale vrátím se k němu,protože po několikerých je ten nej :slight_smile: líbí se mi ale i neo,hlavně tím,že jd otočit po i proti směru,ale bojím se těch koleček,jestli ty přední zdolají přejezdy z chodníku apod.
26. bře 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja som chcela kocik aby som na malu videla ale kamaratky ma spucovali ze mala je zvedava na okolie pri prechadzke a nie na mna .A mali pravdu krasne sleduje okolie a mna si ani nevsima obcas sa obzrie ci som pri nej ale inac nic.Tak urcite nevol kocik kde je babo otocene k tebe ukratis ho o krasnu prechadzku.
26. bře 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janet24 tak my máme holky stejně staré jsem koukala :slight_smile:)) asi se vrátím k fusionu :slight_smile:
prosím tě a co ta neoprenová stříška v zimě? není špatná, nepadá když se do ní opře vítr?
26. bře 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
vobec drzi pokope a vobec nepremoka kocik je pohodlny dostatocne dlhy .aj kosik je velky,
26. bře 2012 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laloona určitě fusion. neo je kolíbka, dítku se to vůbec líbit nemusí - jakoby stále sedí a když leží, má nožky nahoře... a u nea je sedačka podstatně menší než u fusionu...
27. bře 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laloona ja tiez radim fusion, neo sa sice da otocit ale inak ma vsetky vyhody na svojej strane fusion. V zime je v pohode, ja som napr plastenku vobec nepouzivala, len som stiahla striesku k madlu a vytihala nanoznik z madla ked snezilo alebo prsalo a stacilo.
27. bře 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,po tomto kociku vlemi tuzim,takze tie co ho mate prosim pvedze pre a protiiii,dakujem :slight_smile:
uvazujem este na gt3,ale onej som moc dobre nepoculaaa
27. bře 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babule budem predavat concord fusion cely cierny...pouzivany dokopy mesiac takze ako novy...ak by bol zaujem prpsim ip
27. bře 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak nám dneska psali z Německa, že ten nový potah opravdu odeslali. to jsou věci, to by měl vědět p. Fiala - no manžel se na něj chystá :slight_smile:
27. bře 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlanov no super!!!!
28. bře 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,ziadne recenzie? :unamused:
28. bře 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karinka2105 Fusion je super, dlho som si zvykala, vadilo mi ze sa neda ostacat sedacka, ale od roka nam to uz nevadilo....
Vyhody:Super sa s nim karuje, lahucko, aj jednou rukou, prejdes kazdy teren ,aj ked nema nafukovacky...je velky priestranny, a pritom lahky, zmesti sa aj do maleho auta....aj ten nanoznik v madle je celkom prakticky.....normalny nepotrebujes....
Nevyhody: kratka strieska, neda sa v lahu velmi stiahnut aby babo bolo chranene ked spi napriklad.....a casto sa dere potah pod chrbatikom,alebo pod sedakom...ale vymienaju ho v pohode...mne to nespravilo...lebo mne krpec nespava v kociku....
GT neviem ake je..ale je tiez velke....
28. bře 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanija133 dakujem ti krasneee
28. bře 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karinka2105 ahoj, ja som tiez s fusionom spokojna, nevyhody popisala tanija, az na tu strechu, napr ja som mala 2 fusion sedacky so strechami a ani na jednom nepadala v lahu strecha, cize bola dost dlha.
GT 3 mala znama, ovela tazsie sa karuje a trojkolku nekupuj...osobna skusenost :wink:. ja mam okrem fusionu aj casualplay s4 otocny, ten ma vpredu dvojkoleso jedno a aj tak nie je stabilny (myslim tym, ze napr na obrubnik nevyjdes s jednou rukou, musis zapojit obe). segra ma slalom a este horsie, nestabilita....
Moja osobna rada (baby ma tu poznaju :wink: ), fusion alebo ak chces aj otocenie sportaku k sebe a vacsie odpruzenie tak hartan (racer gt, vip - ten ma najspratnejsie podvozok, alebo topline - ten ma preklapaciu rucku, najvacsi podvozok a aj tak sa krasne lahko karuje...vsetky hartany maju rovnake sedacky, len podvozky su ine)
29. bře 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmacko a ake si mala vraj 2010 je taka stou strieskou padavou
29. bře 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karinka2105 ja som mala 2009 a teraz mam 2011 :wink:...Ale moja srdcovka je v 2012 farba candy fialova, konecne nova farba. bohuzial, uz ju mat nebudem :wink:
29. bře 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek