Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

karlanov
2. dub 2012

@veselatka ty jo, to jsou věci, to bude asi manžela mrzet, že pan Fiala už není, chystal se na něj až nám dorazí potah z Německa
je zajímavé, že toto doporučení ohledně reklamací mají tedy jen v ČR, zatímco dle příspěvků zde, to na Slovensku takhle nefunguje - původně jsem chtěla psát do slovenského ags, ale nakonec jsme kontaktovali přímo německého výrobce
přijde mi divné, že by pro dvě země existovali tak rozdílné doporučení od výrobce
taky mě napadlo, že vozit dítě v kočárku je asi něco s čím se nepočítá.....

renisco
2. dub 2012

p. Fiala už tam nepracuje????? No nevím - apríl byl včera ... Se mi to nezdá...
hmm - někde jsem slyšela, že se má ags sport sloučit a působit jen na slovensku, ale co je na tom pravdy NEVÍM (tak tuto info berte s rezervou).

těch reklamací potahu je nejspíš fakt nějak moc, tak už to nechtěl řešit. nejvíce se mi ale líbí to, že k neoprenové kolekci návod o tom, jak poskládat sportovní část není, ale všichni se tím ohání. já tenkrát nenajít ten odkaz na youtube, který jsem sem pak vložila, aby holky věděly, tak bych taky nevěděla co s tím. Přeci jen starší kolekce a neoprenová kolekce je rozdíl.

veselatka
2. dub 2012

@karlanov díky, počkám,až zase zavolají z prodejny,že tam je kočár zpátky 😒 😒 😒 zase jet 40km tam 😠 jo ještě jsem volala na linku D testu,zabývají se radami ohledně reklamací,tak i když servisní technik neuzná vadu,prodejna reklamaci může uznat -máme vyjádření prodavačky,že ona sundávala nástavbu a byla řádně a správně usazená,za reklamaci zodpovídá prodejce,takže ještě je naděje,že by to uznali oni 😕

renisco
2. dub 2012

koukala jsem na stránky AGS sportu, a v kontaktech zmizely i telefonní čísla přímo na servis 😲 😲 😲
tohle nějak smrdí... 😀

a už delší dobu tam nemají ani poradnu, což mě mrzí, tam se dalo dozvědět taky hodně o kočárku

veselatka
2. dub 2012

@renisco 😕 já tam právě včera hned koukala,chtěla jsem kontakt a vůbec tam nebyly,mám číslo na reklamačním protokolu,ale na stránkách nic nebylo

mmacko
2. dub 2012

to su mi veci, co sa to s concordom deje....esteze ja uz potah nemusim riesit...aspon dufam 😀....
@veselatka asi by som na Tvojom mieste rychlo napisala do nemecka ako
@karlanov aby potom nezacali vymyslat aj v nemecku...

.....doriti s concordom, taky super kocik a ked malina 2009 kolekciu reklamky, tak preco to uz tak nevylepsili, aby to bolo dalsie kolekcie dokonale a netrhalo sa to a strecha drzala....strasne...

karlanov
2. dub 2012

@renisco @mmacko @veselatka tak dnes dorazila zásilka z Německa - kupodivu dorazil nejenom potah na sportovní část, ale i potah na vaničku 😉 takže máme vlastně skoro nový kočárek

@veselatka za zkoušku to fakt stojí - napsat do Německa - doufám, že dopadneš dobře

mmacko
2. dub 2012

@karlanov wooow, super, hod foto . Dosla Vam aj nova strecha? A aku farbu?

karlanov
2. dub 2012

@mmacko barva je pepper - jinou prý ze staré kolekce nemají, foto určitě dám - jen časem - teď je Vojta vzhůru a určitě by pomáhal 😀

karlanov
2. dub 2012

oprava - barva chilly - jsem to popletla - pardon - prostě červená 🙂

mmacko
2. dub 2012

@karlanov super, to mame rovnake 😉
Ale to bola rychlost...nie ako ja, trvalo to polroka 😀

karlanov
2. dub 2012

tak dítě kupodivu šlo spát, takže jsem rychle využila situace a tady jsou fotky🙂
sportovní část má zezadu přešitá ta místa, která jsme měli prodřená nějakou pevnější černou látkou - viz foto

karlanov
2. dub 2012

@mmacko jojo, rychlé to bylo až se sama divím - 23/3 jsme komunikovali přes email, 27/3 psali, že to odeslali a dnes to dorazilo

renisco
2. dub 2012

@karlanov ÚÚÚÚŽAAAAASNÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ

renisco
2. dub 2012

@karlanov to vyztužení tam 2010 měla, ale pozor, dere se to i mimo tato místa - nad tím zpevněným a pod zipem u boudy.
ale narovinu - fakt závidím 😉 😉 😉 😉 😉

karlanov
2. dub 2012

@renisco děkuji
pod zipem u boudy máme trochu ošoupaný už starý potah - nějak v těch místech jak končí to zádové vyztužení
no budu doufat, že nám to chvíli vydrží - Vojta už nějakou dobu chodí, tak snad nebude kočárek dlouho potřebovat a jestli bude druhé ví bůh - ale asi by bylo lepší, kdyby to byla holčička, když máme červený kočár 😀 😉

renisco
2. dub 2012

@karlanov tuhle barvičku kupují i pro kluky

veselatka
2. dub 2012

týjoo, tak to byla bleskovka!!!gratuluju 🙂 🙂 🙂 a jinak -my máme kluka a přesně tenhle potah, červenej 😉 😉 😉 kupovanej záměrně-nejvíc mu slušel 😎

veselatka
2. dub 2012

@mmacko chystám se na to, ale potřebuju nejdřív kočár -abych to nafotila,a ten jsem v sobotu vracela do prodejny jako další reklamaci,takžednes to asi odesílali do AGS 😒 to bude tak 10 dní, předpokládám,než zase přijde zpátky 😠

renisco
2. dub 2012

@veselatka a ten Průša (nebo jak se jmenuje), ten je ještě horší než Fiala?

No potěš klobás...

veselatka
2. dub 2012

@renisco no s Fialou jsem neměla tu čest už mluvit,ale tenhle Průša byl slušnej, ale neprůstřelnej, pořád si mlel svoji -pokyny od výrobce jsou,že kdyby byl kočárek řádně zapnut a popruhy natažený,nenastalo by to -, takže na moji ironickou poznámku,že jsme asi tupé maminky,když se nám to stalo a neumíme ani dát kočárek do lehu odpověděl no to jsem neřekl,ale určitě si to myslel 😎 pak mi řekl,že se to vrátí zpět a že si můžu vzít znalce -na což jsem odpověděla,že to samozřejmě vím a že už jsem si na Justici.cz jednoho našla -tak odpověděl,že výrobce si přizve zase svýho....no nekonečnej rozhovor s nulovým výsledkem 😒

laloona
2. dub 2012

maminky kamarádka prodává krásnou boudu na concorda, mám ji v bazárku, kdyby měl někdo zájem, stačí písnout.Bouda je nová.

karlanov
2. dub 2012

@veselatka
@renisco jojo, souhlasím - na p. Průšu mám stejný názor - není zas až tak nepříjemný, ale opakuje jedno a totéž dokola a nenechá se žádnými argumenty přesvědčit a nebo aspoň připustit, že náš názor není úplně zcestný. Ten rozhovor spíš vypadal jako dva monology - takže výsledek nula
ale je divné, že on dodržuje pokyny výrobce, když my jsme s výrobcem přímo komunikovali a bylo to bez problému, tak nevím

mmacko
2. dub 2012

@karlanov to ti super vyslo, krasne je to a super, ze vsetko dali nove

lucula73
2. dub 2012

@karlanov ahoj,ak ti možem poradiť,obal si tú dosku hore ako sa zapína zips striešky ,nejakým molitanom a až potom daj poťah na to.....lebo sa ti to prederie,najjma ak tam máš zavesenú tašku tak,že sa o tú opierku dotýka.........mne sa to stalo... 😠

karlanov
3. dub 2012

@lucula73 dík za tip, říkala jsem si, že by to chtělo nějak vyřešit, dík

karlanov
3. dub 2012

nemáte někdo odkaz na to video, jak nainstalovat sportovní část - vím, že jste to tu dávali, ale zatím se mi to nepodařilo najít
děkuji

renisco
3. dub 2012

@karlanov

https://www.youtube.com/watch?v=HtJ4CpSrf_A

já mám tu desku obalenou úplně celou. ale fotky budou někde hodně ve předu 😀

karlanov
3. dub 2012

@renisco děkuji za odkaz
ufff - na straně 161 jsem našla ty tvoje fotky jak jsi to obalila - no byla to dřina, ale zase jsem se dočetla, že už v roce 2010 byl p. Fiala "hodně" příjemný a už tehdá reklamace neuznával z důvodu špatného používání.......