Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
21. dub 2012

@mmacko není stejný. některé se zapínají z pravé strany, jiné z levé a taky mají různou délku 🤐

renisco
21. dub 2012

@zrzuska už jsem zkoukla fota.
to je střecha na hlubokou vaničku, ne na sporťák.... ne?

renisco
21. dub 2012

@zrzuska uááááááááááááááá - už jsem to i dočetla 😀 😀 😀
ale opravdu jsem se setkala s tím, že stříška na sporťáku měla různě dlouhé zipy a některé jsou našité na opačnou stranu (to potvrdil i servisní technik, že je jich více druhů).

zrzuska
21. dub 2012

@renisco no prave preto mi menili komplet cely sportak, madlo, potah cely sportovy a aj striesku prave kvoli tomu co pises. jednak by mi farebne neladila ale hlavne aj kvoli tomu zipsu. no ale chapes toto? ma ide porazit. neviem co mam taku smolu na kociky. ale hlavne ze sa to vyriesilo.

mmacko
21. dub 2012

@zrzuska no super, ze sa to vyriesilo, ved to by bolo divne, ze inak riesia super reklamacie, su ustretovi a toto aj tak bola ich chyba, takze je super, ze ti to poslu.

zrzuska
22. dub 2012

@mmacko aj ja som rada 😵

marianaaza
25. dub 2012

@mojinecka chcela by somsa ťa spytať,kde si našla adapter na sedačku maxi cosi?lebo ja som ich zhanala a nenašla som ich,dakujem

marianaaza
25. dub 2012

ešte sa chcem spytať,či sa da dať športová sedačka z fusionu na neo,dakujem

mojinecka
25. dub 2012

Ja som si to zatiaľ pozerala, ešte som nekúpila. Ale dúfam, že toto mala renisco na mysli.

renisco
25. dub 2012

@mojinecka ano, tyto adaptéry jsem měla na mysli

renisco
25. dub 2012

@marianaaza nedá

marianaaza
25. dub 2012

dakujem,lebo už som kedisy zhanala,ale nenašla som to 🙂

tanija133
25. dub 2012

@marianaaza ale naopak ide, sedacka Neo na Fusion podvozok sa da....

mojinecka
25. dub 2012

@renisco 🙂

mmacko
26. dub 2012

Baby, bola som pozerat s naj kamoskou kociky...ta candy fialova farba je nazivo kraaaaaasna. Skoda, ze ju nemam ☹
A pozrela som si tie napodobeniny PP babyluxe a vyzera to velmi dobre, napodobenina "sicka" ze 90 e a uplne super, napodobenina toho easydrive otocneho so spojenou ruckou 130 e!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sila

lucula73
26. dub 2012

@tanija133 ahoj,ty máš to xt?som videla v teme..........
ja som úplne chorá z toho,zháňam golfky na leto,concord predávam,ale moj chlapec asi nezmestí už do ničoho 😀 😝
dnes sme skúšali chicco multiway a nič moc,vobec sa mi nepáči ten kočík,tak furt zvažujem čo kúpiť 😝

tanija133
26. dub 2012

@lucula73 ano, XTmam objednane, buduci tyzden pride...len som v teme zahanla madlo a zohnala....aj ja som zvedava nan... A preco uz predavas Concord? Chicco Multivay nema ani nosnost ,ani priestor....Jedine BJCM , ale ten si uz mala, nosnost do 20 kg, priestor....alebo to XT je tiez do 20 kg, ci kolko....alebo XLR este.... 😉

lucula73
26. dub 2012

@tanija133 lebo fusion je dosť veľký a ja chcem niečo ľahké na leto a na dovolenku 😉

tanija133
26. dub 2012

@lucula73 aj osm si myslela, al enepredavaj Fusion, ved si kup k nemu aj tie golfky, nevies co bude zasa na jesen, v zime, mozno sa este budete chciet vozit.... 😉

lucula73
26. dub 2012

@tanija133 🙂 ,no ja v zime drobca teda voziť nemienim,mala som dosť túto zimu,on je ťažký a my bývame na kopci,bude pekne po svojich,však v januári bude mať tri roky 😉

tanija133
27. dub 2012

@lucula73 a co ten BJCM?

mmacko
27. dub 2012

@lucula73 fiha, uz predavas? Ale jasne, ved maly je uz velky, v zime sa nebude vozit. Len ako pises, vyse 2 rocne dieta sa uz velmi nezmesti do nicoho, vsade mu visia nozky (okrem fusionu 😎 ). Ja mam liteway, mala v nom ako 2 aj daco rocna spavala sem tam, ale LTT, mne vadi, ked visia nozky. Neviem, co by som ti odporucila...skus sa popytat v obchode, co je dost dlhe. Este ma napadlo, ta napodobenina sicka je doost siroka, sirsia sedacka ako origos Sicko mi prisla, ako som ho vcera videla nazivo a je lacny, 90 e, vola sa babyluxe, pozri na brendon stranke.
@tanija133 hehe, tak uz budes mat svoj vysneny maclaren? Super, zobrala si nakoniec cierny?

tanija133
27. dub 2012

@mmacko ano, uz buduci tyzden, som zvedava....ano nakoniec som skoncila pri ciernom.....naj kombinovatelny s podlozkami..... 😉 Mne sa moc tie kociky deluxe nepacia, aj ked sa naozaj podobaju, a cena je ok...taky kocik by si si nevazila..... 😉

silvika46
27. dub 2012

Neskusali ste niekto nasadit nylonovu striesku z Jane Slalom pro na Fusion? Viem, ze uchytenie nie je na zips, skor ma zaujima, ci pasuje rozmerovo?

renisco
28. dub 2012

@silvika46 rozměrově pasuje, zip není vůbec potřeba (opačně by to nešlo právě kvůli zipu - fusion na jane) jen u concord má o 10cm delší zádovou opěrku, tak jde trošku hůře dávat do lehu a je více napnutá - žádná hrůza si myslím, ale jinak zcela v pohodě.

silvika46
28. dub 2012

@renisco Aj som si myslela...Este musim zistit cenu striesky. Orginal mam celu ciernu a chcem nejaku farebnu zmenu na leto....

renisco
28. dub 2012

@silvika46 Leda bazarovou, ty vyjdou levněj. origo stojí nějak kolem 1300,- Kč u nás...

sonula44
28. dub 2012

Ahojte baby potrebovala by som poradiť mám tiež concord čierny a chcela by som do športovej časti
pestrú podložku poraďte aká značka tam pasuje , poprípade odkial ste ste mali .
Ďakujem za každú odpoveď

mmacko
28. dub 2012

@sonula44 viacere mame od pinkie.cz podlozku. Ja osobne ich mam najradsej, mam uz druhu, mala som napr aj teutoniu, len ta neviem, ci pasuje aj do fusionu (mam ju v golfaci na balkone). Pekne sa da ozivit aj napr slnecnou clonou od teutonia color it.