Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

manila421
10. kvě 2012

@tanija133 a myslis ze ta clona sadneaj na vanicku ?mam concord 2011

tanija133
10. kvě 2012

@manila421 to netusim ci bude sediet aj na vanicku.... ☹

manila421
10. kvě 2012

@tanija133
@tanija133 hmmmmm povedali mi ze hej ze bude sediet, ale ja viem aka je tas trecha sci fi na vanicke ...nemyslim ze to bude sediet. ale tak na sportiak sadne..a aj tak uz asi dlho vo vanicke nebudeme pri nasich mierach 😵

veronka
11. kvě 2012

@lucula73 a pure (dema) lothus sport? Ten je pisany do 4 rokov? Mne sa maly v pohode vyspi v kociku, spava na boku, takze nozky ma aj tak pokrcene, ked vravis, ze fusion je moc velky, tak asi ostanem pri f4,

renisco
11. kvě 2012

@manila421 já sem ty pásy dala na sucháče, abych to pořád nemusela celé rozdělávat. jen rozepnu sucháč, nasunu pás a šup zpátky. ale jak píší holky - dvě vložky bych určitě nedávala....

renisco
11. kvě 2012

@veronka jane má o cca 9 cm kratší zádovou opěrku, tak počítám, že bude mít nějakých 99cm.

to samé mi na F4 buggy taky vadilo, tak jsou nožky prodloužila

veronka
11. kvě 2012

@renisco a oplatí sa kupovať concord pre 2 ročné dieťa? f4 si predala a mas concord?

renisco
11. kvě 2012

@veronka malá má 2 v červenci a concord je uschovaný v krabici na zimu - prostor je prostor.
F4 buggy mám pořád a jezdím s ním pořád. Prodala jsem britax agile - sedačka byla úžasná, ale jezdilo se mi s ním mizerně.

veronka
11. kvě 2012

@renisco nevies ci gt3 nie je vacsia ako fusion? a ako si spokojna s F4?

renisco
11. kvě 2012

@veronka gt3 je o cca 17cm kratší. zádovku má 48cm.
s F4 jsem spokojená mooooooc. co ho mám vytuněný, tak je to nej nej kočárek. hlavně ta lehkost jízdy, odpružený, prostornost taky OK. Sedačkou se mi víc líbil a byl mi milejší ten britax, ale já dala přednost lepší jízdě.

veronka
11. kvě 2012

@renisco kde mas fotky F4? co si s nou porobila 🙂

veronka
11. kvě 2012

@renisco mala ti spava v kociku?

renisco
11. kvě 2012

@veronka co jsem s ní udělala? 😀 😀
dala ruční brzdu, dala nové (delší) madlo, mezinožní pás, zvětšila boudu, dala síťku na zádovou opěrku, mám větší košík, tašku na pláštěnku, obaly na madlo i rukojeť, okýnko v boudě, prodloužila nožní opěrku... no je toho dost... celkově je ten kočar momentálně na ceně cca 15 tisíc 😀 😀 😀
občas usne, ale my chodíme ven před nebo po spánku. po obědě mi spí doma.

tady mám pár fotek http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=402...
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=403...

veronka
11. kvě 2012

@renisco ty si krajčírka? Ako si predlzila noznu opierku a zvacsila madlo?

renisco
11. kvě 2012

@veronka to vůbec nejsem. ale se strojem si hraju od mládí 😀 😀
já měla štěstí, že jsem měla na balkoně kočárek, který pak šel do šrotu. takže jsem z něj použila co se dalo...
nožní opěrka je kapsa, ve které je umělohmotná opěrka z hluboké korby z firkonu a madlo jsem koupila. Jen bylo kratší a nedalo se polohovat, tak jsem uřezala trubku z hluboké korby a trošku jej prodloužila 😀 😀 😀

lucula73
11. kvě 2012

kočky,ktorá ste tu reklamovali tie zadné rozčapatené kolesá?si nepamatám..a ako ste dopadli? 😉

renisco
11. kvě 2012

@lucula73 to bohužel nezreklamují - to je u concordu i jane normální věc a je to bráno jako opotřebení 🤐

lucula73
11. kvě 2012

@renisco ja to nechcem reklamovať,ale pýtala sa ma na to jedna kočka,viem že sa to tu preberalo... 😉
ale moj to nemá tak veľmi ako tu raz bola foto 😕

veronka
11. kvě 2012

@lucula73 aj ty mas concord? a stale pouzivas?

lucula73
11. kvě 2012

@veronka mám už dva roky,ale ho predávam,uvidíme 😉

veronka
11. kvě 2012

@lucula73 prečo predávaš?

lucula73
11. kvě 2012

@veronka neviem 😀 ,muž ma zabije,ak sa to dozvie 😕 😝
...ale nemáme nič ľahké na leto,na dovču a vylety,lebo bjcm som predala na jeseň,trubka som,a dva nám netreba,malý sa už málo vozí,chodíme vačšinou pešo,len do mesta keď idem,tak beriem kočík 😉 ...

veronka
11. kvě 2012

@lucula73 a na dovolenku bez kocika?

lucula73
11. kvě 2012

@veronka jasné že sa dá,ale ak bola dcérka malá a nemali sme kočík,veľmi nám chýbal.......vlani sme mali a bolo to super,ak sme šli aj na dlhšie večer von,tak sa krpec vozil a bol pokoj,on je ťažký,ak nebude vládať,tak kto ho bude v tom teple nosiť na rukách?a aj na spanie ....

veronka
11. kvě 2012

@lucula73 ja viem ako to je, tiež všade kam ideme aj ked len na výlet do nedalekej obce, tak vleciem kocik
ale rozmyslam kupit nejaky golfac, nasla sok lothus do 4 rokov a niektore baby si ho velmi chvalia

lucula73
11. kvě 2012

@veronka a kde si o nom našla infošky,že do 4 rokov?musím to kuknúť,nič mi to nehovorí......

veronka
11. kvě 2012

@lucula73 na nete, aj baby mi pisali, ze je dost velky, je to pure lothus sport

veronka
11. kvě 2012

@lucula73 alebo babypoint orion ten je do 20 kg

manila421
11. kvě 2012

@laloona a si mala tu Teutonia clonu? na vanicku tiez bude sediet?

laloona
11. kvě 2012

@manila421 tak na vaničku nevím ☹ já ji měla jen na sporťák