Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
9. čer 2012

@orovka jj - ale stejně - pokud v té prodejně prodávají několik typů kočarů a babě dorazily ty kočary v dodávce roku 2010, tak si myslím, že nevěděla sama, že to není rok který udávají... kdyby měla znát rozdíly všech kočarů, tak by byla fakt machr... a nebo to byl záměr, že to koupí neznalec, ale to je jen dedukování... pravdu nezjistíme.

veselatka
9. čer 2012

@orovka no právě se mi dole trochu trhal, tak jsem to reklamovala, poprvé neuznali, po druhé ano a prošili to

renisco
9. čer 2012

@orovka on se jí právě trhal, má i reklamaci potahu za sebou a našili ji dolů latu........

orovka
9. čer 2012

@veselatka aj pláštenku proti dažďu máš v červenom obale?

veselatka
9. čer 2012

@orovka jojo, pláštěnku mám v červeným plátěným obalu-to taky nemá být?

orovka
9. čer 2012

@veselatka nie 😀 to je istá 2009

veselatka
9. čer 2012

@orovka 😠 😠 😠 hmm, tak moc děkuji za info, jdu spát pěkně naštvaná 😝 😝 😝 díky, ahoj

orovka
9. čer 2012

dobrú noc

renisco
9. čer 2012

@veselatka dobrou 😢

veronka
9. čer 2012

@tanija133 ja viem, sak to na nom vidim, ale nie je ani dobre mat ovela starsieho, vsetci hovoria mlady-sprosty, ale tí starsi nie su na tom o níc lepsie, akurat pri mladsom je ta vyhoda, ze posluchne a mozes si ho naucit ako chces, co pri starom uz nie je mozne a bude si kvakat stale svoje a s nicim nepomoze :@
Urcite je na dome lepsie, ja by som tam sla rada, ale nie aby som mala stale niekoho za ritou a pocuvala ako robia ine baby, co davaju detom jest, kedy ho mam kupat, davat spat...ja neviem cim rozmyslal ten moj ked postavil ten dom hned vedla rodicov a sestry, chalupa pri ceste a za chalupou ziadny dvor lebo tam byvaju oni. Som mu povedala, ze keby sa dalo, tak ten dom hned prenesem 😀 baby, keby ti svokrovci aspon robili, ale oni su na invalidke, takze nonstop doma 😔

renisco
9. čer 2012

@veronka měla by sis ujasnit situaci s přítelem i jeho rodiči zavčasu... bydlet takhle odděleně nepujde celou věčnost - buď si najde dřív nebo pozděj někoho on, nebo ty... pokud v tom nic nebrání, tak se tam nastěhuj a urči si pravidla taky... nevím, jak jste na tom, mi to připadá, že kdyby sis otevřela u něj pusu, tak tě vystěhuje natotata - to pak ale není na společný život... 🤐

veronka
10. čer 2012

@renisco chystam sa na to, a je mi jedno ci sa urazi alebo nie, maleho by som jej nikdy nedala bavit, nie to este jej ho nechat na noc, uvidim ako sa to vyriesi...kupila som zrkadlovu foliu na okna aby nam stale nehladeli do vnutra a nebuchali na okno za kazdym ako prejdu okolo

renisco
10. čer 2012

@veronka to by mě fakt šlehlo... zkus to pořešit co nejdřív, takhle to nemá budoucnost... přeju pevné nervy a hodně zdaru

veronka
10. čer 2012

@renisco dakujem

veronka
10. čer 2012

baby, včera večer som zapla koňa, že si idem pozrieť náš budúci concord, ten bamboo, otvorím inzerát a že "inzerát bol vymazaný", písala som tej pani, či ho stiahla alebo čo sa stalo, a ona mi napísala, že ho predala ako celok....no skoro ma porazilo 😠 ostatné ponuky, čo som mala som zrušila, lebo táto pani mi sľúbila, že mi ho podrží a predá sa samostatne, no hrôza 😠

veronka
10. čer 2012

@tanija133 tu si mozes kupit to magneticke pero http://www.top-nechty.sk/magneticke-laky/magnet...
dufam, ze som ti pomohla 😉

lucula73
10. čer 2012

@veronka no škoda,ale ja by som urobila to isté,ak máš proste kupcu,niet o čom,ťažko sa dnes predavajú kočíky 😒

tilly
10. čer 2012

@lucula73 a ostatne,
zaujemkyna sa ma pyta, ci sa da na fusion nakliknut vana a vajco... da sa, ze? bez adapterov? kam sa to naklikava?

lucula73
10. čer 2012

@tilly dá sa bez adapterov 😉

renisco
10. čer 2012

@tilly značka concord i jane se dá na kočárek nacvaknout bez adaptérů.
pokud by chtěla na kočárku mít vajíčko maxicosi, tam by si musela dokoupit adaptéry.

tilly
10. čer 2012

@lucula73 a ako, nevies? ci kuknem youtube?

tilly
10. čer 2012

@renisco diik 😵

lucula73
10. čer 2012

@tilly treba dať dolu sedaciu časť,potom do tých otvorov,kde vlastne príde madlo,tam sa zacvakne vanička alebo vajco 😉

renisco
10. čer 2012

@tilly do těch otvorů, co je tam zacvaknuté madlo...

tilly
10. čer 2012
tanija133
10. čer 2012

@veronka tiez si mylsim ze by si to mala nejako vyriesit, lebo ti ho nejaka uchmatne...a svokrovcom slusne povedat ako by si si to predstavovala, minimalne by si to mala skusit...odist naspat mozes vzdy.....a o kolko je starsi od teba?
Dik za to pero, je dost drahe...plus postovne.....ten moj krpec kazde pero rozmlati za tyzden a nova tabulka s perom v Tescu stoji 3,99 E....to mam to iste...ako tot pero....len uz mam doma 3 tabulky...a uz len jedno pero a cakam kedy odide aj to.... 😉
Do kelu, predala ti ten Concord, ale ved su tam ine, ci nie? Mne sa ja ten modry paci....pre tvojho chalosa...

veronka
10. čer 2012

@tanija133 ten co mi slubila, nebol vobec pouzity, teda sportiak, akurat vanicka 4 mesiace a za 200 € som ho mala mať 😠 ☹ chlap je odomna starsi o 10 rokov, sme spolu 5 rok, ale odkedy sa maly narodil je to stale horsie a horsie...kolkokrat ma to uz ani nebavi byt s nim 🙄

veronka
10. čer 2012

@orovka ten prvy je pouzivany rok a pol, a na ten druhy inzerat mi nikto neodpisuje, tam som uz pisala