Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

veronka
11. črc 2012

aký je rozdiel medzi týmto kočíkom https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/3fjx/con...

a týmto https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/g1xq/con...

je to tá istá kolekcia? ak áno, tak prečo je na tom prvom kočíku tá tyč pod sedačkou strieborná a nie čierna ako na druhom? 😕

mmacko
11. črc 2012

@patuska2011 no strieska skoci, skus ju natahovat trosku, ze ked je v lahu, pridrzis spodok a strechu natiahnes, mne uz malinko pada. ALebo popros manzela, nech ti nity na streche vymeni za srobiky a pritiahne, to ze pomoze...moj sa k tomu nema zatial

patuska2011
11. črc 2012

@veronka... ono je to opravené tak by to malo byť v poriadku a cena je dobrá

patuska2011
11. črc 2012

@mmacko Ďakujem za radu , ja som si už s tou strechou užila...vadilo mi to hlavne keď malá bola malinká , ale teraz už mi to je jedno a viac už používam golfáč..

veronka
11. črc 2012

@mmacko pozri moj prvy prispevok na tejto strane 😉

mmacko
11. črc 2012

@veronka prvy je kolekcia 2009 farba apple a druhy 2010 farba leaf

patuska2011
11. črc 2012

@veronka .... ja tú tyč pod sedačkou mám čiernu a kupovala som ho v k októbri 2010 , v tom roku neboli náhodou aj so striebornou?

veronka
11. črc 2012

@mmacko ako vies?

mmacko
11. črc 2012

@veronka lebo len 2009 maju tu tyc striebornu a zelene v 2009 mala tie navleky na pasoch jednofarebne, 2010 leaf mala take vzorove (vidis to na fotke) 😉

mmacko
11. črc 2012

@veronka apple je farba roku 2009

veronka
11. črc 2012

@mmacko 😀 uz ano, ale povedala by som ze to je to iste 😎

mmacko
11. črc 2012

@veronka neviem, preco v druhom linku maju striebornu konstrukciu.....vsetky 2010maju v reale ciernu, tu tyc a brzdu

veronka
11. črc 2012

@mmacko a co povies na ten leaf? aký je?

veronka
11. črc 2012

@mmackov bazare mam F4, jedna pani by chcela kupit odomna iba nanoznik, mam ho predat, ci iba s kocikom?

mmacko
11. črc 2012

@veronka ked tak asi radsej ten leaf za 170 ako ten o rok starsi model za 199, ale zavisi aj na stave....
S tym nanoznikom si to spocitaj, na com lepsie ziskas, teoreticky mozes predat a trosku znizit cenu kocika aby sa rychlejsie predal, alebo cenu kocika nechaj tak a to za nanoznik mas navyse 😉

veronka
11. črc 2012

@mmacko asi ma porazi, prave keby sa mi zlomil zub, posledna stolicka hore, keby som sa nesla pozret do zrkadla, tak ani nezistim aku tam mam velku dieru a to som bola pred mesiacom a pol u zubara a ze by to nevidel? popritom som nasla este dalsie 3 maličké, tie zuby sú hrozné 😠

lucula73
11. črc 2012

@veronka nie som si stopro istá,ale takto isto vyzeral moj kočík.....nánožník tam nevidím na tých obrázkoch,ale na 99% je to kočík čo kúpila od tilly 😉

mmacko
11. črc 2012

@lucula73 ze? ja som si myslela hned ako som videla ten inzerat, ze je to ten tvoj...

lucula73
11. črc 2012

@mmacko no vyzerá to tak..... 😒 🙂
jaj kočky,je mi inak za ním smutno,ale aj tento golfáč čo máme,využívame furt,moj krpec voebc nechce behať,som z toho smutná,musím kočiar asi schovať 😠

renisco
12. črc 2012

@veronka když se koukneš na katalogové fotky, tak ty NEJSOU totožné s kočárkama, které jsou v prodeji. Protože kolekce 2010 vyšla s černou tyčí u brzdy i nad ní a katalogové fota ji mají stříbrnou. To samé 2011 - katalogové měli jiné kola a prodával se se starými.
a další příklad bych dala gesslein F4 buggy. na katalogových fotkách je jiné (větší madlo) než se s kočárkem ve skutečnosti prodává...
a jinak to prošití je na něm na 3 místech a je to pěkně odfláknuté - to jsou myslím ty první kočárky, co začali takhle hnusně prošívat - teď už to řeší jinak a lépe...

a do vodorovného lehu nejde žádný concord - a pokud ho budeš chtít do největšího lehu, co na něm jde, tak ti střecha spadne - pokud by se holky snažily (těm, co jim střecha nepadá) ho dát opravdu do nej lehu, tak věřím, že jim taky spadne ... hi hi hi

veronka
12. črc 2012

@renisco dnes sa mam rozhodnut ci ho chcem alebo nie, co ty povies? myslis, ze sa to bude trhat?

veronka
12. črc 2012

@lucula73 ty si ho mala tak skaredo presivany? pozri stranu dozadu, tam su fotky

mmacko
12. črc 2012

Baby, jedna kamoska predava kolesa nove zo Jane Nomad, ktore pasuju aj na fusion aj na nomad, len su bez osky, ale ze to sa len zoberie oska zo starych na nove. Nemate niektora zaujem? Su pouzivane asi tyzden, cierne. Cena 35 e. Ja uz na fusion kolesa mam, tak ma napadlo, ci niektora tiez nechcete.

lucula73
12. črc 2012

@veronka škaredo neškaredo,urobili to tak v servise v rámci reklamácie....dolu po bokoch to enbolo absolutne roztrhané,že to vraj pre istotu urobili...
Najprv som hundrala,ale nakoniec som zistila,e to vobec nie je vidno,lebo však som tam mala tašku...a stopro sa to neprederie... 😉

veronka
12. črc 2012

@lucula73 takže to je predsa tvoj? lebo ona mi pisala ze ho nema od tilly, ze ho kupila za 220 € a tilly ho predavala za 155

lucula73
12. črc 2012

@veronka ja neviem sto pro,či je moj,ako to mám vedieť?ani nánožník tam nemá odfotený......
ale aspoň vidíš,že ako to robili zo začiatku ,prešívali rovnako.... 😒
spýtaj sa tilly,komu predala kočík,možno ti napíše...a budeš vedieť 😉

renisco
12. črc 2012

@veronka trhat se to asi nebude, copak já vím? leda na jiných místech, než je prošití... ale to je tak u všech concordů, to bys mohla špekulovat do příštích vánoc... 😀 😀 😀 😀

mmacko
12. črc 2012

@renisco
@lucula73
@veronka kocky, uz mam doma Neo, je fajne, buduci tyzden budem mat na neho nove nafukovacky, tieto gumenne su skarede (kocik novsi ako moj fusion a moj ma ovela krajsie...ale vsetky Nea, co som videla mali horsie kolesa ako fusion, neviem preco). Mala je v nom spokojna, je pekne odpruzene, super sa sklada...spokojna som....som zvedava, kolko sa u nas ohreje 😀