Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
14. srp 2012

@marianka0101 upřesňuji - jde to vytahnout těžeji, ale vytáhnout jde. nandat mi šel snadněji než to vytahnutí... tam se blbě provlékají ty části se sucháčem, ale protáhnout to jde

alzbetak
14. srp 2012

@mmacko dakujem ti moc @renisco no taketo nieco som hladalaale nemohla najst... akurat teraz tieto novsie verzie scoutov podla foto ofic. vyzeraju byt ine materialovo - tie verzie 2010, 2009 sa mi zdaju take "hrubsie" ...Kazdopadne Vam moc dakujem baby... Sama som zvedava na konecny verdikt (ako ma osvieti) 😉 😀

shira_
14. srp 2012

@renisco dakujem, vyskúšam

gumimaci
14. srp 2012

Ahojte, Idem si k vam baby po radu. Mam fusion uz cca rok a pol. Pred casom, nam z neho odpadli a stratili sa tie cupliky, ktorymi sa aretuju predne kolesa. Ani netusim kedy, lebo ich nepouzivame. Davnejsie som citala, ze sa to tiez niekomu stalo.
Zaujimalo by ma, ci sa to da reklamovat?

renisco
14. srp 2012

@gumimaci napište si do AGS sport, buď Vám pošlou nové zadara, nebo za poplatek. jinak nejste jediná, kdo je nemá...

weja
15. srp 2012

@gumimaci nám tiež odpadli, kontaktovali sme aj AGS sport, ale neodpovedali.... 😝 (ani telefonicky, ani mailom).... tam, kde sme kočík kupovali, už Concordy nepredávajú, takže smola a tuším v Brendone tie aretačné kolieska majú, ale poslali by ich iba keby bol kočík kupovaný u nich.... 😖 takže nič.... my sme si už zvykli, že sme bez nich, aj zimu sme bez nich nakoniec prežili....

gumimaci
15. srp 2012

@renisco
@weja diky baby, tak som pisala do babymarketu, tam sme ho kupovali. Uz mi odpovedali, ze sa to bude riesit ako reklamacia. Tak snad sa ich dockame 😝

gumimaci
15. srp 2012

Len sa tam s tym musim trepat 30KM. No oplati sa mi to? 😀 🙄

jorsulova
15. srp 2012

Ahojte mam concord fusion 2010, este sa to nijako nevyriesilo s tou padajucou strechou ked je chrbtova cast v lahu? Ako to riesite? Ked maly sedi tak je to super stireska sa da stiahnut aby mu nesvietilo ale ked lezi to je o nicom...

renisco
15. srp 2012

@jorsulova
holky psaly, že rok 2012 už má stříšku delší, takže nepadá...
někdo to vyřešil clonou, jiný jinou boudičkou...
a někdo to vůbec neřeší - ale to jsou spíše ti, co jim prcek v kočárku nespí....

shira_
15. srp 2012

@jorsulova oničom oničom... náš našťastie v kočíku nikdy nespal, tak my sme z tých, čo to neriešia.. teraz uvažujem- ked potrebujem objednať tú novú striešku a píšete, že 2012 je nejaká lepšia, pasovala by mi aj tá?

shira_
15. srp 2012

@weja my sme bez nich už dlho, ale ja som včera písala kvoli náhradnej strieške do predeti.sk a okamžite mi odpovedali, aj ohľadom aretačných koliesok.

jorsulova
15. srp 2012

@shira_ no tak teda nic moc, ja som dnes kocik kupila.... Nas maly spi len v kociku, mam slnecnik tak jedine asi ten skombinovat. Ak by si nieco zistila s tou strieskou daj prosim vediet. Ja este pojdem tam kde ho predosla majitelka kupila, zevraj len pritiahnu tie srobiky a bude to lepsie drzat, uvidime...

gumimaci
15. srp 2012

Neviete co tie stuple vlastne stoja?

renisco
15. srp 2012

@shira_ jestli by pasovala,to je těžko říct. některé neseděly délkou zipu, kterým se upíná k boudičce, jiné měly zip na opačnou stranu...

shira_
15. srp 2012

@renisco dokelu to ma nenapadlo ☹
@gumimaci mne písali že 2e kus
@jorsulova ano nam tie šrobiky pritiahli a vobec to nepadalo. ale nemení to nič na veci, že je krátka, nechápem-tá k proton vaničke je uplne užasná, dá sa tam dieťa celkom skryť.. neviem prečo by mal byť problém dať do tej strechy na fusion aspon o jeden diel viac- mám ešte staré perego pliko a tam je tých dielov habadej, parádna strecha.. baby to riešili nejakou slnečnou clonou.. my máme slnečník len náš malý je hrozne akčný stále ho likvidoval a ten slnečník má dlhú pružnú nohu tak má veľké výkyvy, hlavne ked trochu fúka... akože ak fakt nemáš ako ísť v lete niekam, len pešo s kočíkom, tak tam praží jedna radosť.. inak okrem strechy max. spokojnosť

jorsulova
15. srp 2012

@shira_ No presne jeden diel na viac by to vyriesil, fakt divne od vyrobcu ze za taky drahy kocik nevie napravit uz vlastne niekolko rocne sa opakujucu chybu na tych strieskach.... Ktovie veru ci by pasovala ta strecha z 2012 a kolko vlastne stoji.

jorsulova
15. srp 2012

@weja
@gumimaci zavolajte tomasovi silerovi do predajne Barbora svet kocikov on zozenie total vsetko a je max ochotny.

gumimaci
15. srp 2012

@shira_ dakujem, ked to stoji "len" tolko tak to radsej niekde objednam, ako sa trapit s reklamaciou 😝

jorsulova
15. srp 2012

@renisco prosim ta este mi porad, nieco ste tu pisali ze sa derie sportak zo spodu alebo kde vlastne a co spravit aby sa to nedralo?

sofinulik
15. srp 2012

taky mam fusion 2010, byl kupovany v Malviku a to jedno kolecko, neboli cudlik mi upadnul kdyz jsem s nim bouchla o zed pri manevrovani do vytahu, tenkrat jsem volala do Malvika jestli by mi ho sehnali a kolik vlastne stoji, tam mi prepojili pana ktery mi sam nabidnul ze mu mam poslat fotku toho ulomeneho dilu a kolecka na jeho mail a ze on mi vsechno zjisti a da vedet, ubehli ale asi dva mesice a nic, tak tam volam a rikam jim ze se nic nedeje i kdyz mi to slibili, a na to oni, pry maji toho hrozne moc a ze se na to nejak nedostalo, ale ted ze uz to uricte vyresi, tak jsem jim rekla ze at se nezlobi ale clovek tam koupi kocar za 20litrů a oni takhle proste at rovnou reknou ze nemaji, nevedi, nesezenou a hotovo....no a co myslite? jezdim bez cudliku doted 😠 proste nic.aretaci nevyuzivam, ale i tak jsem byla nastvana. jinak max.spokojenost s velikosti a prostornosti vanicky v hlubokem kocare, fakt super oproti jinym znackam.ale taky mne stve ta padajici bouda kdyz dite lezi.u hluboke vanicky jsem to neresila, tam mala furt spala.problem to zacal byt az jsme nasadili sportak.az jsme koukali prezentaci kocaru na youtubu, jestli to nemame blbe uchyceny, no mame to dobre.tak to jediny mne na kocare stve.vyresili jsme to dokoupenim slun.clony na boudicku.jinak je kocarek fajn, super se s nim jezdi a ovlada se lehce jednou rukou.

jorsulova
15. srp 2012

@sofinulik nedala by si prosim ta fotku ako ta clona vyzera a aky clony si objednala? Dakujem J

jorsulova
15. srp 2012

@orovka a kde si prosim takupila tu striesku? Kolko ta vysla?

renisco
16. srp 2012

@jorsulova ono se s tím moc dělat nedá... já teda tu desku celou vytahla a obalila tenkou pěnou, co se používá jako podklad pod plovoučku a po téměř 2,5 letech nemám ani náznak. ale zase je pravda, že já s kočárkem nějak nejezdila. kdo ví, jak by to vypadalo při každodenním ježdění. ale tam derou ty hrany té desky do toho potahu... někde jsem dávala i fotku, ale je to někde na začátku...

jorsulova
16. srp 2012

Skusila som hladat kde by mohla byt ta fotka ala na 304 stran nemam cas ani nervy 🙂 Ono to je uplne zo spodu sportiaku?
@renisco

renisco
16. srp 2012

@jorsulova ne, celá zádová opěrka.... po bocích a pod zipem u boudy

mmacko
16. srp 2012

Baby, viete co som sa uz dlho chcela spytat? Pri prednych kolieskach to cele uchytenie je z takeho drsneho plastu a ked to umyjem, tak su tam stale zachytene zostatky z utierky, nikdy to nie je stopercentne ciste, ako to umyvate Vy?

mmacko
16. srp 2012

@jorsulova odfotim ti dnes kocik s tou slnecnou clonou a dam sem foto, oki?

mmacko
16. srp 2012

Este sikovne maminy riesili padajucu strechu dorobenim jedneho dielu, len kupili taku pevnu latku, obsili, v galanterke kupili rovnaky zips a prizipsovali dalsi diel a tym sa to vyriesilo...skoda, ze ja nie som taka zdatna, hned by som si to tiez spravila.

jorsulova
16. srp 2012

@mmacko super tesim na foto. A nevies ktora sikovna mamicka tam prisivala ten jeden diel? foto by bolo tiez super...