Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

keiko
7. led 2010

Ahojte prosím Vás má niektorá k tomuto kočíky stupienok, aby mohla voziť staršie dieťa?? Ak hej akej značky??? My mameoriginál concord, ale ako sme prešli na šporťák drobec na nom nechce stáť je krátky... 😢

duplicka
7. led 2010

ahoj ja mam original cocnord skejt na concord neo a jazdi na nom 4rocny chlapec a ma dostatok mesta na nozky, ci myslis to ze maly nema miesto natelicko za sedackou smerom k rucke? na neu sa skejt jednoznacne najlepsie pouziva, ked mam maleho otoceneho k sebe, skus pozriet moje foto, tak to je na neu a pravdou je,ze ked je sedacka naopak,tak sa tam syncek nevie natlacit.

keiko
7. led 2010

Ahoj duplička...presne tak ked je sedačka naopak, drobec sa tam nevie napchať...som z toho moc sklamaná, lebo sme to veľmi využívali...my mame fusion, takženaopak mi to nejde...bola som dnes aj v obchode či nemajú niaky vačší skejtík, ale to by nám nepomohlo, vadí tam to sedadlo 😢

duplicka
7. led 2010

no to ano sedadlo v tomto smere vadi aj preto som sa rozhodla pre cocnord neo. aj ked pozhanas iny sket, stale tam nebude take dobre miesto a to este mozno budes aj zakopavat. ja som max spokojna skejtik je super🙂, ale pouzivam iba ked je maly otoceny ku mne a dobre je na tom to,ze starsi mi zabava maleho🙂,krasne sa blaznia🙂

keiko
7. led 2010

joj zavidím....pre nás to bola najlepšia vec čo sme mali a to už máme hodne rárohov...škoda, budem musieť prejsť na viba 😒

misacek009
8. led 2010

Ahojky, nevíte někdo o nějakým teplým universálním nánožníku na fusiona, který by na něj dobře pasoval? Včera jsme postavili sporťák, protože malej už se v korbičce dost mačkal ☹ , ale ten concorďáckej nánožník mi přijde spíš jen proti větru. Aby chuděrkovi malému nebyla zima. Jak jezdíte v těch mrazech vy? Díky 🙂

bredmax
8. led 2010

tak my zatím jezdíme v korbě,ale pak plánuju buď koupit od emitexu nebo na mmb je paní co je šije a vypadají taky ok 😀

kaninka2
15. led 2010

Ahoj maminky, prosím o radu. Vybírám kočárek pro červencové miminko a stále nemůžu najít ten "nej". Moc se mi líbí Concord Neo s otáčecí sedačkou, ale ten podvozek se mi zdá vhodný jen do města. Bydlíme na vesnici a je tu dosti nerovný a náročný terén. Máte některá zkušenost s tímto kočárkem na nerovném terénu? Nebo jak se chová na kostkaté cestě? Ty jsou i ve městech, tak že i tam se dá zjistit, jak na tom kočárek v terénu je. Předem moc děkuji za odpověď 😉

zuzulik
15. led 2010

ahojte maminky, tak my sme sa dali tiez presvedcit concordom fusion, ktory sme pre nase babo objednali - a bude to Apple 🙂
Teraz mi pisali,ze v pondelok by sme ho mali dostat, uz ho vyexpedovali. Dufam, ze budeme spokojni. Jedine co ma na nom stve ,je ,ze sa neda otacat sportova cast resp. prehadzovat rucka.
Bredmax, napis ktora pani na mmb sije tie nanozniky 😉 Dik.

deina
15. led 2010

Ahojte, tie, ktore ste uz predavali CF, tak za kolko priblizne? Rozmyslam ho vymenit, ked mi maly vyrastie z vanicky, ked aj po castiach, ale vobec neviem, za kolko idu pouzite kociky. Kukam mimibazar, ale takmer nic pre porovnanie som nenasla.

zuzulik
15. led 2010

deina a preco ho chces predat-vymenit?? nespokojna??

deina
15. led 2010

Nie, len som objavila nieco, co by sa mi velmi pacilo, mne totiz pri Concorde chyba to, ze sa neda sedacka otacat a babo na mna potom v sportaku nevidi. Ale inak nemam proti nemu nic, lepsie ovladatelny kocik som este ani nevidela.

juju
15. led 2010

kaninka, ja budem mat majovku a vybrala som si C neo - aj preto lebo baby v diskusii pisali, ze je vhodny do rozneho terenu. My byvame v meste, ale tu su ulice hosie ako na dedine rozkopane chodniky po zavadzani plynu a same kocky a pod, takze neo by nemal byt tvrdy kocika a navyse sa daju dokupit gumene kolieska, takze podla mna sa s tym netrap. 😉 ale zato skusenosti nemam, len som citala 😀

eevina
15. led 2010

Ahojte, mám CF 2009, vaničku Scout 08 Radon- inak predávam, malý mi tam bol do 7. mesiaca, v zimných mesiacoch. Teraz máme športovú verziu,používam ju zatiaľ krátko, ale kritické body kde sa poťah trhal mi podšili. Zatiaľ som s kočíkom spokojná.

janka5861
16. led 2010

Ahojte,predavam concord fusion 2008 ak mate zaujem IP 🙂

zuzulik
16. led 2010

eevina a kde sa ti trhal potah??

cuttysark
18. led 2010

ahojky prosim vas ake ma rozmery korbicka Proton? Je jedna z tych vacsich? Aby sa mi tam junove miminko zmestilo cez zimu....

talinka
18. led 2010

cuttysark.....jane a concord patria medzi najpriestrannejsie kociky

a predavam 3 kombinaciu jane nomad , tak ak mate zaujem,piste IP 😉 je to skoro navlas podobne ako concord fusion, ten isty vyrobca,len prijatelnejsia cena 🙂

cuttysark
18. led 2010

talinka diky si zlata. My to budeme mat asi ako podpultovy tovar bud zdarma alebo za babku (lebo mame brutalne stastie), takze uvidime, len som chcela vediet ci je priestranna a ci je to dobry kocik, ale asi je, ked je taky drahy 😨

talinka
18. led 2010

cuttysark, tak to mate super stasticko 🙂 je to fakt ´dobry kocik 😉

ivika18
18. led 2010

cuttysark: korba proton má 74 cm a 32 cm, takže celou zimu nevím, ale kolem toho půl roku už mimča stejně nechcou být v hluboké, protože nevidí 🙂

eevina
19. led 2010

zuzulik, dole ako dieťa sedí na chrbtovej opierke po bokoch sa robia diery. Buď je to tlakom dieťa, alebo keď sa polohuje, tak tým škrením o šróby konštrukcie. Dali mi po bokoch hrubsiu látku.

talinka
25. led 2010

ahojte, nemate skusenost z nakupom kocika z tejto polskej stranky, novy concord, ktory chcem tam stoji o 70 eur menej

http://www.bobowozki.com.pl/advanced_search_res...

stanka33
26. led 2010

Ahojte, chcem sa spytat na ten skate na concord fusion, fakt sa neda pouzit, ked sa prejde na sportovu verziu kocika???? op

irine
27. led 2010

deina: ja som predala cely travel set, pouzity 4 mesiace iva vanicka, inak novy za 600e

irine
27. led 2010

juju...nie je velmi vhodny do terenu, ja som z dediny, vyskusala som ho teda aj na polnych cestach a rozhrkotal sa mi...kolieska sa dost opotrebovali, ale o tom tu pisali viacere...inak na skladanie je super, do maleho auta, kazda maminka oceni jednoduchu manipulaciu, autosedacka perfektna, bezpecnost na 1. mieste, masivna - cize na druhej strane ked mal moj maly 6,5kg uz ho nevladzem v sedacke prenasat k lekarovi napr. v rukach

irine
27. led 2010

talinka: ja som ho kupila osobne v Maluszkovi v N. Targu...sportak+vanicka za 600e a sedacku na inzerat za 120e...sedacka sa nova neoplati a pri takych malych babatkach, ked este nechodia, nezaspinia ju a byva ako nova...len moja rada

keiko
27. led 2010

stanka...použiť sa dá, ale... 😖
Dietko vidí iba strechua je tam natisknuté aspon mne sa tak zdá, môj drobec bol strašne rád na stupienku ateraz ani za svet 😢

talinka
27. led 2010

irine, dikes, no ja potrebujem uz len sportak mam 14 mesacneho syna..a co sa tyka autosedaciek tak to ja zas len vzdy novu kupujem, neriskujem pouzite,alebo jedine po znamosti... 😉 a rozhodla som sa, ze kocik kupim radsej na Slovensku...nech nemam ziadne problemy v pripade reklamacie 🙂

stanka33
27. led 2010

dakujem keiko...

ale asi to risknem...budem to potrebovat aspon na leto a jesen ked bude male v hlbokom potom sa uvidi...

inak baby ak by ste niekdo predavali ten stupienok napiste mi IP mala by som zaujem

dakujem..