Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

lupena
6. kvě 2013

@mmacko tú vložku si kde zohnala?

mmacko
6. kvě 2013

@lupena ono podla mna na taky hruby len ako mas na hlbokaci a ako je aj na fusione streche nepojde ziadna spona, ale ja som to na kazdy kocik priviazala tymi gumickami vzdy o spodky strechy z kazdej strany, tak je to univerzalne.
Fusak na sportak zo zadu nepriviazes, ale co mas po bokoch tie klipsy, tak to pekne pripevnis o spodok strechy fusionu sportaku a pekne to drzi.
Podlozku som si dala na mieru usit u jednej sikovnej maminky z ceskeho mmb, mala som povodne opickovu pinkie, ale ta je kratka aj uzka, cize nic moc a aj bola drahsia ako tato na mieru 😉

lupena
7. kvě 2013

@mmacko asi si dám ušiť podložku aj ja. ale keď bude Paťko väčší, veď zatiaľ mu bude stačiť tá čo tam je..🙂 a díky za rady. teším sa, že nebudem musieť meniť fusak, lebo som s ním spokojná. je podľa mňa super. Skúsim si objednať rovno tie väčšie spony.. lebo tie malé mi budú na dve veci, možno väčšie sadnú a keď nie, tak to budem priväzovať ako Ty..🙂 inak Ty nemáš dáky tipy a vychytávky na kočár? ako tu už boli, napríklad odtočiť na ráme pásy, aby sa dala opierka viac polohovať + dávať dašku do košíka zpredu.. proste niečo čo vie uľahčiť život..🙂

mmacko
7. kvě 2013

@lupena zatial ma napadli len to, co sme uz pisali, co si aj ty teraz spomenula. Ja tiez kazdemu odporucam casto cistit kolieska, staci vlhciacou, lebo ked sa tam nechava spina, hlina a na to sa nalepuje dalsia, tak sa skor znicia, ja mam uz kocik dost dlho a kolieska stale pekne 😉

lupena
7. kvě 2013

@mmacko tomu verím, ale ja keď dojdem domov pri dvoch deťoch a ešte so psom tak neviem čo prvé. takže na to budem určite zabúdať
baby neviete či táto fólia sedí aj na concord? či tam to madlo nie je hrubšie kvôli tomu nánožníku

renisco
7. kvě 2013

@lupena lilinka píše - délka 40cm a obvod podle madla. ale to madlo je hodně velké po obvodu, tak to bude blbý ...

lupena
7. kvě 2013

@renisco tak ale to je podľa mňa o tom, že je tam ten suchý zips a ako si zapnem, tak budem mať. ale či to na to hrubé madlo vôbec zapnem..

renisco
7. kvě 2013

@lupena ale každé madlo je jinak tlusté. proto tam píše, že potřebuje obvod... ona by ho ušila větší, ale na concordu, jelikož je v tom ten nánožník, je dost objemné, tak to nebude vypadat až tak hezky...

lupena
7. kvě 2013

@renisco inak to je asi pravda, že to nebude pekné....

lupena
7. kvě 2013

@renisco ale keď si pamätám podľa staršieho, že sme to mali stááále špinavé

renisco
7. kvě 2013

@lupena pěkné to nebude, ale zase účel to splní... je pravda, že to madlo bylo hned jak prasátko. třeba u nás na českém mmb šije tyto madla paní i s igelitem, zas nemá cenu dávat tolik peněz, když už madlo vlastně máš. tak to prubni a uvidíš...

mmacko
7. kvě 2013

@lupena na tom madle aj s navlekom s nanoznikom bude divne vyzerat ta folia, ja to riesim tak, ze ten navlek s nanoznikom mam len pod kosikom pre pripad dazda, inak mam madlo len bez neho, to aj ked dieta zaspini, tak sa lahko ocisti.

lupena
7. kvě 2013

@renisco to je pravda.. asi kašlem na to
@mmacko nebojíš sa, že to stratíš? to by bola škoda

renisco
7. kvě 2013

@mmacko já to bych to nesundala ani omylem - to jsi fakt dobrá

mmacko
7. kvě 2013

@renisco preco by si to nedala dole? ked som to tam mala, tak to bolo stale spinave, tak to mam v malom sacku v kosiku a ked treba, tak to nazipsujem na madlo. Mne mala casto papa v kociku a takto to len utriem vlhciacou 😉
@lupena Nestratim, fusion ma dobry kosik, nema taky, ze by z neho nieco vypadlo

renisco
7. kvě 2013

@mmacko bych měla strach, že to někde vytrousím, že mi to někdo ťofne atd... já měla celý kočar černý, tak by mi to splývalo s košíkem a to se potom ztrácí takové věci ještě lehčej... já to taky měla ušmudlané, ale raděj jsem to otírala vlhčenýma ubrouskama než abych to ztratila... při mé smůle by to bylo hned 😀 😀 😀

lupena
8. kvě 2013

@mmacko tak má dobrý košík, ale ja tam mám furt niečo narvané..🙂 a neviem, či Ty máš iba jedno dieťa, ale ja mám napríklad aj staršieho Igorka a veľa krát vyberá veci z kočára aj on. tak by som sa bála
a ja som ako @renisco určite by som to stratila. nedávam si na veci pozor

mmacko
8. kvě 2013

@lupena Ja mam tiez dve deti, ale mam to uplne naspodu kocika. Ja som zas pedant, ja si davam na veci az moc pozor 😉. Mam to tam takto dole uz dlho a v pohode. Mne mala casto papa v kociku a ten navlek na madle by bol stale spinavy, mastny.

lupena
8. kvě 2013

@mmacko no veď tohto sa bojím. ale možno to poriešim tak, že na taške mám vpredu malý zips a možno budem ten vačok využívať na toto. ešte uvidím keď kočár začnem používať. ale nápad je to veru dobrý

tinka_14
9. kvě 2013

Baby potrebujem poradit - Mam 3kombinaciu concord fusion a chcela by som uz vymenit vanicku za sportovu cast... Da sa potom este pripnut na podvozok vajicko, ked tam uz bude ta sportova cast? Dakujem

renisco
9. kvě 2013

@tinka_14 ano dá. pouze odděláte madlo a vsadíte autosedačku. sportovní část tomu vůbec nevadí

dzamela
9. kvě 2013

babyyyy nove fusiony su uz na slovenskuuuu .... uz som myslela ze sa nedockam 🙂

anastacia242
9. kvě 2013

@lupena mna to celkom zaujalo ta folia, ja ju mam totiz vyblednutu od slnka, tiez rozmyslam,ze to dam dole z madla a necham madlo len tak bez toho potahu s nanoznikom...

anastacia242
9. kvě 2013

ja som zatial kupila na madlo toto 😀
http://www.najlacnejsiepredeti.sk/www-najlacnej...

lupena
9. kvě 2013

@anastacia242 ona tam inak mala aj poťahy na madlo. http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13127107&tab=2 napríklad tento a myslím, že tam má aj bez tých stužiek.. a aj emitex to robí http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=14013501&tab=8 ja to asi kupovať nebudem. dnes som videla na jednom kočári igelitový a vôbec sa mi to nepáčilo.. a to nebolo to madlo ani také hrubé... zatiaľ to nechám tam a budem to riešiť za horúca..🙂 ja ju inak vyblednutú nemám, lebo je šedá.. mne skôr išlo o to, keď dieťa začne v kočári jesť tak je stále špinavé. tiež si kupovala použitý kočár?

tanija133
9. kvě 2013

@lupena ja mam bezovy fusion a to madlo co casto pravala,prave mne sa to na nom tak pacilo, ze tam bol ten latkovy potah.....zvlecies podla potreba a operies.....ten igelit sa mi vobec nepaci....skor ta vec s tymi stuzkami, je taka zabavna, aj detom by sa to pacilo... 😉

anastacia242
9. kvě 2013

@lupena ano kupovala som ho ked mal 16mesiacov a v zaruke je do juna, ale na ciernom vidno hned zmenu farby... 😖 hlavne na madle a na opierke na nohy, neviem co vymysliet, rozmyslam nad dlhou podlozkou a asi aj potah na madlo a nanoznik mi netreba...neviem..

lupena
9. kvě 2013

@tanija133 a Ty to normálne celé perieš? nad tým som rozmýšľala tiež, len som sa bála, že sa ten nánožník zničí...
@anastacia242 inak čo som Ti posielala ten poťah na madlo, tak keď si pozrieš čo predáva tá ženská, tak má poťah aj na opierku na nožičky čierny a ten je na concord. má to tam ako novinku