Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
12. čer 2013

@jalucik .... a jestli nepadá bouda, tak máš vyhráno!!!

jalucik
12. čer 2013

@renisco bouda nepadá. Posílám dvě fotečky kočárku vleže. Není to sice úplně vodorovný leh, ale když tam položím malého, tak se to ještě maličko položí a je to tak akorát. Boudička zatím drží pevně.

renisco
12. čer 2013

@jalucik tak to je dokonalé - super

jalucik
12. čer 2013

@renisco
Právě vyrážíme ven na naši druhou jízdu concordíčkem. Konečně vysvitlo sluníčko, tak jdeme ,,drandit" někam na hodně dlouhou procházku. Musím se smát, malý se teprve před chvílí probudil, akorát se ,,nasnídal" a už sedí (ještě v pyžamku) v kočárku a nechce z něho vylézt. Tak to vypadá, že dneska pojedeme na procházku sice s novým kočárkem, ale zato v pyžamku. 😀

renisco
12. čer 2013

@jalucik 😀 😀 😀 tak tyto chvíle si dobře zapamatuj, protože pak se to obrátí a nebude chtít do kočaru vůbec 😀 😀 😀

dzamela
12. čer 2013

Ahojte... Baby viete mi popisat ako vam vrzga kocik?? Ja ho mam mesiac a normalne uz vrzga, najprv hrkotalo predne koleso to sme nejako doladili ale viac ma stve ze vrzga cely podvozok. Je to na reklamaciu alebo nie?

renisco
13. čer 2013

@dzamela napřed bych to přestříkala vše WD čkem. ony tam o sebe třou ty plasty a spoje...s tím nic dělat nepujde, jen to pořád mazat - nejspíš...

renisco
13. čer 2013

@mmacko co nová podložka - už lepší?

dzamela
13. čer 2013

@renisco a to mam mazat aj tie plastove spoje? Ci len kolieska?

nickye
13. čer 2013

Babyy nechcete niektorá kúpiť 3mesačný concord fusion 2012 candy? 🙂

ratatooy
13. čer 2013

holky je tu nekdo kdo by mi poradil k janečku?pani prodává slalom pro asi z roku 2008-9 a píše že je bezadapterovej tudíž nelze vymenit korba???co to???

mmacko
13. čer 2013

@renisco ahoj, hej je super 😉

renisco
14. čer 2013

@ratatooy bezadaptérový znamená - že jsou adaptéry součástí jak korby tak kočárku, že se tam adaptéry nemusí zvlášť nasazovat a nosit u sebe a vyndávat a nandáva - obecně řečeno. Jane bylo bezadaptérové někdy od roku 2006

renisco
14. čer 2013

@mmacko a kde je nějaké foto? 😀

ratatooy
14. čer 2013

@renisco děkuji tak jsem si to myslela ovšem pani mi napsala že má jen sporták což sem vedela ale prej ho tam má napevno že se nedá nijak sundat

karmelka77
16. čer 2013

Tak baby dnes som videla Wanderer a teda ako som ho strasne chcela tak som rada ze ho nemam, total sklamanie:(( rucka je akoby oblepena tou penou, normalne akoby ste pasku lepili okolo este aj lepidlo bolo vidiet, bola to vystavena vzorka ale aj tak ...potom cely je nejaky labilny,, ta konstrukcia je dost velka a sedacia cast je akoby na Brio ale neviem no ta strieska je uplne ina uz taka latka nemozna, ziadny neopren, sice sa pekne sklapne je tam aj sietka ked sa odzipsuje ale je to take cudne cele, kos maly...no zhrozena som bola...tak som nakoniec zobrala novy fusion pripajam foto a mala som nanho 15% zlavu tak som ho super kupila🙂) sa vytesujem...

tanija133
16. čer 2013

@karmelka77 no super, som zvedava aj ja raz ked ho uvidim, co nan poviem, ale teda asi nic moc....Fusion je klasika, ten cerveny je pekny, tak nech sluzi.... 😉 A kde ho mali? v brendone?

karmelka77
17. čer 2013

@tanija133 v pre deti ho mali na ivanskej ceste🙂

mmacko
17. čer 2013

@karmelka77 krasny; je ten cerveny fusion, minule ich aj v damskom magazine ospevovali, mali tam presne tento cerveny vystaveny. Je to klasika a naj kocik. Tak sranda, ze ten vanderer je taky divny, musim ho aj j aniekedy okukat nazivo.

karmelka77
17. čer 2013

@mmacko neviem no co sa im v concorde porobilo ale toto nebola spravna volba si myslim, akoze to ze sa da dat na obidve strany je super, aj ta sietka na pozeranie cez striesku...ale na obrazkoch vyzera krasny napnuty a v skutocnosti ta letka je taka neforemna...taka akoby z gessleinu okukana, alebo to brio sprtova cast...mne sa strasne nepaci ked ta strieska je taka moc velka a hlavne latka ktora sa poriadne nenapne, fakt velky rozdiel oroti obrazku...a cele je to take rozhegane, mozno to bolo aj tym ze to je vzorka ktora bola na vystave ci co...ale aj ta rucka, som pozerala potom podrobnejsie na nete obrazky a je to tam videt ze to nie je v celku a cele obmotane...ja som takto zachranovala paskou ciernou jednu rucku na byvalom kocari a nie je to nic pekne...dnes som mala premieru s cervenym strieska je super fakt nepada a je aj vacsi oproti starsim typom...a ta plastenka v rucke je nejaka tensia a hlavne gumicka v nej, to som nepochopila, ale zato si supli na tu plastenku svoje logo tak to krajsie vyzera🙂) spokojna som lahko ide a krasne sa sklada, moj stary concord uz je niekedy aj problem zlozit🙂)

mmacko
17. čer 2013

@karmelka77 super, oni asi chceli spravit otocny nekorytkovy, ale nejak divne to pozliepali. Aky si mala predtym fusion? Ale je fakt, ze ked uz niekto skusi fusion, tak iny sa mu nepaci (kamoska uz mala 3 a chysta sa na zimu kupit 4 fusion 🙂 ), ja by som tiez keby nahodou bolo tretie isla opat asi do fusionu. Jedina osoba, ktorej fusion nezavonal je moja sestra, ale to inak si ho vsetci chvalia. tak vela stastnych kilometrov

karmelka77
17. čer 2013

@mmacko dakujem, ja som mala 2010 rocnik a iba sportovy, teraz som k nemu dokupila vanicku a vajco koli malej ale chcela som novy uz sportovy pre nu vsak este tak 2 - 2,5 roka sa v nom bude vozit a herecka nech nie je v modrom🙂) ale velmi pekny je aj zeleny, trochu ma hneva ze tieto nerobia v tej ruzovej, neo aj wanderer ano ale fusion nie, nechapem preco ale nevadi mame cerveny🙂) ja som s fusionom tiez velmi spokojna, aj som pokukovala po inych kocaroch ale nic mi nebolo dobre po fusione🙂)

mmacko
17. čer 2013

@karmelka77 a co ta vysiel tento 2013? Ja som tiez jeden cas rozmyslala kupit pre druhu novsi fusion, ale kedze v podstate len konstrukcia je po starsej, reklamovala som potah, tak celu sportovu cast aj so strechou som mala pre mladsiu novu, tak som sa na to vykaslala. Mna velmi lakala ta fialovoseda farba candy

lupena
19. čer 2013

@mmacko ahoj. prosím Ťa o čo si tú clonu pripevňovala? lebo mi až po konštrukciu nedočiahne a mám strach to priviazať na to kde je aj strecha, aby mi ju nezničilo. dík.

mmacko
19. čer 2013

@lupena ja to mam priviazane tymi gumickami na spodku strechy, ako konci to gumenne zhora a zacina zdola plast, je tam taka medzierka,tak tam to mam napasovane

lupena
19. čer 2013

jaj, lebo teraz sú tam neni gumičk, ale šnúrky a natiahnem to max na tú časť konštrukcie kde je prinutá strecha. takže keby to stiahnem, tak ničím strehu a keď to mám "na voľno", tak to zas naprd vypadá

mmacko
20. čer 2013

@lupena ja to mam presne tam, ako sa strecha naklikava na konstrukciu.

lupena
20. čer 2013

@mmacko už som pozerala, že tam je také gumenné asi čo si myslela.. a tú striešku máš normálne natiahnutú na pevno? nebojíš sa, že Ti poškodí strechu na kočári, resp. tú látku?

mmacko
20. čer 2013

@lupena napevno to mam, neposkodi latku, mam to tam stale, v zime v lete. Len tie gumicky mam obmotane tam v tej medzierke medzi tou gumou a tym plastom, aby sa ta guma nevytahala. Ja si kocik bez tej clony ani neviem predstavim

lupena
20. čer 2013

@mmacko aj ja som si to dnes tak priviazala. díky za typ..🙂 je to super pomôcka. len bez tej clony je tá strecha krajšia, ale čo už..🙂